Jump to content

SKLEP VIP pod Counter Strike GO

[CS-PZB.PL] Psychopaci Z Bronią

Witamy serdecznie na FORUM Psychopatów!

Zachęcamy gorąco do rejestracji i uczestniczenia w życiu naszego serwera!

ZAREJESTRUJ SIĘ

PSYCHOPACI STILL ALIVE!
145.239.236.13:27030

Postanowiliśmy powrócić do żywych i obecnie posiadamy serwer pod CS:GO - 19 slotów!

Jeżeli chcesz dołączyć i grać razem z nami kliknij poniżej!

POŁĄCZ z SERWEREM

FACEBOOK

Zapraszamy serdecznie na FanPage Psychopatów!

Bądź na bieżąco razem z nami na Facebook'u

>>>>>>>>><<<<<<<<<

Zombie MOD
145.239.236.238:27015

Zapraszamy Was gorąco na świeżutki serwer ZOMBIE MOD [APOCALYPSE]

Dołącz do nas już teraz klikając poniżej

POŁĄCZ z SERWEREM
NOWOŚCI
  • Witamy Cię na forum Psychopatów z Bronią!
  • Masz pomysł/propozycję odnośnie funkcjonowania serwera CS:GO? Daj znać!
  • Zajrzyj na nasz server CS:GO! IP : 145.239.236.13:27030
  • Usługa kupna VIP już dostępna!
  • NOWE IP SERWERA TEAMSPEAK! -> 137.74.6.19:10174

ID Mod Monitoring IP Sloty Połącz HLTV BanList Zagłosuj
1 CS:GO 145.239.236.13:27030 16
3 TS3 137.74.6.19:10174 15

Recommended Posts

Nick:św.szumi

STEAM_ID:STEAM_1:0:539417815

Ile dziennie czasu spędzasz na serwerze?:od 4 do 7h

Czy wcześniej miałeś/aś admina?:nie

Dlaczego starasz się o wstąpić do Psychopatycznej rodziny Administratorów?:chciałbym pomóc obecnej administracji bo nie zawsze sa admini na serwerze, a mimo to nadal sa odpalone osoby na nim, a nie kazdy admin ma czas zeby wbic w danym momencie czy jest dostępny. 

Napisz kulka słów o sobie:Nie jestem toxicem, dobrze dogaduje się nowymi  jak i stałymi graczmi. 

Większość osub mnie kojarzy jak i lubi. Nie lubię wyxywania kogoś za to że źle gra. 

Mimo że nic do ciebie nie mam to niestety uważam że nie. Jesteś spokojną osobą ale jednak ktoś bardziej doświadczony by się nadał. Za jakiś czas może zmienię zdanie.

Na ten moment jestem na NIE.

jak dla mnie na tak, wiele razy ta osoba zgłaszała mi kogoś co się sprawdzało, tak jak napisał wiele osób go kojarzy i myślę że szybko nauczyłby się co i jak jeśli chodzi o adminowanie, a i natan nie jest ważne doświadczenie a ocena czy jest się w stanie takie coś zrobić czy może czymś jest to wspomagane :)

jestem na tak

• Like 1

Troche myslalem co by tutaj napisać i chciałbym zwrócić uwage, że byłes już zamieszany w jedną sytuacje gdzie bez powodu zaczał blokowac i wyzywac Szkrimusia. Poza tym nie kojarze Cię zbytnio ale moze to dlatego, że ostatnio mało gram na serwerze. Przykro Mi ale tą jedną akcją pogrzebałes sobie szanse zebym dał Ci tutaj inną odpowiedz niż NIE

Ostatnio mało bywam na serwerze, więc nie wiem jakie jest twoje zachowanie teraz, ale z tego co pamiętam, to kilka razy wyzywałeś, blokowałeś, lub w kogoś strzelałeś.

Jestem na NIE.

Konto stworzone do podania, nie podpadłeś mi jakoś specjalnie ale zapamiętałem Cię przez to,  że prosiłeś kogoś o wypowiedzenie się w twoim poście.

Na obecną  chwile jestem na nie, daj się poznać lepiej graczom oraz administracji oraz poczekajmy na wypowiedź innych. Pozdrawiam.

Na ogół dobry chłopak z Ciebie, ale w tej sytuacji ze Szkrimusiem obraza innego gracza i blokowanie jego nie były kompletnie potrzebne. Wiem, że to tylko jedna sytuacja, ale chciałbym, żeby przyszła osoba starająca się o admina pokazywała się głównie z tej lepszej strony. Admin powinien być przykładem dla innych graczy. Na ten moment nie widzę Cię w roli administratora. Zapraszam za jakiś czas.

Przykro nam lecz Twoje podanie zostało ODRZUCONE.

Prawdopodobne przyczyny zamknięcia tematu:

Brak spełnienia któregoś z wymogów

Treść tematu niezgodna ze wzorem

Nazwa tematu niezgodna ze wzorem

Niski poziom kultury

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat zostaje zamknięty

Guest
This topic is now closed to further replies.