Jump to content

SKLEP VIP pod Counter Strike GO

[CS-PZB.PL] Psychopaci Z Bronią

Witamy serdecznie na FORUM Psychopatów!

Zachęcamy gorąco do rejestracji i uczestniczenia w życiu naszego serwera!

ZAREJESTRUJ SIĘ

PSYCHOPACI STILL ALIVE!
145.239.236.13:27030

Postanowiliśmy powrócić do żywych i obecnie posiadamy serwer pod CS:GO - 19 slotów!

Jeżeli chcesz dołączyć i grać razem z nami kliknij poniżej!

POŁĄCZ z SERWEREM

FACEBOOK

Zapraszamy serdecznie na FanPage Psychopatów!

Bądź na bieżąco razem z nami na Facebook'u

>>>>>>>>><<<<<<<<<

Zombie MOD
145.239.236.238:27015

Zapraszamy Was gorąco na świeżutki serwer ZOMBIE MOD [APOCALYPSE]

Dołącz do nas już teraz klikając poniżej

POŁĄCZ z SERWEREM
NOWOŚCI
  • Witamy Cię na forum Psychopatów z Bronią!
  • Masz pomysł/propozycję odnośnie funkcjonowania serwera CS:GO? Daj znać!
  • Zajrzyj na nasz server CS:GO! IP : 145.239.236.13:27030
  • Usługa kupna VIP już dostępna!
  • NOWE IP SERWERA TEAMSPEAK! -> 137.74.6.19:10174

ID Mod Monitoring IP Sloty Połącz HLTV BanList Zagłosuj
1 CS:GO 145.239.236.13:27030 16
3 TS3 137.74.6.19:10174 15

Recommended Posts

Nick: Damian NO FORM

Ile dziennie czasu spędzasz na serwerze?: do 3-5 godz 

Czy wcześniej miałeś/aś admina?: nie nie posiadałem.

Dlaczego starasz się o wstąpić do Psychopatycznej rodziny Administratorów?:  Ponieważ administratorzy żadko są  w dzień a chciał bym wam pomóc . Byłem przy kilku sytuacjach gdy ktoś był odpalony lub przeszkadzał w grze innym.

Napisz kulka słów o sobie: Mam na Imię Damian. Mieszkam w Śląsku  chodzę do szkoły Branżowej mam 16 lat lubię grać w gry komputerowe, jeździć na rowerze. 

Pozdrawiam 

Edited by Damian NO FORM
  • Like 1

Jesteś miły, ale nie dla wszystkich. Byłem świadkiem wyzywania przez Ciebie osób z przeciwnej drużyny. Powód składania podania standardowy. Każdy miał kiedyś do czynienia z cheaterem, a Ty też nie siedzisz aż tak dużo za dnia. Jesteś fajnym kolegą, ale niestety na administratora się chyba nie nadajesz. Niestety na NIE.

• Like 1

A ja dla odmiany jestem na TAK.

Nie gram wiele, ale w prawie każdy dzień, w który wchodzę na serwer prędzej czy później na serwer wchodzi Damian. Nie spotkałem się u Ciebie z brakiem kultury czy szczerym wyzywaniem kogokolwiek. Duża aktywność, pozytywny, często obecny (130h gametracker mówi sam za siebie). Każdemu kto się angażuje należy się szansa. Ja uważam, że Damian się sprawdzi. 

• Like 1

Jesteś spoko tylko czasem nie umiesz utrzymać kontroli nad emocjami . Widziałem cię w wielu sytuacjach gdy obrażałeś drugą osobę i to nie było tylko raz.

Jestem na NIE

W dniu 7.06.2020 o 10:22, Damian NO FORM napisał:

Byłem przy kilku sytuacjach gdy ktoś był odpalony lub przeszkadzał w grze innym.

Od tego mamy wlasnie forum i HLTV. Wszystko z serwera jes monitorowane a wam nie chce sie dupy ruszyc by cos z tym zrobic. Wolicie wyzywac i szykanowac gracza (bo tylko w waszej opinii jest odpalony) wprowadzajac jeszcze wiekszy zamet na serwerze. 

Mimo czestej aktywnosci na serwerze nie widze ciebie w roli administratora. Jestes typem smieszka i dajesz sie poniesc i prowokowac innym. Jak ktos powie ze inny gracz jest odpalony bez zastanowienia przyklaskujesz reszcie.

NIE

Podtrzymuję zdanie większości wyżej wypowiedzianych, jesteś sympatycznym śmieszkiem i dającą się ponieść osobą, nie raz słyszałem jakieś zaczepki, podśmiechujki z twojej strony. Fakt często piszesz na priv, aby wejść sprawdzić kogoś, lecz na daną chwilę muszę powstrzymać się od oddania głosu pozytywnego w twoim podaniu. Jak na razie na NIEPozdrawiam boMbeL_

Nie mam nic do dodania. Wszystko zostało napisane powyżej.

Jesteś w porządku gościem, ale łatwo Cię wyprowadzić z równowagi. Dodatkowo wdajesz się w zbędne dyskusje.

Jestem na NIE.

Przykro nam lecz Twoje podanie zostało ODRZUCONE.

Prawdopodobne przyczyny zamknięcia tematu:

Brak spełnienia któregoś z wymogów

Treść tematu niezgodna ze wzorem

Nazwa tematu niezgodna ze wzorem

Niski poziom kultury

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat zostaje zamknięty

Guest
This topic is now closed to further replies.