Jump to content

[CS-PZB.PL] Psychopaci Z Bronią

Witamy serdecznie na FORUM Psychopatów!

Zachęcamy gorąco do rejestracji i uczestniczenia w życiu naszego serwera!

ZAREJESTRUJ SIĘ

PSYCHOPACI STILL ALIVE!
145.239.236.13:27030

Postanowiliśmy powrócić do żywych i obecnie posiadamy serwer pod CS:GO - 17 slotów!

Jeżeli chcesz dołączyć i grać razem z nami kliknij poniżej!

POŁĄCZ z SERWEREM

FACEBOOK

Zapraszamy serdecznie na FanPage Psychopatów!

Bądź na bieżąco razem z nami na Facebook'u

>>>>>>>>><<<<<<<<<
NOWOŚCI
  • Witamy Cię na forum Psychopatów z Bronią!
  • Masz pomysł/propozycję odnośnie funkcjonowania serwera CS:GO? Daj znać!
  • Zajrzyj na nasz server CS:GO! IP : 145.239.236.13:27030
  • Usługa kupna VIP już dostępna!
  • NOWE IP SERWERA TEAMSPEAK! -> 137.74.6.19:10174

ID Mod Monitoring IP Sloty Połącz HLTV BanList
1 CS:GO 145.239.236.13:27030 16
2 TS3 137.74.6.19:10174 15

Welcome to Forum Psychopaci z Bronią

Welcome to Forum Psychopaci z Bronią, like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Forum Psychopaci z Bronią by signing in or creating an account.
  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

say woot

Diesel czy bęzyna? + wasze auta.

Recommended Posts

Miałem ściągać e46 193 konie na podwójnym vanosie z niemiec ale doszedłem do wniosku ze sie z opłatami nie poskładam. Aktualnie jeżdżę 206 2.0 gti ale w porównaniu z astra h 200koni którą na codzień użytkuje to taki małe wozidełko :)

• Like 1

Jestem w trakcie kursu prawa jazdy 

Już teraz zastanawiam się nad moim pierwszym autem (nie dopuszczam do siebie myśli ze nie zdam :3-pozytywne myślenie :D)

Myślałem nad tymi dwoma konkretnymi samochodami ,szczerze nie mogę się zdecydować (dodam ze auto chce w dieslu)

Oto 1 (pokazuje zdjecie auta z  2002 roku  ponieważ stwierdziłem z rodzicami ze na 1 samochód  taki rocznik mi wystarczy ,ale i cena tez odgrywa rolę)

http://spplthumb.blob.core.windows.net/540x405/26/22/cd/toyota-corolla-e12-20-d4d-110-2002-poznan-78471607.jpg

Oto 2 (tez rocznik mniej wiecje podobny)

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/f7/VW_Golf_IV_front_20071205.jpg

Który według was jest  lepszy :) 

Jeżeli chodzi o silniki to wygrywa Golf .D4D mają problem ze wstryskami i jest to potwierdzone info ,ponieważ znajomy ma Toyote Rav 4 własnie z tym silnikiem i niedawno mu padły. Co do golfa to nic nie moge powiedzieć ,bo 1.9 tdi chodzi już tyle lat :D . Trzeba też patrzeć na blache ,bo można trafić na zgnilaka. Wyposażeniowo oba są średnie , tutaj nie można nic powiedzieć. Cenowo chyba też wygrywa golf przez swoją popularność i liczbe wyprodukowanych modeli. Nie jestem żadnym miłośnikiem VW ale statystyki mówią wszystko :P

Ja ogólnie nie mam jeszcze prawka ,bo dopiero 17 lat na karku ale znam sie na tym i owym , ja na swój 1 samochód mam zamiar kupić BMW e60 serii 5 w Angliku :)

Jeśli ktoś się nie zgadza z tym co napisałem proszę o poprawienie mnie :)

Toyota rav 4 nie ma takiego samego silnika jak toyota corolla :) w rav masz 16V i już jest różnica

faktem jest jednak że w corolli z silnikiem diesla można się spotkać z takimi  usterkami jak zużyte wtryski, turbosprężarka, dwumas (koło zamachowe) czy gnijące uszczelki w drzwiach przez które może dostać się do środka woda :/

mocną stroną tego auta jest solidne zawieszenie gdzie jedynie amortyzatory szybciej się zużywają, ale przy większych przebiegach.

W razie zdecydowania się się na toyotę corolle poleciłbym szukania z silnikiem 2.0 90km D4D

VW jest samochodem na pewno mniejszych rozmiarów. Z tego co wiem to w tych golfach właściciele narzekają na skrzynie biegów, awarię czujników ABS, ESP czy świateł stopu. Tak jak w toyocie tutaj również można się natknąć na usterki turbo, dwumasa czy wtryskiwaczy. Zawieszenie przednie nie jest bardzo awaryjne czego nie można powiedzieć o tylnej belce. Kolega wyżej wspomniał że cieszą się większą populacją co wiąże się z tym że łatwiej jest taki samochód kupić lecz w jakim stanie? większe prawdopodobieństwo że był po wypadku, a znalezienie za małe $ z udokumentowaną historią  jest mało realne. 

Warto też zwrócić uwagę iż jest to pierwszy wypust golfa 5 więc z 5 generacji będzie on nieco słabszy 

Każdy samochód może mieć rdzę, teraz niektóre samochody 4 letnie są bardziej "zgnite" niż inne 15 letnie więc tutaj nie można porównać za bardzo które auto ma mniej rdzy, to wszystko zależy od eksploatacji :)

Wyposażenie/ wygląd kokpitu nie można ocenić który ładniejszy ponieważ każdy ma inny gust :)

pomiędzy golfem a toyotą wygrywa u mnie Toyota z silnikiem 2.0 90km D4D 

bo nie każdego stać aby w wieku 18l. mieć auto warte 30k i na pierwszy samochód lepiej kupić coś tańszego 

Ja mam Forda focusa kombi z 2000r. z silnikiem 1.8 90km tddi i na pierwsze auto w zupełności wystarcza i jestem z niego bardzo zadowolony

Mam na oku te autko czytałem trochę opinii o nim , słyszałem ze maja dość słabe zawieszenie i awaryjne silniki ale nie wiem ile w tym prawdy , niestety tez z znajomych nikt go nie miał , a może wy coś o nim wiecie? link na allegro: http://allegro.pl/vw-passat-sportline-stan-idealny-gwarancja-i6248028305.html

Na pewno kupie jakieś autko od rocznika 2006-2008 do 30tys. a właśnie ten passacik ma to coś w sobie co mnie ciągnie heh :) ale może wiecie jakie autka są jeszcze dobre w tej cenie?

Dodam jeszcze ze poszukuje auta ekonomicznego i cieszącego oko wyglądem ,

wyrosłem już z aut z dużymi silnikami i dużym spalaniem paliwa zarazem.

Audi a6 c6 - Naprawdę fajne auta, wygląd i komfort na poziomie. Z tego co wiem to najlepsze były 2.4 benzyna i 2.7 diesel 

radzę omijać Alfę Romeo i Renaulta. Mówię Ci to jako chłopak który przez 3 lata pracował w serwisie :)

Golf 1.6 GT pojemność 1595 cm³, 74 kW (101 KM) zagazowany, 1996r, w trzech furtkach, zapierdalalem nim najwięcej 210 dalej się bałem :D

• Like 1