Jump to content

SKLEP VIP pod Counter Strike GO

[CS-PZB.PL] Psychopaci Z Bronią

Witamy serdecznie na FORUM Psychopatów!

Zachęcamy gorąco do rejestracji i uczestniczenia w życiu naszego serwera!

ZAREJESTRUJ SIĘ

PSYCHOPACI STILL ALIVE!
145.239.236.13:27030

Postanowiliśmy powrócić do żywych i obecnie posiadamy serwer pod CS:GO - 19 slotów!

Jeżeli chcesz dołączyć i grać razem z nami kliknij poniżej!

POŁĄCZ z SERWEREM

FACEBOOK

Zapraszamy serdecznie na FanPage Psychopatów!

Bądź na bieżąco razem z nami na Facebook'u

>>>>>>>>><<<<<<<<<

Zombie MOD
145.239.236.238:27015

Zapraszamy Was gorąco na świeżutki serwer ZOMBIE MOD [APOCALYPSE]

Dołącz do nas już teraz klikając poniżej

POŁĄCZ z SERWEREM
NOWOŚCI
  • Witamy Cię na forum Psychopatów z Bronią!
  • Masz pomysł/propozycję odnośnie funkcjonowania serwera CS:GO? Daj znać!
  • Zajrzyj na nasz server CS:GO! IP : 145.239.236.13:27030
  • Usługa kupna VIP już dostępna!
  • NOWE IP SERWERA TEAMSPEAK! -> 137.74.6.19:10174

ID Mod Monitoring IP Sloty Połącz HLTV BanList Zagłosuj
1 CS:GO 145.239.236.13:27030 16
2 CS 1.6 145.239.236.238:27015 32
3 TS3 137.74.6.19:10174 15
Sign in to follow this  
TeVeS

Zombie Apocalypse - Mod Counter Strike 1.6

Recommended Posts

Witajcie psychopaci! Po 7 latach wracamy z zapałem oraz motywacją do wspólnej zabawy, by po raz kolejny zmagać się z hordą zombie! Wszystko to co cechowało i wynosiło nas na szczyty najlepszych zombie modów powraca! Z przyjemnością jak i dumą chciałbym przedstawić wam serwer na bazie Zombie Plague 5.0.8. Serwer, który mam nadzieję, rozpali w was nostalgię! Taki który przywodzi na myśl najlepsze czasy CS 1.6! Czasy giganta PzB, oraz najlepszej ze społeczności CS'a! Informacji/poradnika odnośnie serwera spodziewajcie się w ten weekend! Ale już teraz gwarantuje wam, że serwer rusza najpóźniej w niedziele (22.03). 

I teraz coś od siebie. Chciałbym podziękować tym którzy pomogli mi w tworzeniu serwera i mojej pasji, mianowicie: KostekHWASTbombel.  Którzy dołożyli cegiełki do zbudowania niepowtarzalnego serwera. Którzy pomogli mi w budowaniu klimatu, dźwięków oraz w wyborze modeli jak i testowaniu przedmiotów. Dziękuję wam! 

W szczególności chciałbym podziękować Jakubowi - Madao za to, że gdyby nie on, nie było by dziś tego co jest. Za to, że chłopak zrobił wszystko o co go poprosiłem i nie było dla niego rzeczy niemożliwych. Za to, że ja nie umiałem i nie miałem żadnego doświadczenia, tylko pomysły, a on jak by był to dla niego spacerek, po prostu to tworzył. Przenosił moje myśli do świata CS. Chciałbym też podziękować mu jak i jemu bratu Fabianowi, za 7 lat wstecz, współpracy nad modami, które nigdy nie ujrzały światła dziennego np: Blood Moon (wampiry vs wilkołaki), Zombie Nightmare (zombie z unikatowymi umiejętnościami), oraz wiele innych mega wspaniałych prac (i to takie których nie ma nigdzie indziej i nigdy nie będzie!), którym poświęcał czas za dnia i nocy. Podziękować za wspaniały Zombie Infinity który dla wielu był najlepszym z wersji zombie moda, przez bonus dla zombie za śmierć. Za Zombie Armageddon z niepowtarzalnym mrocznym klimatem. Za Call of Duty jak i nowe przedmioty które były unikalne i tylko dostępne u nas! Za wszystkie pluginy które tworzył i nie prosił o nic w zamian. Podziękowania dla człowieka który daje od siebie wiele, a w zamian nie prosi o nic. Jakub ... Dziękuję!

P.S Czas spędzony z Wami na tworzeniu modów był dla mnie czasem jednym z najlepszych z całego czasu spędzonego w CS 1.6 jako gracz czy H@. Pozdrawiam was gorąco! 

Zombie Apocalypse [+18] | forum.cs-pzb.pl

• Like 4
  • Cool post MyLord 4
  • Awsome! 1