Jump to content

SKLEP VIP pod Counter Strike GO

[CS-PZB.PL] Psychopaci Z Bronią

Witamy serdecznie na FORUM Psychopatów!

Zachęcamy gorąco do rejestracji i uczestniczenia w życiu naszego serwera!

ZAREJESTRUJ SIĘ

PSYCHOPACI STILL ALIVE!
145.239.236.13:27030

Postanowiliśmy powrócić do żywych i obecnie posiadamy serwer pod CS:GO - 19 slotów!

Jeżeli chcesz dołączyć i grać razem z nami kliknij poniżej!

POŁĄCZ z SERWEREM

FACEBOOK

Zapraszamy serdecznie na FanPage Psychopatów!

Bądź na bieżąco razem z nami na Facebook'u

>>>>>>>>><<<<<<<<<
NOWOŚCI
  • Witamy Cię na forum Psychopatów z Bronią!
  • Masz pomysł/propozycję odnośnie funkcjonowania serwera CS:GO? Daj znać!
  • Zajrzyj na nasz server CS:GO! IP : 145.239.236.13:27030
  • Usługa kupna VIP już dostępna!
  • NOWE IP SERWERA TEAMSPEAK! -> 137.74.6.19:10174

ID Mod Monitoring IP Sloty Połącz HLTV BanList Zagłosuj
1 CS:GO 145.239.236.13:27030 16
3 TS3 137.74.6.19:10174 15
Sign in to follow this  
Zona

ODBANOWANY [ODWOŁANIE]- SP4WN

Recommended Posts

Nick: SP4WN

IP/SteamID: STEAM_1:0:527690841

Data: 4.06.2021

Dlaczego zasługujesz na zdjęcie bana?: Nie uzywam wspomagaczy. Jestem bardzo ciekaw co admin zobaczyl w tak krotkim czasie obecnosci na serwerze. Pozdrawiam

1 demko: KLIK
ok. 42:05 - Pan SP4WN odbija bombsite B razem z kolegami, ale niestety bądz stety jego kolega ginie od DENSSS'a, który stoi za bsem. Wyskakujesz z kuchnii po czym spojrzałes shorta, odwróciłes sie, żeby sprawdzić pozycje za BSem a tam stał DENSSS, któremu dałes insta głowe w biegu co patrząc po twoim koncie, po twoim poruszaniu sie etc. jest conajmniej dziwne jak dla mnie

2 demko: KLIK
Runda 8- Na początku rundy wybiegasz na mida o dziwo długo sie wcelowujesz w okno tak jakbys wiedział, że ktoś chce tam peeknąc ale sie zblokowali. 
W tej samej rundzie również DENSSSowi peekującemu z CT dajesz magicznego tapa w głowe z teca odwracając sie 

Runda 9- Końcówka rundy po zaplantowaniu bomby wcelowujesz sie w jungle tak jakbyś wiedział, że tam znajduje sie przeciwnik. Oczywiście mogłes sie go spodziewać ale mógł iśc na CT, od Connecta, mógł Cie od rampy obiec a ty sie wcelowujesz akurat w jungle. Troche podejrzane.

Może i mało tych akcji ale najbardziej podejrzane dla mnie jest to, że w momencie w którym wbiłem na serwer zacząłes jakoś inaczej grać. Tak jakbyś pierwszy raz gierke uruchomiłes, w dodatku twoje konto, które nie posiada prime co tylko mnie utwierdziło w tym, że możesz coś mieć. Dopowiem, że nie tylko ja Cie podejrzewałem ale też bardziej doświadczeni odemnie gracze.  Twój movement nie był na wysokim poziomie, tak samo crosshair placement. Nie powiem może i popełniłem błąd bo jestem tylko człowiekiem. Jednak decyzja należy do Kostka, więc zostawiam mu to. Ja zostaje przy swojej wersji zdarzeń. Jeżeli nie słuszny błąd to przepraszam bardzo i życze Miłej gry na naszym serwerze :D

• Shit Dick 1

Ogólnie rzecz biorąc mało rozpisanych akcji. Akcje same nie są jakieś 100% podejrzane i jeżeli miałbym banować po tych 3 sytuacjach to zdecydowanie bym się wstrzymał i oglądał dalej.

Pierwsza sytuacja to czysty flick, który zdarza się nie raz pewnie każdemu.

Druga oraz trzecia runda to również nie są sytuacje na instant bana. OK z tą junglą trochę temat podejrzliwy i w sumie zastanawiałbym się czy to jest po prostu fart czy coś podejrzanego. 

Podsumowując za mało konkretów. Liczyłbym na przyszłość o nieco dłuższą obserwację bo jak widać po tych 3 sytuacjach nie mamy 100 procentowej pewności.

Co do nowych kont i bez prime sami wiecie jak to wygląda w CS:GO. Nie każdy ma chęć kupować prime jeżeli np. nie gra rankedów albo gra od czasu do czasu żeby się zrelaksować. Jasne, to jest podejrzane, że ktoś z nowym kontem wchodzi na serwer i jest dobry ale nie oznacza to, że na bank czituje.

UNBAN

Pozdrawiam i życzę miłej gry.

• Cool post MyLord 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie

ZOSTAŁEŚ ODBANOWANY.

Przepraszamy za kłopot i życzymy miłej gry.

Temat zostaje zamknięty.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this