Jump to content

SKLEP VIP pod Counter Strike GO

[CS-PZB.PL] Psychopaci Z Bronią

Witamy serdecznie na FORUM Psychopatów!

Zachęcamy gorąco do rejestracji i uczestniczenia w życiu naszego serwera!

ZAREJESTRUJ SIĘ

PSYCHOPACI STILL ALIVE!
145.239.236.13:27030

Postanowiliśmy powrócić do żywych i obecnie posiadamy serwer pod CS:GO - 19 slotów!

Jeżeli chcesz dołączyć i grać razem z nami kliknij poniżej!

POŁĄCZ z SERWEREM

FACEBOOK

Zapraszamy serdecznie na FanPage Psychopatów!

Bądź na bieżąco razem z nami na Facebook'u

>>>>>>>>><<<<<<<<<

Zombie MOD
145.239.236.238:27015

Zapraszamy Was gorąco na świeżutki serwer ZOMBIE MOD [APOCALYPSE]

Dołącz do nas już teraz klikając poniżej

POŁĄCZ z SERWEREM
NOWOŚCI
  • Witamy Cię na forum Psychopatów z Bronią!
  • Masz pomysł/propozycję odnośnie funkcjonowania serwera CS:GO? Daj znać!
  • Zajrzyj na nasz server CS:GO! IP : 145.239.236.13:27030
  • Usługa kupna VIP już dostępna!
  • NOWE IP SERWERA TEAMSPEAK! -> 137.74.6.19:10174

ID Mod Monitoring IP Sloty Połącz HLTV BanList Zagłosuj
1 CS:GO 145.239.236.13:27030 16
2 CS 1.6 145.239.236.238:27015 32
3 TS3 137.74.6.19:10174 15

Recommended Posts

Nick:zjarany hahaa

IP/SteamID:

STEAM_1:0:503052355

Data:

05-17-20 15:52

Dlaczego zasługujesz na zdjęcie bana?: Chciałem wejść na serwer, a tu ban. Wchodzę na stronkę patrzę, a powód bana to DUPLICATE ACCOUNT (na 2 tyg), mimo iż nigdy wcześniej nie wchodziłem na serwer z innego konta. 

18 minut temu, HWAST napisał:

wchodziles. z 3 kont lacznie.

Na tym Dostales bana za auto BH https://steamcommunity.com/profiles/76561199058488686

Na tym normalnie wchodziles: https://steamcommunity.com/id/jermans/

Na main wchodziles nyczu zobaczyc czy masz bana: https://steamcommunity.com/id/nyczu_/

Jakim cudem konto założone wczoraj ma bana na moje IP haha jaka faza. Co tu się odwala. Nie pamiętam abym tworzył wczoraj jakieś profile steam.

spokojnie Faktycznie dziwna sprawa. 

Macie to samo IP i byliscie jednoczesnie na serwerze w trakcie nadania bana :) ale sadze ze bardziej bedzie interesujace demko mape wczesniej i od niego bedzie zalezal twoj unban skoro juz ban sie pojawil. idz sobie zapal i badz cierpliwy

nyczu1.dem

24 minuty temu, HWAST napisał:

spokojnie Faktycznie dziwna sprawa. 

Macie to samo IP i byliscie jednoczesnie na serwerze w trakcie nadania bana :) ale sadze ze bardziej bedzie interesujace demko mape wczesniej i od niego bedzie zalezal twoj unban skoro juz ban sie pojawil. idz sobie zapal i badz cierpliwy

nyczu1.dem

ok mordko

W kwestii demka: (wszystkie akcje w slow motion 1/4 aby lepiej ocenic)

Doszukiwalem sie u ciebie triggera (jebales z AWP takie shoty bez uwzglednienia celownika wogole)

glownie chodzi mi o akcje: 

29:11 - karypel wychodzacy z dymu celownik w innym miejscu strzal w niego 

31:15 - karypel na B - kole juz w polowie za slupkiem twoj celownik na siatce ponad glowa podczas trafienia

31:50 - jezus na rampie (tez celownik a strzal trafiony)

43:08 - Michalasty rampa (tez celownik a strzal trafiony)

43:56 - duet skaczocy z balkonu - probowalem takiego flika na serwie stojac w miejscu zrobic ale strzal zawsze lecial w celowane miejsce (dystans tutaj byl jebitny...)

Dodatkowo jest dziwnym ze majac Scouta chuja robisz a ten sam rodzaj snajperki.... i grasz jak pizda.

Mysle odpalony jak nic mozna smialo rozpisywac i banowac ale tak sie zlozylo ze bylem tez na tym demku i mysle zobacze jak u innych graczy wyglada te strzelanie z AWP na serwerze:

HWAST:

6:40 - flick z usp - dystans z 3 modele ale to bylo usp i w trakcie ruchu no to lece po akcje AWP

12:09 - jezus w oknie (podobny strzal do twojego 43:56 - on juz prawie na srodku okna a ja celownik po lewej framudze lece

12:30 - na shorcie tak samo celwnik w innym miejscu a kula podkrecona jak w wanted

15:20 - tutaj zwylem bo pamietam ta akcje z dymem na short - normalny gracz tego nie widzi ale na admin esp widac goscia (jezus) ktory 2 razy powinien dostac scanem przez dym a ja za WH wyjebany :D

Podsumowujac: 

- chuja sie znam na nowych aimach

- demka i akcje z serwera z slowmotion 1/4 mozna w dupe wsadzic bo i tak nic nadludzkiego sie nie zobaczy a jak juz to u wszystkich graczy

- ja osobiscie nie jestem w stanie ocenic czy gracz w tym wypadku uzywa wspomagaczy czy nie.

Dziwnym tylko dla mnei jest ze grasz na smerfie skoro nie masz problemu od razu na mainie wejsc po otrzymaniu bana i zgarnac drugiego bana za ten sam powod.

Kostek: sam ban o ktory sie rozchodzi zostal nalozony na goscia o nicku b4lk0n__ 

-te same ip

-w trakcie nadania bana zjarany hahaa byl na serwerze jednoczesnie z nim (widzialem demko od razu w trakcie chyba rozgrzewki)

-przy banie wyjebalo tylko b4lk0n__ a zlozylo sie nie wiem jak ze maja to samo IP

-konto b4lk0n__ faktycznie zostalo utworzone 16 maja 2020

Wogole mnie rozwala statystyka twoich kont:

https://steamcommunity.com/id/jermans/  - konto ma rok i prawie 5k godzin co daje 13h dziennie! kurwa jak?

https://steamcommunity.com/id/nyczu_/ - 3,5k rozegranch na przestrzeni 7lat to daje prawie 1,5h dziennie co jest juz bardziej realne

Rowniez konto faceit: https://www.faceit.com/pl/players/nyczu_   - 9lvl - nyczu.png

Mimo ze napierdalam tyle lat jako administartor przy tych statystykach mam wrazenie ze nic nie wiem.

24 minuty temu, HWAST napisał:

W kwestii demka: (wszystkie akcje w slow motion 1/4 aby lepiej ocenic)

Doszukiwalem sie u ciebie triggera (jebales z AWP takie shoty bez uwzglednienia celownika wogole)

glownie chodzi mi o akcje: 

29:11 - karypel wychodzacy z dymu celownik w innym miejscu strzal w niego 

31:15 - karypel na B - kole juz w polowie za slupkiem twoj celownik na siatce ponad glowa podczas trafienia

31:50 - jezus na rampie (tez celownik a strzal trafiony)

43:08 - Michalasty rampa (tez celownik a strzal trafiony)

43:56 - duet skaczocy z balkonu - probowalem takiego flika na serwie stojac w miejscu zrobic ale strzal zawsze lecial w celowane miejsce (dystans tutaj byl jebitny...)

Dodatkowo jest dziwnym ze majac Scouta chuja robisz a ten sam rodzaj snajperki.... i grasz jak pizda.

Mysle odpalony jak nic mozna smialo rozpisywac i banowac ale tak sie zlozylo ze bylem tez na tym demku i mysle zobacze jak u innych graczy wyglada te strzelanie z AWP na serwerze:

HWAST:

6:40 - flick z usp - dystans z 3 modele ale to bylo usp i w trakcie ruchu no to lece po akcje AWP

12:09 - jezus w oknie (podobny strzal do twojego 43:56 - on juz prawie na srodku okna a ja celownik po lewej framudze lece

12:30 - na shorcie tak samo celwnik w innym miejscu a kula podkrecona jak w wanted

15:20 - tutaj zwylem bo pamietam ta akcje z dymem na short - normalny gracz tego nie widzi ale na admin esp widac goscia (jezus) ktory 2 razy powinien dostac scanem przez dym a ja za WH wyjebany :D

Podsumowujac: 

- chuja sie znam na nowych aimach

- demka i akcje z serwera z slowmotion 1/4 mozna w dupe wsadzic bo i tak nic nadludzkiego sie nie zobaczy a jak juz to u wszystkich graczy

- ja osobiscie nie jestem w stanie ocenic czy gracz w tym wypadku uzywa wspomagaczy czy nie.

Dziwnym tylko dla mnei jest ze grasz na smerfie skoro nie masz problemu od razu na mainie wejsc po otrzymaniu bana i zgarnac drugiego bana za ten sam powod.

Kostek: sam ban o ktory sie rozchodzi zostal nalozony na goscia o nicku b4lk0n__ 

-te same ip

-w trakcie nadania bana zjarany hahaa byl na serwerze jednoczesnie z nim (widzialem demko od razu w trakcie chyba rozgrzewki)

-przy banie wyjebalo tylko b4lk0n__ a zlozylo sie nie wiem jak ze maja to samo IP

-konto b4lk0n__ faktycznie zostalo utworzone 16 maja 2020

Dalej nie rozumiem dlaczego typ, który utworzył wczoraj konto ma takie samo IP jak ja. Może to jakiś bug albo coś nie wiedziałem, że takie coś jest możliwe. Mówisz, że ze scout'a gram jak pizda, a ten sam rodzaj snajperki. Tylko, że ja prawie cały czas gram ze scout'em na tym serwerze i robię 30+ fragów na każdej mapie. (no prawie na każdej).

Dlaczego gram na drugim koncie, a nie na main'ie? A no dlatego, że obecnie wbijam sobie Globala na tym drugim koncie i nie chcę mi się za każdym razem, gdy skończę grać mm'y zmieniać konta, aby pograć sobie na publicznym serwerze. (Mam Steam Guard'a i wkurza mnie ciągłe wpisywanie tego kodu). 

Powiedz mi tylko po co miałbym grać odpalony na publicznym serwerze, gdy nic z tego nie mam? Nawet żadnej rangi nie wbije... Gdybym używał wspomagaczy to na meczach turniejowych, a nie na serwerze na którym gram tylko po to, aby się rozluźnić. Pozdro:)

Godzinę temu, zjarany haha napisał:

Dalej nie rozumiem dlaczego typ, który utworzył wczoraj konto ma takie samo IP jak ja. Może to jakiś bug albo coś nie wiedziałem, że takie coś jest możliwe. Mówisz, że ze scout'a gram jak pizda, a ten sam rodzaj snajperki. Tylko, że ja prawie cały czas gram ze scout'em na tym serwerze i robię 30+ fragów na każdej mapie. (no prawie na każdej).

Dlaczego gram na drugim koncie, a nie na main'ie? A no dlatego, że obecnie wbijam sobie Globala na tym drugim koncie i nie chcę mi się za każdym razem, gdy skończę grać mm'y zmieniać konta, aby pograć sobie na publicznym serwerze. (Mam Steam Guard'a i wkurza mnie ciągłe wpisywanie tego kodu). 

Powiedz mi tylko po co miałbym grać odpalony na publicznym serwerze, gdy nic z tego nie mam? Nawet żadnej rangi nie wbije... Gdybym używał wspomagaczy to na meczach turniejowych, a nie na serwerze na którym gram tylko po to, aby się rozluźnić. Pozdro:)

IP można sobie zmienić. Są na to różne sposoby.

Co do gry mi też wydajesz się podejrzany, ale nie aż tak bardzo.

Wytłumaczenie wydaje się prawdziwe.

Po co? Zapytaj się 1/3 graczy CS:GO. Dla zabawy, wkur***nia innych graczy i pompowania swojego ego.

Ok. Obejrzałem demko i mało tam jakiś konkretnych akcji. Leci unban.

Nie ogarniam dlaczego kolega balkon również ma Twoje IP. Chyba że to jakiś Twój brat albo ktoś z Twojej chaty.

Nie zmienia to faktu, ze on unbana nie dostanie co oznacza, że Ty nie możesz wejść na serwer dopóki nie skończy się ban balkona bo znowu dostaniesz bana za duplikat. Śmieszne, dziwne ale prawdziwe.

Pozdro.

Wiadomość wygenerowana automatycznie

ZOSTAŁEŚ ODBANOWANY.

Przepraszamy za kłopot i życzymy miłej gry.

Temat zostaje zamknięty.

Guest
This topic is now closed to further replies.