Jump to content

SKLEP VIP pod Counter Strike GO

[CS-PZB.PL] Psychopaci Z Bronią

Witamy serdecznie na FORUM Psychopatów!

Zachęcamy gorąco do rejestracji i uczestniczenia w życiu naszego serwera!

ZAREJESTRUJ SIĘ

PSYCHOPACI STILL ALIVE!
145.239.236.13:27030

Postanowiliśmy powrócić do żywych i obecnie posiadamy serwer pod CS:GO - 19 slotów!

Jeżeli chcesz dołączyć i grać razem z nami kliknij poniżej!

POŁĄCZ z SERWEREM

FACEBOOK

Zapraszamy serdecznie na FanPage Psychopatów!

Bądź na bieżąco razem z nami na Facebook'u

>>>>>>>>><<<<<<<<<
NOWOŚCI
  • Witamy Cię na forum Psychopatów z Bronią!
  • Masz pomysł/propozycję odnośnie funkcjonowania serwera CS:GO? Daj znać!
  • Zajrzyj na nasz server CS:GO! IP : 145.239.236.13:27030
  • Usługa kupna VIP już dostępna!
  • NOWE IP SERWERA TEAMSPEAK! -> 137.74.6.19:10174

ID Mod Monitoring IP Sloty Połącz HLTV BanList Zagłosuj
1 CS:GO 145.239.236.13:27030 16
3 TS3 137.74.6.19:10174 15

Recommended Posts

Cześć.

Wielu z Was pewnie czeka na jakiekolwiek zmiany na serwerze. Czy będą takowe? Tak. 
Mamy parę nowości na oku i sprawdzamy nowe rozwiązania. 

Jak wiadomo serwer tworzycie Wy, gracze, a nie administratorzy. Stąd ten wątek. 
Teraz każdy z Was ma szansę napisania w konkretny sposób co powinniśmy zmienić i dlaczego. 
Dodatkowo fajnie gdybyście opisali jakieś swoje propozycje usprawniające serwer. 

Proszę piszcie konkretami.

Czekam na Wasze odpowiedzi. Pozdro!

• Cool post MyLord 3
  • Awsome! 2

Miałem nie pisać ale sie zdecydowałem. Zaczne od tego, że wszystkie propozycje odemnie mogą zostac "edytowane" tak jak Kostkowi by pasowało

Zacznę od pierwszej rzeczy, czyli PUNKTACJI NA SERWERZE a dokładnie to, że osoby słabsze przy aktualnej puntkacji, czyli 5 za killa oraz 5 za zginiecie nie dadzą rady wbić wysokiej rangi na serwerze. Proponowalbym zmienić to na 5 za killa 4 za zginięcie aby było łatwiej osobą słabszym.

Druga sprawa to cos co poruszałem już raz w jednym temacie. A chodzi o te liczby z zadanym damagem. Z jednej strony fajna rzecz z drugiej strony daje lekka przewage, ponieważ gdy strzelisz w kogoś przez sciane to damage Ci sie pokazuje i jesteś w 100% pewien, że ktoś tam jest i możemy dac info. Również przeszkadza to lekko z powodu iż potrafi to zasłonić flesha, przeciwnika czy rózne inne rzeczy. Najlepsze wyjście gdyby zostało to zaakceptowane byłony dodanie komendy pokroju !hud aby osoby, którym to przeszkadza mogły to wyłączyc a osoby, którym to odpowiada zostawiłyby to sobie.

Trzecią rzeczą jest oczywiście dodanie pluginu z NAKLEJKAMI. Mowiąc szczerze ma to swoje plusy i minusy. Plusy to, że fajna rzecz kosmetyczna nie dawająca przewagi ale minusem jest to, że jest to moim zdaniem zbędne na serwerze. Tutaj napisałem tą propozycje, ponieważ pewien gracz pyta o to co jakis czas więc postanowiłem umieścic to tutaj

Kończąc chciałbym sie odnieść do propozycji flexxiego, która moim skromnym zdaniem jest również zbędna. Sama nazwa serwera mówi wprost, że jest to serwer ONLY MIRAGE a dodając nowe mapy serwer by sie zmienił w serwer pokroju: 5MAPS, 4MAPS, 3MAPS etc. Również pewnie ludzie by chcieli głosowania na następne mapy co za tym idzie dodanie i skonfigurowanie kolejnego pluginu. 

Na sam koniec jeżeli tutaj dotarłeś to chciałbym Ci podziękować za czas poświecony na przeczytanie tego i licze, że moje propozycje Ci się spodobały.

Pozdrawiam, Miłego Dnia :D

• Cool post MyLord 3

Witam!

Poniżej znajdują sie kolejne propozycje odemnie :D

1. Ograniczenie AWP po stronie CT. 

Powodem tej propozycji jest to, że strona CT gdy gra na 3 AWP to jedna stoi na A, jedna na B i jedna w oknie. Wszystko jest kryte a w dodatku osoba z okna ma łatwą rotacje na B czy na A co potrafi na prawde zirytować nie tylko mnie lecz też innych graczy

2. Hełmy

Są One aktualnie dostępne tylko dla graczy VIP. Jest to zrozumiałe jednak gdy w jednym teamie znajdują sie 2-3 VIPy to cięzko wygrac pistoletówke a przegranie tej rundy oznacza przegranie kolejnej w większosci przypadków. Najlepszym wyjściem moim zdaniem byłoby danie każdemu graczowi bez VIPa 1000$ a VIPy jak normalnie 800$

• Like 1

1 Hełmy.

Nie rozumiem tak rozleglego placzu na ten jedna nieszczesna runde ale jestem za dodaniem tego 1000 dla wszystkich i kazdy bedzie mogl zdecydowac czy chce helm czy nie. Niestety trzeba wtedy z VIP usunac bonus 100$ na poczatku kazdej rundy bo bedziemy latac w pierwszej z czyms wiecej niz tylko pistol.

2. Info oslepienie.

Wiem ze chat juz jest tak teczowy jakby zyrafa z reklamy skitelsow sie wysrala ale dalbym info (tylko dla tego co rzuca i oslepia) kogo oslepil. Moze to chociaz jakies delikatne przepraszam wymusi na graczach ktorzy nic sobie z tego nie robia. Ewentualny bonus dowalic jeszcze jakis efekt dzwiekowy (tez dla tego co oslepil kogos). Mialbym nadzieje ze wymusiloby to rozsadniejsze poslugiwanie sie granatami.

3. Napalmy

Tutaj kwestia dyskusyjna ale moze zmienic aby jednak byl FF w przypadku ognia. Sam notorycznie to wykorzystuje i lece po ogniu swoich ale chyba bardziej pozytywnie by bylo ze jednak ogien to ogien dla wszystkich. (tutaj przydaloby sie wiecej wypowiedzi z serwera)

4. Dynamiczny ranking

Chodzi mi o to aby po resecie nowy ranking wprowadzic dynamiczne zdobywanie expa. Chodzi o to ze jesli zabijesz kolesia wyzszego ranga dostajesz wiecej expa. To by bylo bardzo pozytywne dla nowych graczy. Jak kiedys expienie na COD. (nie wiem czy okreslenie dynamiczny jest wlasciwe ale rozumiecie o co mi chodzi). Same zdobywanie wiekszej ilosci expa, strata normalna jak za kazda smierc nawet jesli globala silver zabije. (jesli potrzebne sa finanse do zlecenia takiego pluginu chetnie sie dorzuce)

5. Darmowy VIP w okreslonych godzinach

Wprowadzenie darmowego VIP w okreslonych godzinach (22:00 - 8:00). Po 22 czesto to jest godzina kiedy powoli wszyscy sie rozchodza, moze to bedzie jakis pomysl aby jednak przetrzymac jeszcze kilka map graczy.

6. Tance byly fajne!

7. Nie zmieniac ograniczen broni (jest optymalnie)

8. usunac widok obrazen albo zmienic im czcionke, faktycznie czasami jak wyjebie to wszystko zaslaniaja.

Mimo wszystko dziękuję dwóm!! osobom za określenie co chcielibyście zmienić. Podsumowując ogólnie to wszystko. Zmian w najbliższym czasie nie szykuje. Bo po co? Każdy z Was oczekuje cudów będąc na serwerze, a jeżeli chodzi o wejście na forum i napisanie kilku zdań to macie to w dupie tak naprawdę. 

Kończąc temat. Jeżeli Wy nie zaangażujecie się w ten serwer to nic z tego nie będzie. To jest serwer pod Was, dla Was, a nie na moje widzimisię. 

Mogę i dopłacać kolejny rok do serwera, to nie problem ale nie płaczcie o jakiekolwiek zmiany bez zaangażowania. 

Pozdrawiam. Kosteković

• Like 1