Jump to content

SKLEP VIP pod Counter Strike GO

[CS-PZB.PL] Psychopaci Z Bronią

Witamy serdecznie na FORUM Psychopatów!

Zachęcamy gorąco do rejestracji i uczestniczenia w życiu naszego serwera!

ZAREJESTRUJ SIĘ

PSYCHOPACI STILL ALIVE!
145.239.236.13:27030

Postanowiliśmy powrócić do żywych i obecnie posiadamy serwer pod CS:GO - 19 slotów!

Jeżeli chcesz dołączyć i grać razem z nami kliknij poniżej!

POŁĄCZ z SERWEREM

FACEBOOK

Zapraszamy serdecznie na FanPage Psychopatów!

Bądź na bieżąco razem z nami na Facebook'u

>>>>>>>>><<<<<<<<<
NOWOŚCI
  • Witamy Cię na forum Psychopatów z Bronią!
  • Masz pomysł/propozycję odnośnie funkcjonowania serwera CS:GO? Daj znać!
  • Zajrzyj na nasz server CS:GO! IP : 145.239.236.13:27030
  • Usługa kupna VIP już dostępna!
  • NOWE IP SERWERA TEAMSPEAK! -> 137.74.6.19:10174

ID Mod Monitoring IP Sloty Połącz HLTV BanList Zagłosuj
1 CS:GO 145.239.236.13:27030 16
3 TS3 137.74.6.19:10174 15

Recommended Posts

Nick: Gruby dawniej gretha tunberg

Ile dziennie czasu spędzasz na serwerze?: w okresie wakacyjnym około 4 godzin, a w okresie szkolnym około 2 

Czy wcześniej miałeś/aś admina?: nigdy nie posiadałem 

Dlaczego starasz się o wstąpić do Psychopatycznej rodziny Administratorów?: Są 3 powody dlaczego chce złożyć podanie: po 1 na serwerze rzadko widzę administratora, jedynymi administratorami których widziałem w ciągu tygodnia częściej niż 2 razy był counter Jezus i rect. Po 2 mam dość pisania do administratorów że cheater na serwie, a taką informacje pisałem przynajmniej 20 razy. Po 3 gram często w godzinach wieczornych gdzie administratorzy nie kiedy nie są online, a czasami cheater wchodzi na serwer i po prostu nie da się grać. 

Napisz kulka słów o sobie: nazywam się Sergiusz,  mieszkam na dolnym śląsku w Wałbrzychu 

Byłem świadkiem kilku sytuacji, które nie powinny mieć miejsca, jeśli ktoś ma być administratorem, na przykład wyzywania (wyzywanie cheatera też się liczy).

Powody złożenia podania nie mają sensu:

W dniu 15.07.2020 o 13:01, gruby napisał:

po 1 na serwerze rzadko widzę administratora, jedynymi administratorami których widziałem w ciągu tygodnia częściej niż 2 razy był counter Jezus i rect.

Każdy ma własne życie i czasem nie można siedzieć na serwerze cały czas. Ty też nie siedzisz 24/7 i może Cie nie być jak jest inny admin.

Po 2 mam dość pisania do administratorów że cheater na serwie, a taką informacje pisałem przynajmniej 20 razy.

To dajmy admina wszystkim, bo nikomu się nie chce pisać.

Po 3 gram często w godzinach wieczornych gdzie administratorzy nie kiedy nie są online, a czasami cheater wchodzi na serwer i po prostu nie da się grać.

Są administratorzy, którzy grają w godzinach wieczornych i jak pisałem wcześniej, każdy ma własne życie.

Do tego twoje poprzednie "podania". Nawet nie chce mi się pisać.

Jestem na NIE.

• Like 1

Z moich obserwacji wywnioskowałem, że posiadasz kulture osobistą, ale zdarza Ci się kogoś obrazić (niezaleznie czy to było 4fun).Nie jestem pewien czy dasz rade z oceną czy ktoś cheatuje czy nie ulegniesz znajomym itp.

Na ten moment  jestem na NIE

To ile razy zgłosiłes kogoś bo tak ci się wydawało nie jest żadnym argumentem bo admin mógł go choćby sprawdzić nie wchodząc na specta i sam ocenić czy coś ma czy nie. Kulturę osobista masz i to by nie było problemem ale sam byłem świadkiem jak czasem kogoś obrażałes co u admina nie może mieć miejsca. Jak dla mnie na nie 

[CYTAT]Po 2 mam dość pisania do administratorów że cheater na serwie, a taką informacje pisałem przynajmniej 20 razy.[/CYTAT]

No nie rozumiem ludzie. Jest dział skarg i tam możecie się wykazać. Tak wiem, że to nie rozwiąże problemu od razu ale pokaże, że naprawdę zależy Wam na oczyszczeniu serwera z cziterów.

Dodatkowo składanie takich skarg i trafna ocena czy ktoś czituje czy nie daje większe szanse na zostanie administratorem.

Niestety ale dużo straciłeś tymi podaniami, które napisałeś wcześniej. Nie były one zbytnio przemyślane.

Poza tym cały czas pamiętam Ciebie w ekipie rozpierdzielu serwerowego (halibut i inni). Dodatkowo podszywanie się pod ADMINA/VIPA/Właściciela.

Ogólnie jesteś w porządku ale za często się podpalasz i denerwujesz.

Na NIE.

Przykro nam lecz Twoje podanie zostało ODRZUCONE.

Prawdopodobne przyczyny zamknięcia tematu:

Brak spełnienia któregoś z wymogów

Treść tematu niezgodna ze wzorem

Nazwa tematu niezgodna ze wzorem

Niski poziom kultury

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat zostaje zamknięty

Guest
This topic is now closed to further replies.