Jump to content

SKLEP VIP pod Counter Strike GO

[CS-PZB.PL] Psychopaci Z Bronią

Witamy serdecznie na FORUM Psychopatów!

Zachęcamy gorąco do rejestracji i uczestniczenia w życiu naszego serwera!

ZAREJESTRUJ SIĘ

PSYCHOPACI STILL ALIVE!
145.239.236.13:27030

Postanowiliśmy powrócić do żywych i obecnie posiadamy serwer pod CS:GO - 19 slotów!

Jeżeli chcesz dołączyć i grać razem z nami kliknij poniżej!

POŁĄCZ z SERWEREM

FACEBOOK

Zapraszamy serdecznie na FanPage Psychopatów!

Bądź na bieżąco razem z nami na Facebook'u

>>>>>>>>><<<<<<<<<

Zombie MOD
145.239.236.238:27015

Zapraszamy Was gorąco na świeżutki serwer ZOMBIE MOD [APOCALYPSE]

Dołącz do nas już teraz klikając poniżej

POŁĄCZ z SERWEREM
NOWOŚCI
  • Witamy Cię na forum Psychopatów z Bronią!
  • Masz pomysł/propozycję odnośnie funkcjonowania serwera CS:GO? Daj znać!
  • Zajrzyj na nasz server CS:GO! IP : 145.239.236.13:27030
  • Usługa kupna VIP już dostępna!
  • NOWE IP SERWERA TEAMSPEAK! -> 137.74.6.19:10174

ID Mod Monitoring IP Sloty Połącz HLTV BanList Zagłosuj
1 CS:GO 145.239.236.13:27030 16
2 CS 1.6 145.239.236.238:27015 32
3 TS3 137.74.6.19:10174 15

Recommended Posts

Nick:Counnter CASEDROP.eu

STEAM_ID:STEAM_1:1:549380437

Ile dziennie czasu spędzasz na serwerze?:Ostatnio troche mniej ale staram się minimum 2h

Czy wcześniej miałeś/aś admina?:Tak posiadałem ową range na innej sieci CSGO jakieś 4 miesiace temu.Byłem adminem na serwerach SURFRPG, FFA, ONLY MIRAGE

Dlaczego starasz się o wstąpić do Psychopatycznej rodziny Administratorów?:Więc zaczynając zauważyłem, że ostatnio jak gram na serwerze to wchodzą gracze, którzy łamią regulamin myśląc, że są bezkarni a najczęściej nie ma w tym momencie Administratora na serwerze. Zamiast wypisywania po adminach, żeby któryś wszedł na serwer, mógłbym samemu ich ukarać za ich poczynania ale również zadbać o to, żeby takich sytuacji było coraz mniej.Kolejnym powodem dlaczego chcę wstąpić do grona Administratorów jest moje doświadczenie z Counter Strikem, w którego gram juz ok.5 lat z krótkimi przerwami.Posiadałem jeszcze jedno konto z LEM`em na matchamakingach jak i przegranych ok. 3 tysiąca godzin w samym Csie.Posiadam doświadczenie w adminowniu serwerów jak i w rozpoznawaniu cheaterów. 

Napisz kulka słów o sobie:Cześć. Nazywam się Mateusz i jak już wcześniej wspomniałem mam 15 lat.Następną moją szkołą jest Technikum.Interesuję się Informatyką, Esportem jak i zwykłym sportem.Zdarza mi się, że nerwy wezmą górę ale od jakiegoś czasu udaje mi się nad tym panować

Jeśli kogoś interesuja moja liczba godzin na serwerze to tutaj wklejam link do GT:https://www.gametracker.com/player/Counnter CASEDROP.eu/145.239.236.13:27030/

Licze na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.Pozdrawiam i Życze miłego dnia wszystkim

• Like 1

Na serwerze bardzo mało się odzywasz, ale za to na discordzie jesteś najbardziej aktywną osobą. Na serwerze nie miałem z tobą nigdy problemów, poza jedną małą akcją z cheaterem. Na discordzie żadnych problemów. Myślę, że spełnisz się w roli administratora. Jestem na TAK.

• Like 1

Wydajesz się być dość rozsądną i opanowaną osobą, mało się udzielasz co jest akurat dla mnie zaletą, zauważasz różne nieprawidłowości i zgłaszasz to adminom, z pewnością Ci zależy na tej funkcji i serwerze więc ode mnie TAK.

• Like 1

Jak dla mnie na tak, byłem sam świadkiem paru sytuacji gdzie counter dobrze wypatrzył jakąś osobę która łamała regulamin i wiem że potrafi to zrobić, nigdy nie sprawiał problemów na serwie ani poza nim, więc jak dla mnie na 

TAK.