Jump to content

SKLEP VIP pod Counter Strike GO

[CS-PZB.PL] Psychopaci Z Bronią

Witamy serdecznie na FORUM Psychopatów!

Zachęcamy gorąco do rejestracji i uczestniczenia w życiu naszego serwera!

ZAREJESTRUJ SIĘ

PSYCHOPACI STILL ALIVE!
145.239.236.13:27030

Postanowiliśmy powrócić do żywych i obecnie posiadamy serwer pod CS:GO - 17 slotów!

Jeżeli chcesz dołączyć i grać razem z nami kliknij poniżej!

POŁĄCZ z SERWEREM

FACEBOOK

Zapraszamy serdecznie na FanPage Psychopatów!

Bądź na bieżąco razem z nami na Facebook'u

>>>>>>>>><<<<<<<<<
NOWOŚCI
  • Witamy Cię na forum Psychopatów z Bronią!
  • Masz pomysł/propozycję odnośnie funkcjonowania serwera CS:GO? Daj znać!
  • Zajrzyj na nasz server CS:GO! IP : 145.239.236.13:27030
  • Usługa kupna VIP już dostępna!
  • NOWE IP SERWERA TEAMSPEAK! -> 137.74.6.19:10174

ID Mod Monitoring IP Sloty Połącz HLTV BanList
1 CS:GO 145.239.236.13:27030 16
2 CS 1.6 145.239.236.238:27015 32
3 TS3 137.74.6.19:10174 15
HWAST

Zombie MOD - wasze typy

Recommended Posts

Witajcie Psychopaci!

Legendy Zombiakowych Serwerow PzB (TeVeS i Madao), znowu polaczyli sily!

Cos sie kroi! Co dokladnie jeszcze do konca nie wiadomo. Glowy sa pelne wspomnien i pomyslow!

Chcielibysmy was zapytac co we wszystkich naszych edycjach ZM (Armagedon, Infinity, Classic, Apocalipsa) wspominacie najlepiej?

Czego wam brakuje na innych serwerach? Co was wkurzalo i ogolne wasze przemyslenia.

Zapraszamy do dyskusji i wypowiadania sie w temacie!

Wszystkie tryby w naszym dobrym starym zombiaku były najlepsze nie ma co rozmyślać hwascik tylko brakowało chętnych towarzyszy do trzymania naszej legendy. Moim takim skromnym marzeniem było zobaczyć tylko go kiedyś w odsłonie CsGo, czyżby były na to plany czy raczej 1.6 klasyczny   :wink:?

• Like 1

26 minut temu, Apocalipto napisał:

Oj, wszystkie tryby! Z wrażenia to bym się od razy chyba wyurlopował :P

Koronawirus zrobi to za ciebie hehe

Ale chodzi dokladnie co wam w glowie utkwilo? Konkretna bron, jakies unikatowe rzeczy na serwerze.?

• Shit Dick 1
  • Cool post MyLord 1

No hwascik tryby najlepsze były z tego nie ma co wymieniać ale z takich rzeczy podstawowych były najlepsze worki bo można było swoje campy robić i nie trzeba bylo polegac na mapie tylko na swojej kreatywności można bylo sie bawić ale miały też swoje wady jak np. Bugowanie map dlatego zostały odrzucone z serwera no i wiadomo coś specjalniejszego to standardowe autocampy z bezlik ammo  oraz zloty ak  ;P i nasze VIP z dodatkowymi skokami i możliwością noszenia m4 i ak na raz :D

Ja to tak średnio z tymi zombiakami miałem ale kiedyś grałem na zm gdzie była opcja na koniec mapy z bossem po głosowaniu oczywiście. Gdy zostało to przegłosowane zmieniało mapę na arenę i był gigantyczny alien kontra cały serwer, całkiem  fajnie się grało ;p

W dniu 12.03.2020 o 18:28, DELTONES napisał:

Ja to tak średnio z tymi zombiakami miałem ale kiedyś grałem na zm gdzie była opcja na koniec mapy z bossem po głosowaniu oczywiście. Gdy zostało to przegłosowane zmieniało mapę na arenę i był gigantyczny alien kontra cały serwer, całkiem  fajnie się grało ;p

Coś ala taki nemesis ?:p

Apo wielki powrot na ZM?   juz serwer jest w fazie testow i moderacji :D

troche zajmie zanim znowu wszystko sie zooptymalizuje (ceny wzgledem dmg i trybu rozgrywki) 

Juz teraz mozna powiedziec ze pomyslow jest masa i jesli wypala jak zwykle serwer bedzie jedyny w swoim rodzaju a VIP bedzie niczym celebryta na serwerze oblegany przez wielbicieli

• Awsome! 1

Nie przejadło wam się te zombie? A może by tak wsadzić wszystko to co mieliśmy  w zm do uniwersum xenomorfa (aliena) ?  Zbudowac klimat na klasyce filmu alien. Modele sa od x lat kwestia upiekszenia klimatu/otoczki. 

• Like 1

Ja nie zbyt często grałem na zm zawsze wolałem coda więc mi się nie znudziło ;d  ale całkowicie propsuję pomysł jcQ i całkowicie popieram :D