Jump to content

SKLEP VIP pod Counter Strike GO

[CS-PZB.PL] Psychopaci Z Bronią

Witamy serdecznie na FORUM Psychopatów!

Zachęcamy gorąco do rejestracji i uczestniczenia w życiu naszego serwera!

ZAREJESTRUJ SIĘ

PSYCHOPACI STILL ALIVE!
145.239.236.13:27030

Postanowiliśmy powrócić do żywych i obecnie posiadamy serwer pod CS:GO - 19 slotów!

Jeżeli chcesz dołączyć i grać razem z nami kliknij poniżej!

POŁĄCZ z SERWEREM

FACEBOOK

Zapraszamy serdecznie na FanPage Psychopatów!

Bądź na bieżąco razem z nami na Facebook'u

>>>>>>>>><<<<<<<<<

Zombie MOD
145.239.236.238:27015

Zapraszamy Was gorąco na świeżutki serwer ZOMBIE MOD [APOCALYPSE]

Dołącz do nas już teraz klikając poniżej

POŁĄCZ z SERWEREM
NOWOŚCI
  • Witamy Cię na forum Psychopatów z Bronią!
  • Masz pomysł/propozycję odnośnie funkcjonowania serwera CS:GO? Daj znać!
  • Zajrzyj na nasz server CS:GO! IP : 145.239.236.13:27030
  • Usługa kupna VIP już dostępna!
  • NOWE IP SERWERA TEAMSPEAK! -> 137.74.6.19:10174

ID Mod Monitoring IP Sloty Połącz HLTV BanList Zagłosuj
1 CS:GO 145.239.236.13:27030 16
3 TS3 137.74.6.19:10174 15
Sign in to follow this  
R3CT

ODRZUCONE [SKARGA]-jezus

Recommended Posts

Twój Nick z gryR3CT, ale skarga złożona na prośbę Damiana (NocnA B3stiA).

Nick osoby oskarżonejjezus

Data, godzina: 20.08.2020 16:42 - 17:28

Mapa: Mirage

Demko/SSDemko

Opis sytuacji

20:20 - jezus chce podnieść AK-47, ale Damian zrobił to pierwszy. Chwilę później jezus go zabija.

Od minuty 20:20, do 22:37, jezus i Damian na siebie krzyczą, przy czym Damian go wyzywa, a co drugie słowo jezusa to kur*a.

22:37 - Damian dostaje muta.

Damian zasłużył sobie na muta (sam mi się przyznał), ale jezus nie powinien go zabijać. Jak dla mnie jest to nadużywanie mocy administratora.
  • Like 1

jak dla mnie to występek ze strony damiana bo, już wielokrotnie bylem świadkiem jak obraża graczy ale na to przymykałem oko ale mniejsza o to, gdy podniósł ak, które ja chciałem podnieść zaczął szyderczo się ze mnie wyśmiewać i mnie prowokować gdzie zniewaga gracza a co dopiero admina z tego co wiem jest karalna banem więc powinnien się cieszyć tym ze dałem mu tylko slay'a a nie odrazu bana,  ale to nie wystarczyło bo damian zamiast zrozumieć że nie powinien tak robić to zaczął mnie obrażać jeszcze bardziej za co jak napisał rect dałem mu muta.

a tak po za tematem z tego co mi się wydaje to osoba pokrzywdzona powinna pisać skargę a nie osoba trzecia która nawet nie była świadkiem sytuacji chyba ze damian już nawet nie potrafi sam wejść na forum i opisać swój problem czy zażalenie

Nie ma czegoś takiego jak skarga napisana na prośbę. Jeżeli Damian czuje się pokrzywdzony to niech sam tutaj się stawi i napiszę co trzeba.

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Przykro nam lecz Twoja skarga została ODRZUCONA.

Przed napisaniem kolejnej skargi, upewnij się że posiadasz odpowiednie dowody a temat jest zgodny z wymagniami.

Temat zostaje zamknięty.

Żeby nie było, że olałem temat, a więc napiszę swoje oficjalne stanowisko dotyczące tej sytuacji.

Właśnie obejrzałem demko i napiszę co nieco na ten temat.

Zasadniczo widać, że Damian, jak i jezus nie pałają do siebie sympatią i przez cały mecz jeden drugiego obrażał/wyzywał/rzucał niepotrzebne teksty. Nie zmienia to faktu, że jeden, jak i drugi nie powinien tak się zachowywać na serwerze!! Chciałbym przypomnieć, iż pkt. 8 regulaminu mówi jasno, że na serwerze należy zachowywać się kulturalnie, a nadmierne używanie wulgaryzmów, jak i obraza innych graczy będzie karana. Obaj powinniście zarobić po banie i nie wykluczam, iż jeżeli będę świadkiem podobnej sytuacji, jaka miała miejsce wczoraj, zostaniecie ukarani. Apeluję o to, abyście wyjaśnili sobie tę sytuację.

Druga sprawa to jest to, że Jezus nadużył swoich uprawnień administracyjnych. Admin powinien potrafić zachować spokój i opanowanie podczas takich sytuacji. Nawet jeżeli Damian zrobił to celowo, nie powinieneś go zgładzać. Uważam, że to lekka przesada.

Kończąc ten wątek.

Z jednym jak i drugim porozmawiam.

Pozdrawiam, Naczelny Policjant PZB, Kostek.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this