Jump to content

SKLEP VIP pod Counter Strike GO

[CS-PZB.PL] Psychopaci Z Bronią

Witamy serdecznie na FORUM Psychopatów!

Zachęcamy gorąco do rejestracji i uczestniczenia w życiu naszego serwera!

ZAREJESTRUJ SIĘ

PSYCHOPACI STILL ALIVE!
145.239.236.13:27030

Postanowiliśmy powrócić do żywych i obecnie posiadamy serwer pod CS:GO - 19 slotów!

Jeżeli chcesz dołączyć i grać razem z nami kliknij poniżej!

POŁĄCZ z SERWEREM

FACEBOOK

Zapraszamy serdecznie na FanPage Psychopatów!

Bądź na bieżąco razem z nami na Facebook'u

>>>>>>>>><<<<<<<<<
NOWOŚCI
  • Witamy Cię na forum Psychopatów z Bronią!
  • Masz pomysł/propozycję odnośnie funkcjonowania serwera CS:GO? Daj znać!
  • Zajrzyj na nasz server CS:GO! IP : 145.239.236.13:27030
  • Usługa kupna VIP już dostępna!
  • NOWE IP SERWERA TEAMSPEAK! -> 137.74.6.19:10174

ID Mod Monitoring IP Sloty Połącz HLTV BanList Zagłosuj
1 CS:GO 145.239.236.13:27030 16
3 TS3 137.74.6.19:10174 15
Sign in to follow this  
PeVse

[PODANIE] PeVse

Recommended Posts

Nick: PeVse
STEAM_ID: STEAM_0:0:518908314
Ile czasu dziennie spędzasz na serwerze?: Myślę, że coś koło kilku godzin
Czy wcześniej miałeś/aś admina?: Tak
Dlaczego starasz się o admina?: Staram się o posadę admina, ponieważ często zdarzały mi się sytuację gdy grałem na serwerze, że były osoby łamiące regulamin w postaci używania programów trzecich, bądź nagminnego nadużycia mikrofonu i nie było dostępnych administratorów. Oprócz tego uważam, że wiele osób które dopiero wchodzą na serwer nie grają czysto, widać nie raz nie typowe nacelowania, dzięki którym udowodnić, że takie osoby nie grały czysto, lecz takie osoby często kończą bez bana.
Napisz kilka słów o sobie: Nazywam się Bartosz, pochodzę z Warmii i Mazur z okolic Olsztyna, hobbistycznie zajmuję się grafiką komputerową oraz muzyką, gram na 2 instrumentach i bawię się tworzeniem sampli oraz beatów. Chodzę do liceum do klasy Teatralno-Filmowej, a co za tym idzie jestem bardziej humanistą. Z charakteru jestem osobą czasami porywczą, lecz pewną, otwartą oraz bezstronną.
Edited by PeVse

Oj PeVse PeVse. Kolego mój drogi. Znam Cię troche i dobrze wiem jaki jesteś. Jesteś osobą o sporym doświadczeniu w roli Administratora serwera, więc wiem, że potrafisz to robić. Z brakiem kultury spotkałem może raz czy dwa ale to dalej nie zmienia mojego zdania na twój temat. Jesteś osobą bezstronną co jest moim zdaniem bardzo ważną cechą jeżeli chce sie kandydować na Administratora. Mimo wszystko moje zdanie zostało zmienione. Jestes przyjaciołmi z FURIĄ itd. A niektórzy wiedzą jacy Oni są. Moje obawy są takie, ze nie bedziesz miał odwagi zmutowac osoby pokroju FURII z powodu iż są twoimi przyjaciółmi/kolegami

Jestem na NIE

• Shit Dick 1

Nie znam tego użytkownika za dobrze więc nie mam się jak wypowiedzieć, więc aktualnie jestem na NIE.

Kolejny problem jest taki, że PeVse był widziany przeze mnie maksymalnie 3 razy na serwerze więc nie mam co o nim napisać. 

• Shit Dick 1
  • Awsome! 2

Przeczytałem Regulamin forum oraz wcześniej inne, i nie ma nic wspomniane o tym, że nie mogę odpowiadać pod swoim podaniem, normalnie bym edytował podanie i dodał edit1 z notatniką która chce napisać, lecz nie mam także opcji edytowania podania.

Więc zacznę od góry od @counnter zmieniłeś zdanie, że nie miałbym "odwagi" dać mute osobie pokroju furii, więc jakie inne osoby masz jeszcze na myśli? To, że w jakimś stopniu trzymam się z furia to nie zwalnia go z przestrzegania regulaminu jak już napisałem w podaniu i co także wspomniałeś, jestem osobą bezstronną, więc zaskakuje mnie taka nagła zmiana twojego zdania odrazu po odpowiedzi toffiqa, nie chce snuć tutaj żadnych teorii więc nie będę. Więc wracając Furia nie dyktuje mi zasad i nie mówi mi co mam robić więc jak będzie zachowywał się nie stosownie to mu także należy się mute.

Co do wypowiedzi @ToffiQ według ciebie napisałeś 2 problemy odnoszące się do jednej rzeczy, że mnie nie znasz. Ja ciebie także nie znam za bardzo bo ciebie także nie widuje, kto wie może gramy w innych godzinach, albo po prostu nie wchodzisz na serwer nie twierdzę że tak jest tylko zakładam, wymaganą ilość godzin mam więc na serwer musiałem wchodzić więcej razy niż 3, ale myślę że to po prostu to że się wymijamy i gramy w innych godzinach.

• Shit Dick 1
  • Awsome! 1

Chciałbym tylko poinformować, że w tym wątku oczekuje na wypowiedzi graczy i adminów czy są na TAK/NIE wraz z krótkim uzasadnieniem swojej decyzji. Inne posty niezwiązane z takim stylem odpowiedzi, o którym wspomniałem wyżej, będą usuwane, a osoby odpowiedzialne za nie będą nagradzane warnami.

• Like 1
  • Shit Dick 1
  • Awsome! 1