Jump to content

SKLEP VIP pod Counter Strike GO

[CS-PZB.PL] Psychopaci Z Bronią

Witamy serdecznie na FORUM Psychopatów!

Zachęcamy gorąco do rejestracji i uczestniczenia w życiu naszego serwera!

ZAREJESTRUJ SIĘ

PSYCHOPACI STILL ALIVE!
145.239.236.13:27030

Postanowiliśmy powrócić do żywych i obecnie posiadamy serwer pod CS:GO - 19 slotów!

Jeżeli chcesz dołączyć i grać razem z nami kliknij poniżej!

POŁĄCZ z SERWEREM

FACEBOOK

Zapraszamy serdecznie na FanPage Psychopatów!

Bądź na bieżąco razem z nami na Facebook'u

>>>>>>>>><<<<<<<<<
NOWOŚCI
  • Witamy Cię na forum Psychopatów z Bronią!
  • Masz pomysł/propozycję odnośnie funkcjonowania serwera CS:GO? Daj znać!
  • Zajrzyj na nasz server CS:GO! IP : 145.239.236.13:27030
  • Usługa kupna VIP już dostępna!
  • NOWE IP SERWERA TEAMSPEAK! -> 137.74.6.19:10174

ID Mod Monitoring IP Sloty Połącz HLTV BanList Zagłosuj
1 CS:GO 145.239.236.13:27030 16
3 TS3 137.74.6.19:10174 15

Recommended Posts

Wiecie jaka jest moja propozycja?

żebyście się zajebali jebane fałszywe kurwy.

A tak btw tofik zajebście mi się żyje z Nikola :]

A ty konter możesz dalej na ręcznym leciec :}

A ty kostek leniu jebany wez się zajeb z reszta tak ja połowa adminów na serwie

Nic tu nie jest tak jak powinno być ten serwer za 3miechy pójdzie w niepamięć.

a wiecie przez co ?przez wasza tępotę jebaną za wasze podejście za to ze nwt jebanego podania nie umiesz ropatrzeć.

Mam dla was rade.Jak chcecie zeby ten serwer się utrzymł bądzcię bardziej otwarci i słuchajcie potrzeb graczy wy tępe psy.

A nie tylko podania odrzucać jebane kundle.Jest admin chociaż jeden na serwie widzi ze gracze dyskutują o wprowadzeniu czegoś na serwer piszesz prozpycje jako admin i zachęcasz graczy do podpisywania się rozumiecie jebane downy?

• Shit Dick 4
  • Cool post MyLord 1

Przenoszenie życia prywatnego na forum, obraza całej administracji forum/serwera CSGO,  Obraza właściciela. Nie wiem co zrobi w tej sytuacji Kostek jednakże chciałbym Cie poinformować jakie punkty regulaminu złamałes:

1. Na forum nie umieszczamy komentarzy zawierających:

-obraźliwą treść kogokolwiek
-uwagi w stronę administratorów forum i ludzi sprawujących na nim władzę.
-wulgaryzmy i niestosowne zwroty
-niestosowne do danej sytuacji

2. Nie obrażamy innych forumowiczy

4. Tematy zawierające wulgaryzmy, oraz te które będą odbiegać od założenia działu będą usuwane.

Dalej nie potrafie zrozumieć dlaczego wy tak narzekacie. Co do propozycji. Macie propozycje to wejdzcie na forum i napiszcie. Nikt was nie będzie wyręczał. Serwer sie trzyma bardzo dobrze jednakże widocznie ty próbujesz osiągniąc jakiś niewiadomy Mi cel wyzywając całą administracje. 

Tyle mam do powiedzenia w tym temacie. Decyzja należy do @Kostek

• Like 1
  • Awsome! 1

Wiesz co zrobi kostek? Lache mi zrobi

I tak jak napisałem u góry to wy macie propozycje składać nie gracze ten serwer upadnie jeśli się nie wezmiecie w garść napisłbyś prozpocje o to i to to wszedlbyś na serwa popytałbyś graczy i &quot;a niech to motyla noga&quot; masz ode mnie taki respekt ze to &quot;dosc pokazne przyrodzenie&quot;.Ale nie wy jestscie jebanymi leniami.A poza ttym co do podania pevsego wasz jedyny argument to to ze jest moim przuajcilem i wam na to opowdziel i dalej nic.

IDZ KOSTKOWI ROBIC LACHE

Edited by F U R I A
  • Shit Dick 3

XkurwaD

Chłop nawet nie rozumie że odrzucenie/zaakceptowanie podania, to ważna i ciężka decyzja, którą trzeba przemyśleć.

Bardzo ładnie się wypowiadasz tak btw.

Też dam Ci radę. Jak coś Ci się nie podoba to idź na inny serwer :D

• Cool post MyLord 1
  • Awsome! 1

Dobra gdzie ten wielki kostek przeciez jak ja bym miał z nim na ts pogadac to on by mial kupe w majtach, albo niech wysle jakas prawa reke swoja i niech pogada ze mna pewnie byscie sie nie odwazyli co kurweki?

• Shit Dick 2

Ty nie miałeś już iść?

Jeśli chcesz mogę wejść na ts, ale nie wiem jaki ma to cel

Ja tam mam czas.

Jak zacznie się robić poważniej, albo stracę cierpliwość i będę chciał go wyzywać, to zakończę rozmowę.

Witam :) 

Gram na tym serwerze już długo , i jeśli chodzi o gracza ''Furia'' to ma dużo racji w tym co pisze :)

Dlaczego?  już wam odpowiadam 

Powinny być dodane inne mapki , powinniście ''Wy ADMNI '' XD dać jakąś świeżość na serwerze 

''Chłop nawet nie rozumie że odrzucenie/zaakceptowanie podania, to ważna i ciężka decyzja, którą trzeba przemyśleć'' - Co ty KUR** z choinki się urwałeś ?

Tu nie ma nic ważnego i ciężkiego do przemyślenia XD 

Powinniście podejmować decyzje w trymiga a nie zastanawiacie się 2 miechy nad tym czy chłop się nada na ADMINA XD  i czy są tam jakieś przyjaźnie z innymi graczami z serwera czy nie ! Ile Wy macie LAT ? 10 , 11 ? a może nie co mniej ?

Jeżeli się nie nada po tygodniu to go wypierdalacie PROSTE NIE ?

Pozdrawiam :)

Edited by ebbbee
  • Awsome! 1

Nie widze sensu po co ciagniecie to. Zwyzywał administracje w tym własciciela. Mogl to przekazac w sposób kulturalny i tyle. 

24 minuty temu, ebbbee napisał:

Witam :) 

Gram na tym serwerze już długo , i jeśli chodzi o gracza ''Furia'' to ma dużo racji w tym co pisze :)

Dlaczego?  już wam odpowiadam 

Powinny być dodane inne mapki , powinniście ''Wy ADMNI '' XD dać jakąś świeżość na serwerze 

''Chłop nawet nie rozumie że odrzucenie/zaakceptowanie podania, to ważna i ciężka decyzja, którą trzeba przemyśleć'' - Co ty KUR** z choinki się urwałeś ?

Tu nie ma nic ważnego i ciężkiego do przemyślenia XD 

Powinniście podejmować decyzje w trymiga a nie zastanawiacie się 2 miechy nad tym czy chłop się nada na ADMINA XD  i czy są tam jakieś przyjaźnie z innymi graczami z serwera czy nie ! Ile Wy macie LAT ? 10 , 11 ? a może nie co mniej ?

Jeżeli się nie nada po tygodniu to go wypierdalacie PROSTE NIE ?

Pozdrawiam :)

XDDDDDDDDD

Furia zawołał kolegę

Skoro jesteś tutaj już tak długo to pod jakim nickiem grasz?

Jeśli to nie furia Cię zawołał, to czemu akurat teraz się zarejestrowałeś?

4 minuty temu, R3CT napisał:

XDDDDDDDDD

Furia zawołał kolegę

Skoro jesteś tutaj już tak długo to pod jakim nickiem grasz?

Jeśli to nie furia Cię zawołał, to czemu akurat teraz się zarejestrowałeś?

Zgaduje, że to "msx" :D

7 minut temu, counnter napisał:

Zgaduje, że to "msx" :D

To teraz czekać na jego pozostałych znajomych XD

Jeśli ma ich faktycznie aż tylu to zaraz będzie lawina postów, a my przecież jesteśmy zbyt leniwi żeby cokolwiek z takimi postami zrobić XD

1 minutę temu, R3CT napisał:

To teraz czekać na jego pozostałych znajomych XD

Jeśli ma ich faktycznie aż tylu to zaraz będzie lawina postów, a my przecież jesteśmy zbyt leniwi żeby cokolwiek z takimi postami zrobić XD

No przecież my to Ci najgorsi XD. Powinniśmy iść sie zabić XDDD

furia z czym ty masz problem? skoro jest to serwer only mirage co pisze nawet w nazwie serwera to chyba oczywiste, że jedyną graną mapa będzie mirage. Rozumiem jeśli to byłby zwykły ffa, to można by coś było dodać lub zrobić np 5maps, ale to jest only mirage. Kompletnie nie rozumiem twojej propozycji jak i tego jak się wypowiadasz nie wiem w czym masz problem wejść na inny serwer dla odmiany i tyle.

• Cool post MyLord 1
  • Awsome! 1

Bo taki był jego plan.

Zaprosić całą bandę takich jak on. Wyzywać na serwerze, a jak ktoś będzie do nich skakać to pisać skargę. Wrzucić kilka bezsensownych propozycji byle były.

W ten sposób zrobił sobie alibi, że tyle robi dla serwera, więc nie można go banować. Alibi gówniane, ale dla niego lepsze takie niż żadne.

2 godziny temu, ebbbee napisał:

1 godzinę temu, F U R I A napisał:

Nie wiem kim jestes mordo ale dobrze mowisz. Pozdro

To jeśli nie chodzi o to, to czemu o tym piszecie?

Tak na prawde jako Admini powinnismy poczekać na to co Kostek powie. Kazdy kto chcial to cos napisał i koniec bo potem mozemy my oberwać

Guest
This topic is now closed to further replies.