Jump to content

[CS-PZB.PL] Psychopaci Z Bronią

Witamy serdecznie na FORUM Psychopatów!

Zachęcamy gorąco do rejestracji i uczestniczenia w życiu naszego serwera!

ZAREJESTRUJ SIĘ

PSYCHOPACI STILL ALIVE!
145.239.236.13:27030

Postanowiliśmy powrócić do żywych i obecnie posiadamy serwer pod CS:GO - 17 slotów!

Jeżeli chcesz dołączyć i grać razem z nami kliknij poniżej!

POŁĄCZ z SERWEREM

FACEBOOK

Zapraszamy serdecznie na FanPage Psychopatów!

Bądź na bieżąco razem z nami na Facebook'u

>>>>>>>>><<<<<<<<<
NOWOŚCI
  • Witamy Cię na forum Psychopatów z Bronią!
  • Masz pomysł/propozycję odnośnie funkcjonowania serwera CS:GO? Daj znać!
  • Zajrzyj na nasz server CS:GO! IP : 145.239.236.13:27030
  • Usługa kupna VIP już dostępna!
  • NOWE IP SERWERA TEAMSPEAK! -> 137.74.6.19:10174

ID Mod Monitoring IP Sloty Połącz HLTV BanList
1 CS:GO 145.239.236.13:27030 16
2 TS3 137.74.6.19:10174 15
Sign in to follow this  
HWAST

INFORMACJA Wyniki KONKURSU

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich.

W związku z podliczeniem już pkt nie widzę potrzeby aby trzymać was w niepewności do środy.

Niestety doszło do próby oszustwa w konkursie co przy takiej ilości uczestników było głupim posunięciem. Na szczęście mamy nasza złotą trójkę  :)

1. DanGun - 229pkt

2. Bystry - 94pkt

3. Kostek - 72pkt

Te 3 osoby otrzymują CS:GO. Raz jeszcze gratuluje zwycięzcom i proszę o kontakt na PW w celu ustalenia szczegółów wysyłki nagrody.

Proby oszustwa dopuscili sie:

1. polpol1 - modyfikacja zdejcia z polubieniami na FB

Wyciecie i skopiowanie polubien z jednego posta do drugiego.

polpol1.png

2. Vladimir

Graficzne dodanie polubień na stronie (edycja graficzna)

Vladimir.png

• Like 1

Oszustwo? Toż pisałem, że pisałem do tych osób i one dawały like po kolei i dlatego taka kolejność. Chcesz mogę podać imię i nazwisko na priv i sprawdzisz sam :) Te 2 linki wysyłałem do osób i one lajkowały, następnie kolorem czarnym zamalowywałem nazwiska kolor czarny kopiowałem i wklejałem na nazwisko na drugim obrazku. Lecz tu nie ma mowy o żadnym oszustwie :)

Też się dziwie z tego ,jak chcecie moge od nowa nabić like(usunąłem post) bez problemu i dać SSa ,który teraz może nie będzie miał tego "niby oszustwa"

@UP to jest nawet tak samo zamazane ;)

Czytaj uważnie:) "następnie kolorem czarnym zamalowywałem nazwiska kolor czarny kopiowałem i wklejałem na nazwisko na drugim obrazku"

następnie kolorem czarnym zamalowywałem nazwiska kolor czarny kopiowałem i wklejałem na nazwisko na drugim obrazku.

Zapomniales o wielkosci czcionki ktora nie powinna sie zmienic przez "kopiowanie tylko czerni". Dziwne ze tylko na nazwiskach kopiowales te czarne zakreslenia :)

Też się dziwie z tego ,jak chcecie moge od nowa nabić like(usunąłem post) bez problemu i dać SSa ,który teraz może nie będzie miał tego "niby oszustwa"

Juz jest po fakcie. Tak jak juz bylo zauwazone wczesniej. Masz klikniete "Lubie to" w danym udostepnieniu lecz na liscie polubien brakuje frazy "Ty i jakies tam osoby"

Przykro mi panowie ale to bylo glupie posuniecie. Mieliscie na to sporo czasu nie wiem po co byl ten pospiech w wstawianiem tych zdjec.

Sign in to follow this