Jump to content

SKLEP VIP pod Counter Strike GO

[CS-PZB.PL] Psychopaci Z Bronią

Witamy serdecznie na FORUM Psychopatów!

Zachęcamy gorąco do rejestracji i uczestniczenia w życiu naszego serwera!

ZAREJESTRUJ SIĘ

PSYCHOPACI STILL ALIVE!
145.239.236.13:27030

Postanowiliśmy powrócić do żywych i obecnie posiadamy serwer pod CS:GO - 19 slotów!

Jeżeli chcesz dołączyć i grać razem z nami kliknij poniżej!

POŁĄCZ z SERWEREM

FACEBOOK

Zapraszamy serdecznie na FanPage Psychopatów!

Bądź na bieżąco razem z nami na Facebook'u

>>>>>>>>><<<<<<<<<
NOWOŚCI
  • Witamy Cię na forum Psychopatów z Bronią!
  • Masz pomysł/propozycję odnośnie funkcjonowania serwera CS:GO? Daj znać!
  • Zajrzyj na nasz server CS:GO! IP : 145.239.236.13:27030
  • Usługa kupna VIP już dostępna!
  • NOWE IP SERWERA TEAMSPEAK! -> 137.74.6.19:10174

ID Mod Monitoring IP Sloty Połącz HLTV BanList Zagłosuj
1 CS:GO 145.239.236.13:27030 16
3 TS3 137.74.6.19:10174 15
Sign in to follow this  
szuradur

ZATWIERDZONE Znaczniki obrażeń

Recommended Posts

Wiem, że już raz ten temat był poruszany na forum, jednak było to w pażdzierniku 2020 a od tego czasu wiele się zmieniło, a przede wszystkim wielu nowych graczy przybyło na serwer.

Moja propozycja dotyczy tych znaczników obrażeń rodem z fortnite a dokładniej możliwości opcjonalnego usunięcia ich, ponieważ już co najmniej kilku graczy z Counterem na czele (oprócz niego popytałem po graczach i m.in. Wiktonio, Podjazd, Mrs. Monia, Msx i Fronti Zacolac) nawoływało do wprowadzenia takiej opcji. Dlaczego w zasadzie chciałbym się ich pozbyć z mojej gry? Powód jest prosty, te znaczniki podczas pociągnięcia serią po kilku przeciwnikach potrafią zupełnie zasłonić pole widzenia i rozproszyć strzelającego, a to już może zaważyć o losach rundy i frustracji osoby, która w ten sposób zginęła. + nie każdemu się to rozwiązanie po prostu podoba i woli klasyczną krew na ścianie (tak jak ja).

Sam Toffiq napisał, że jest jedną z "NIEWIELU" osób, którym się to podoba, więc pewnie sam nie raz słyszał na nie narzekania.

Wiem, że jak Kostek napisał ten serwer żyje sobie powolutku i nie potrzebuje jakichś drastycznych zmian, ale ja osobiście byłbym nawet za całkowitym usunięciem tego plugina z gry, ponieważ daje on dość znaczącą przewagę osobom korzystającym z niego. Dla przykładu skanując przez tę ściankę z okna na ct (tam, gdzie często terroryści po plancie czekają na rotujących przez kuchnię ct) jeśli ktoś tam jest widać znaczniki i już się wie, że można strzelać dalej. Sam dobre 10 razy tak kogoś zabiłem i dobre 10 razy tak od kogoś zginąłem.

Do tego nawet jeśli ktoś lubi te znaczniki to również nie ma problemu, dalej miałby możliwość grania sobie z nimi. Nie widzę więc powodu, dla którego nie powinno to zostać wprowadzone. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej propozycji i pozdrawiam <3.

Wpisz !fortnite i wyłączy Ci te znaczniki obrażeń.

Co do ich usunięcia to raczej nie do końca jestem przekonany ale może komuś również nie pasuje to dajcie znać.

Pozdrawiam.

• Like 1
  • Awsome! 1

Gratulujemy! Twoja propozycja została ZATWIERDZONA.

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat zostaje zamknięty

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this