Jump to content

SKLEP VIP pod Counter Strike GO

[CS-PZB.PL] Psychopaci Z Bronią

Witamy serdecznie na FORUM Psychopatów!

Zachęcamy gorąco do rejestracji i uczestniczenia w życiu naszego serwera!

ZAREJESTRUJ SIĘ

PSYCHOPACI STILL ALIVE!
145.239.236.13:27030

Postanowiliśmy powrócić do żywych i obecnie posiadamy serwer pod CS:GO - 19 slotów!

Jeżeli chcesz dołączyć i grać razem z nami kliknij poniżej!

POŁĄCZ z SERWEREM

FACEBOOK

Zapraszamy serdecznie na FanPage Psychopatów!

Bądź na bieżąco razem z nami na Facebook'u

>>>>>>>>><<<<<<<<<

Zombie MOD
145.239.236.238:27015

Zapraszamy Was gorąco na świeżutki serwer ZOMBIE MOD [APOCALYPSE]

Dołącz do nas już teraz klikając poniżej

POŁĄCZ z SERWEREM
NOWOŚCI
  • Witamy Cię na forum Psychopatów z Bronią!
  • Masz pomysł/propozycję odnośnie funkcjonowania serwera CS:GO? Daj znać!
  • Zajrzyj na nasz server CS:GO! IP : 145.239.236.13:27030
  • Usługa kupna VIP już dostępna!
  • NOWE IP SERWERA TEAMSPEAK! -> 137.74.6.19:10174

ID Mod Monitoring IP Sloty Połącz HLTV BanList Zagłosuj
1 CS:GO 145.239.236.13:27030 16
3 TS3 137.74.6.19:10174 15
Sign in to follow this  
czemu płaczesz?

ODBANOWANY [ODWOŁANIE]- Czemu płaczesz?

Recommended Posts

Nick:Czemu płaczesz?

IP/SteamID:STEAM_1:1:517530996

Data: 14.08.2020

Dlaczego zasługujesz na zdjęcie bana?: nie byłem odpalony, dostałem informacje gdzie znajduje się przeciwnik alborównież grałem na słuch, więc to jest w sumie normalne. Smoke który Skaneros rzucił w apsach i to był one way, o którym wiedziałem, bo widziałem na tik toku XD, to wiedziałem gdzie strzelać , również sytuacja przed banem, Skaneros skoczył za auto, to wiedziałem gdzie sie znajduję, więc latałem od prawej do lewej i prefirowałem 2 miejsca na którym mógł się znajdować, wkońcu wychylił i wygrałem z nim starcie, a chwile po dostałem bana. Napewno też nie gram jak typowy bot.

Jeżeli jakaś sytuacja w demku będzie podejrzana, to z chęcią ją wyjaśnie :)

Edited by czemu płaczesz?

Jestem za odbanowaniem tego gracza ponieważ byłem w tedy na serverze i widziałem jak gra, sprawdzał pozycje, po jego movmencie można było stwierdzić że  nie jest to  niska ranga, też po sprawdzaniu pozycji i wychylaniu. Jak dla mnie un ban

Edited by Damian NO FORM
  • Like 1

Zobaczyłem całe demko i muszę przyznać rację graczowi Czemu płaczesz? (oscarowi), że grał czysto a akcja z smoke była tylko skanem i moim zdaniem był to błąd ze strony jesusa i drago mam nadzieję że następnym razem panowie lepiej go sprawdzicie <3 czekam na resztę osób demko 21:30 piątek.

• Like 1

ja go nie sprawdzałem tylko drago ja widziałem nie cała akcje ze smokiem tylko kawałek i ze strony skanerosa jak patrzyłem nie było nic widać tak samo jak i u oskara po drugie nie wiedziałem kto rzucił smoke'a ani czy tupnął powiedziałem jedynie ze z mojej perspektywy ta akcja była dziwna bo nagle zaczął idealnie strzelać pierw w strone sciany gdzie stal skaneros a pozniej jak wychylil idealnie w niego

• Like 1

To tak.Obejrzalem demko w wolnym czasie.Po sprawdzeniu demka chyba z 3 razy i szukaniu jakis dziwnych lub nie naturlanych rzeczy, ale takich rzeczy nie znalazłem.Jedynie ta akcja ze smołkiem wydała mi sie podejrzana ale gdy obejrzałem demko 2 raz doszedłem do wnioski, źe jednak nie cheatujesz.Moim zdaniem jak najbardziej zasługujesz na unbana

Zacznę od tego, że nie rozumiem, po co Oskar zakładałeś drugie konto na forum? Z racji, iż grałeś na jakimś smurfie? Czy nie chciałeś się przyznać, że to Twoje konto?

Chciałbym również przypomnieć, iż administrator ma obowiązek odpowiedzieć na KAŻDE odwołanie dotyczące jego osoby. Odpowiedź powinna zawierać rozpiskę akcji, które zadecydowały o nadaniu BANA. W przypadku niedostosowania się do regulaminu administrator będzie dostawał ostrzeżenie. Druga sprawa jest taka, gdy nie jesteśmy pewni, iż dany gracz czituje zawsze możemy poprosić o pomoc drugiego admina ewentualnie na spokojnie obejrzeć sobie demko z danej mapy.

Z racji, że Drago jest świeżo upieczonym adminem, zwrócę mu jedynie uwagę.

Tym czasem leci unban.

Wiadomość wygenerowana automatycznie

ZOSTAŁEŚ ODBANOWANY.

Przepraszamy za kłopot i życzymy miłej gry.

Temat zostaje zamknięty.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this