Jump to content

SKLEP VIP pod Counter Strike GO

[CS-PZB.PL] Psychopaci Z Bronią

Witamy serdecznie na FORUM Psychopatów!

Zachęcamy gorąco do rejestracji i uczestniczenia w życiu naszego serwera!

ZAREJESTRUJ SIĘ

PSYCHOPACI STILL ALIVE!
145.239.236.13:27030

Postanowiliśmy powrócić do żywych i obecnie posiadamy serwer pod CS:GO - 17 slotów!

Jeżeli chcesz dołączyć i grać razem z nami kliknij poniżej!

POŁĄCZ z SERWEREM

FACEBOOK

Zapraszamy serdecznie na FanPage Psychopatów!

Bądź na bieżąco razem z nami na Facebook'u

>>>>>>>>><<<<<<<<<
NOWOŚCI
  • Witamy Cię na forum Psychopatów z Bronią!
  • Masz pomysł/propozycję odnośnie funkcjonowania serwera CS:GO? Daj znać!
  • Zajrzyj na nasz server CS:GO! IP : 145.239.236.13:27030
  • Usługa kupna VIP już dostępna!
  • NOWE IP SERWERA TEAMSPEAK! -> 137.74.6.19:10174

ID Mod Monitoring IP Sloty Połącz HLTV BanList
1 CS:GO 145.239.236.13:27030 16
2 TS3 137.74.6.19:10174 15

Recommended Posts

Nick: sweezy

STEAM_IDSTEAM_0:0:524695485

Ile dziennie czasu spędzasz na serwerze?: Od kilkunastu minut do kilku godzin. Staram się jak najczęściej pogrywać na waszym serwerze :)

Czy wcześniej miałeś/aś admina?: Tak, miałem Admin 2 razy na innej sieci serwerów. Także wiem na czym całość polega :)

Dlaczego starasz się o wstąpić do Psychopatycznej rodziny Administratorów?: Ponieważ nie zawsze są inni admini na serwerze. Wiadomo każdy ma sprawy prywatne i to jest ważniejsze. Często jak gram słyszę i widzę jakie sytuacje dzieją się na serwerze np : wyzywanie, cheatowanie oraz umyśle przeszkadzanie w rozgrywce. Chciałbym aby takich sytuacji było jak najmniej bo wiadomo że takie przypadki były, są i będą. Chciałbym też pomagać w rozwoju serwera. :)

Napisz kulka słów o sobie: "Napalony" gracz komputerowy. Posiadam dużo czasu w tygodniu jak i w weekendy. Gracz większości części Counter-Strike'a - 1.6, Condition Zero, Nexon Zombies. Ale w tym momencie wielki fan CS:GO.

Jestem na TAK 

Zachowujesz sie kulturalnie, nie wdajesz sie w zbedne dyskusje, nie placzesz jak dostajesz glowy.  

Pamietaj o podstawowej zasadzie: Banuj tylko i wylacznie jak bedziesz mial 100% pewnosci (99% i bany profilaktyczne nie powinny miec miejsca) i powinno byc wszystko ok.

Prosze reszte adminow o wypowiadanie sie w temacie. (chyba nikt nie chce byc pierwszy ale to ma byc wasze zdanie bez sugerowania sie odpowiedziami poprzednikow.)

Te wypowiedzi maja na celu pomoc w decyzji dla Kostka a nie sluzyc w ocenianiu czy opierdalaniu za wasze wypowiedzi (chyba ze ich tresc wyglada: "TAK lub NIE bez innychch tresci" - to wiele nie pomoze dla Kostka) 

• Shit Dick 1

Osobiście ile razy grałem z nim był bardzo miły. Nie miałem też z nim żadnych problemów i zauważyłem też, że często jeśli wie  o co chodzi to pomaga innym w sprawach komend itd.  Jestem na TAK

Z jednej strony jestem na tak, ponieważ jesteś pomocny i miły (zazwyczaj), a z drugiej na nie, ponieważ byłem świadkiem twoich kłótni i obrażania i nie widzę Cię tak często na serwerze, ale może się poprostu mijamy.

Mimo wszystko jestem na NIE i to nie przez akcję znajomą Tobie i administratorom.

Ostatnio dosyć mało czasu spędzam na serwerze, ale pamiętam to i owo. Wydajesz się miły i sympatyczny. Pomocny, raczej tak. Dużo czasu spędzasz przed kompem, widać to mocno. Na pewno taki człowiek przydał by się nam. Lecz musisz pamiętać, aby nie dać się presji znajomych, mam tu na myśli "zbanuj go, wkurwia mnie itp." i oczywiście jak nie jesteś pewny poproś kogoś aby pomógł podjąć decyzje co do bana. Jestem jak najbardziej na tak!

• Cool post MyLord 1

Widziałem cię raz w akcji wyzywania się z graczami ale to było raz. Teraz jak spędzałem na serwerze czas to słyszałem jak cię wyzywali od "cheaterów" i przeklinali na Ciebie żeby cię zdenerwować ale ty to miałeś za przeproszeniem " w dupie" i za to szanuje. Jak na razie nie miałem z tobą problemów ino raz cię zobaczyłem w akcji . Jestem na TAK

76561198997582022.png

Dla mnie jesteś spoko pomagasz innym z komendami i różnorodnymi bindami , nie było zbytni z tobą problemów cóż więcej mówić .

Cytat

Jestem na NIE

Iż ja sam gram dużo od ostatnich 2 tygodni i nie widziałem cie ani razu ^^ nie wiem czym to jest spowodowane !  

Jestem na TAK.

Polecam zapoznać się z regulaminem serwera jak i administratora.

Do tego zachęcam do zajrzenia w dział administracyjny.

Teraz zapraszam do kontaktu z @R3CT w celu omówienia paru zasad i sprawdzenia Twojej wiedzy odnośnie menu administratora.

Po 'szkoleniu' proszę kontakt ze mną.

Gratulujemy! Twoje podanie zostało ZATWIERDZONE.

Prosimy o wysłanie danych (nick & steam_id) na PW do opiekuna serwera, w celu założenia konta administracyjnego.

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat zostaje zamknięty

Guest
This topic is now closed to further replies.