Jump to content

SKLEP VIP pod Counter Strike GO

[CS-PZB.PL] Psychopaci Z Bronią

Witamy serdecznie na FORUM Psychopatów!

Zachęcamy gorąco do rejestracji i uczestniczenia w życiu naszego serwera!

ZAREJESTRUJ SIĘ

PSYCHOPACI STILL ALIVE!
145.239.236.13:27030

Postanowiliśmy powrócić do żywych i obecnie posiadamy serwer pod CS:GO - 19 slotów!

Jeżeli chcesz dołączyć i grać razem z nami kliknij poniżej!

POŁĄCZ z SERWEREM

FACEBOOK

Zapraszamy serdecznie na FanPage Psychopatów!

Bądź na bieżąco razem z nami na Facebook'u

>>>>>>>>><<<<<<<<<

Zombie MOD
145.239.236.238:27015

Zapraszamy Was gorąco na świeżutki serwer ZOMBIE MOD [APOCALYPSE]

Dołącz do nas już teraz klikając poniżej

POŁĄCZ z SERWEREM
NOWOŚCI
  • Witamy Cię na forum Psychopatów z Bronią!
  • Masz pomysł/propozycję odnośnie funkcjonowania serwera CS:GO? Daj znać!
  • Zajrzyj na nasz server CS:GO! IP : 145.239.236.13:27030
  • Usługa kupna VIP już dostępna!
  • NOWE IP SERWERA TEAMSPEAK! -> 137.74.6.19:10174

ID Mod Monitoring IP Sloty Połącz HLTV BanList Zagłosuj
1 CS:GO 145.239.236.13:27030 16
2 CS 1.6 145.239.236.238:27015 32
3 TS3 137.74.6.19:10174 15
Sign in to follow this  
HWAST

Propozycje - Respirator

Recommended Posts

Mieliscie juz co chcieliscie i gratuluje prostej kreski na GT. w chuj zmian gdzie juz na poczatku czlowiek nie nadazal bo w trakcie busta kazdego dnia cos sie zmienialo, czasami mialem wrazenie ze to zupelnie inny serwer. TeVeS mimo dopieszczonego serwera pozwolil graczom decydowac i wybierac i teraz widzicie jak to sie konczy. Gratuluje polotu i spelnienia (przez chwileczke) mazen, tylko szkoda ze reszta graczy nie podzielila waszego zdania.

TERAZ propozycje w celu napierdalania tych botow na serwerze. wszelkie proponowane restrykcje i bonusy maja zwiazek z relaksujaca rozgrywka, dreszczykiem polowania. Tutaj nie ma hasla ze jakas bron jest za mocna, liczy sie rozpierdolka i mielone z botow. Jesli juz faktycznie beda stali gracze ktorzy zapelnia serwer i wypchna boty (co chyba jeszcze nawet z bustami nei mialo miejsca by serwer byl pelny) wtedy i tylko wtedy zacznijcie dyskusje co zjeblaismy a co mozna poprawic.

Moje propozycje aby wymusic jakies jebane fale na tym GT:

- unlimited za 10-15ap (wiem ze mozna jako zombie najebac szybko ale jebie mnie na pustym serwerze gra jako zombie, chce mielic jako czlowiek) kto kurwa wogole wymyslil 45ap?!

- dojebac wiekszosc arsenalu (aktualnie mimo sieczki z botami wszystkie bronie sa bezpolciowe i szybko to sie nudzi)

- zwiekszenie ilosci fragow w tabeli za killa (ma sie lac krew a moc mojego napierdalania powinna byc widoczna w tabeli nawet jesli mialoby tam widniec 1000 fragow czym bede mogl sie pochwalic a i doda mi to meskosci)

- kevlaru w sklepie aby dawalo 200 - aby smialo leciec polowac a 200 na pizdy ktore beda bardziej chcialy grac zombie i zamulac gre niz mielic boty na serwerze.

-odrobine mroku mgly - do chuja to jest ZM i nei po to whcodze w nocy aby mnie piach z dusta ryja opalal (chociaz jakies odcienie szaroci nie mowie o calkowitej ciemni)

Pomyslcie teraz co by sie przydalo gde jestescie tylko w kilka osob na serwerze i klepiecie tylko boty?

Jesli jakis admin bedzie napierdalac graczy nalogowo gdy ci tylko sobie kupia jakies ciekawsze bronie sypiac boty i chca sie zabawic sam postaram sie o wyjebanie takiego z serwera. Macie nakrecac ludzi i sie z nimi bawic a nie gdy komus ciezko idzie zbieranie AP i nie czai do konca o co chodzi to wy mu kurwa to szalone to bombe...

Cytat

- dojebac wiekszosc arsenalu (aktualnie mimo sieczki z botami wszystkie bronie sa bezpolciowe i szybko to sie nudzi)

ja dalej chętnie przygarnę mojego shotguna z odrzutem jako alternatywa dla m4 i kałacha <3

Cytat

- kevlaru w sklepie aby dawalo 200 - aby smialo leciec polowac a 200 na pizdy ktore beda bardziej chcialy grac zombie i zamulac gre niz mielic boty na serwerze.

teraz możesz kupić 5x kevlar i mieć 500amorka

Cytat

-odrobine mroku mgly - do chuja to jest ZM i nei po to whcodze w nocy aby mnie piach z dusta ryja opalal (chociaz jakies odcienie szaroci nie mowie o calkowitej ciemni)

yup dokładnie, taki "złoty środek" żeby było ciemno, był klimacik ale żeby dalej można było coś zobaczyć

Cytat

Pomyslcie teraz co by sie przydalo gde jestescie tylko w kilka osob na serwerze i klepiecie tylko boty?

- Dodanie klas tylko dla botów(coś ala vip dla botów). Jako zombi niech skaczą wyżej(grawitacja zmniejszona), może zaczną w końcu na skrzynki wskakiwać. A dla humana proponuje armorka dodać i automtycznie żeby miał na starcie m4/ak. Te boty szybko reagują, więc zaraz magazyn na ryj ci wystrzelą.

A jeśli będzie problem z klasami to zwiększyć szanse na nemka. Co do broni to jeśli nie będzie można tego ustawić to po prostu wywalić z menu większość broni, i tak każdy wybiera m4/ak + czasami któregoś z shotgunów.

Cytat

Jesli jakis admin bedzie napierdalac graczy nalogowo gdy ci tylko sobie kupia jakies ciekawsze bronie sypiac boty i chca sie zabawic sam postaram sie o wyjebanie takiego z serwera. Macie nakrecac ludzi i sie z nimi bawic a nie gdy komus ciezko idzie zbieranie AP i nie czai do konca o co chodzi to wy mu &quot;a niech to motyla noga&quot; to szalone to bombe...

- Zacznij od I-KILL-Boot, co kickuje graczy za blokowanie po sec od napisania na u@ nie blokuj. Nie zdążyłem sprawdzić czy typek miał laga, zablokowany był a może po prostu nie ogarnął. Graczy wtedy za dużo nie było, a typek drugi raz już się nie pojawił. A jak wszedłem w nim w dyskusje za co go kicknął etc. to po chwili było 'a co ty jego prawnik jestes?' czy jakis inny podobny tekst. +spamowanie na u@ "zombie cele!!!" gdy siedzi sobie w kampie z golden aka i laserami/workami, a na serwerze jest kilka osob i nie ma jak wejsc <3