Jump to content

SKLEP VIP pod Counter Strike GO

[CS-PZB.PL] Psychopaci Z Bronią

Witamy serdecznie na FORUM Psychopatów!

Zachęcamy gorąco do rejestracji i uczestniczenia w życiu naszego serwera!

ZAREJESTRUJ SIĘ

PSYCHOPACI STILL ALIVE!
145.239.236.13:27030

Postanowiliśmy powrócić do żywych i obecnie posiadamy serwer pod CS:GO - 19 slotów!

Jeżeli chcesz dołączyć i grać razem z nami kliknij poniżej!

POŁĄCZ z SERWEREM

FACEBOOK

Zapraszamy serdecznie na FanPage Psychopatów!

Bądź na bieżąco razem z nami na Facebook'u

>>>>>>>>><<<<<<<<<
NOWOŚCI
  • Witamy Cię na forum Psychopatów z Bronią!
  • Masz pomysł/propozycję odnośnie funkcjonowania serwera CS:GO? Daj znać!
  • Zajrzyj na nasz server CS:GO! IP : 145.239.236.13:27030
  • Usługa kupna VIP już dostępna!
  • NOWE IP SERWERA TEAMSPEAK! -> 137.74.6.19:10174

ID Mod Monitoring IP Sloty Połącz HLTV BanList Zagłosuj
1 CS:GO 145.239.236.13:27030 16
3 TS3 137.74.6.19:10174 15
Sign in to follow this  
szuradur

ODRZUCONE [SKARGA]- FISH

Recommended Posts

Twój Nick z gry:  Żubr JNIP

Nick osoby oskarżonej: Zbigniew Król (tak naprawdę to FISH, wcześniej łyba będzie płościej, zaraz do tego przejdę)

Data, godzina: 10.06.2021 okolice 20-21

Mapa: Mirage

Demko/SS:image.thumb.png.3cb7dd939328ba28f658759b42d90390.png

Opis sytuacji: Dostałem informację, że ktoś podszywa się pod moje prawdziwe imię, nazwisko i zdjęcie profilowe na fb. Wszedłem na serwer i zobaczyłem historię nicków. Okazało się, że to fish.
Złamał on punkt 5 regulaminu, który mówi jasno: Zakaz podszywania się pod administratorów, graczy, vipów.

Kostek po ok. 10 minutach przyszedł i wlepił mu bana na pół godziny, ale po jakichś dwóch (godzinach) sprawdzałem i typ nadal nie zmienił nicku ani profilowego. Tutaj link do konta steam, żeby sprawdzić:
https://steamcommunity.com/id/144hzfish

W związku z tym proszę administrację o surowszą karę niż pół godziny i za przeproszeniem wyjebane. Nie mam zamiaru pozwolić, żeby ktokolwiek się pode mnie podszywał i to pod prawdziwe dane więc proszę o nakazanie mu zmiany tego profilu.

Jeszcze jedno. Możecie mieć wątpliwości, czy to na pewno ja i mój fb, nie podam tu linka do konta, żeby zapobiec tego typu incydentom w przeszłości, ale Kostek weryfikował już, czy to na pewno mój fb i może poświadczyć o autentyczności.

• Shit Dick 1

Na początku dostał bana na pół godziny przez pomyłkę, a potem napisałem Tobie, że dostał na 8 godzin. W swoim zachowaniu nie zauważyłem ani nie przeczytałem abym miał jak to przytoczyłeś 'wyjebane'. 

Po drugie nie możemy dla Fisha nakazać zmiany nicku ani zdjęcia profilowego na steamie. Takie tematy załatwiaj już z supportem steam. 

My możemy zareagować jedynie na NASZYM serverze i jeżeli kolega wejdzie na niego ponownie, i będzie się podszywać, możemy go zbanować ponownie. 

Z racji iż Fish dostał już bana skargę odrzucam. 

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Przykro nam lecz Twoja skarga została ODRZUCONA.

Przed napisaniem kolejnej skargi, upewnij się że posiadasz odpowiednie dowody a temat jest zgodny z wymagniami.

Temat zostaje zamknięty.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this