Jump to content

SKLEP VIP pod Counter Strike GO

[CS-PZB.PL] Psychopaci Z Bronią

Witamy serdecznie na FORUM Psychopatów!

Zachęcamy gorąco do rejestracji i uczestniczenia w życiu naszego serwera!

ZAREJESTRUJ SIĘ

PSYCHOPACI STILL ALIVE!
145.239.236.13:27030

Postanowiliśmy powrócić do żywych i obecnie posiadamy serwer pod CS:GO - 17 slotów!

Jeżeli chcesz dołączyć i grać razem z nami kliknij poniżej!

POŁĄCZ z SERWEREM

FACEBOOK

Zapraszamy serdecznie na FanPage Psychopatów!

Bądź na bieżąco razem z nami na Facebook'u

>>>>>>>>><<<<<<<<<
NOWOŚCI
  • Witamy Cię na forum Psychopatów z Bronią!
  • Masz pomysł/propozycję odnośnie funkcjonowania serwera CS:GO? Daj znać!
  • Zajrzyj na nasz server CS:GO! IP : 145.239.236.13:27030
  • Usługa kupna VIP już dostępna!
  • NOWE IP SERWERA TEAMSPEAK! -> 137.74.6.19:10174

ID Mod Monitoring IP Sloty Połącz HLTV BanList
1 CS:GO 145.239.236.13:27030 16
2 TS3 137.74.6.19:10174 15

Recommended Posts

Nick: ツKoperekツ

IP/SteamID: STEAM_0:1:508872383

Data: 29.01.2020

Dlaczego zasługujesz na zdjęcie bana?: Zgłaszam się o odwołanie bana na serwerze cs-pzb.pl, ponieważ zostałem nie słusznie zbanowany na moim main koncie, faktycznie grałem na cheatach ale na nowo stworzonym koncie i bardzo żałuje i zgłaszam się do administracji o odbanowanie mojego main konta.

PS. Wiem że odwaliłem na swoim wcześniejszym odwołaniu i cheatowaniem wiem ze nie powinienem oszukiwać ale zrozumcie jestem młody i głupi i naprawdę przepraszam wszystkich graczy i administratorów za przeszkadzanie w grze i oszukiwanie nawet jeśli nie zostanę odbanowany to będę się lepiej czuł że przeprosiłem.

serce.jpg

Miły gest, lecz wszyscy podlegają tym samym zasadom - ban za cheatowanie jest permanentny i nikt ani nic tego nie zmieni.

Weź sobie to jako nauczkę i liczymy, że w przyszłości oszczędzisz sobie kolejnych przykrości z tego powodu.

Ja się nie będę wtrącał w to odwołanie bo każdy Administrator wie ze znam Koperka osobiście i napewno bym postawił żeby odwołać bana, ale jak mówiłem nie wtrącam się w to odwołanie. Dziękuje i powodzenia mordo <3 

• Shit Dick 1

Godzinę temu, onlyyy napisał:

Ja się nie będę wtrącał w to odwołanie bo każdy Administrator wie ze znam Koperka osobiście i napewno bym postawił żeby odwołać bana, ale jak mówiłem nie wtrącam się w to odwołanie. Dziękuje i powodzenia mordo <3 

jako administrator zapewne znasz regulamin oraz czasy banów i doskonale wiesz, że nie ma drugiej szansy dla cziterów, szczególnie powinieneś być wstrzemięźliwy jeśli chodzi o Twoich znajomych i nie ulegać związanym z tym emocjom, dajesz sygnał, że jeśli od CIebie by to zależało Twój kolega dostałby unbana, to niepokojący sygnał z Twojej strony jak dla mnie :)

• Cool post MyLord 2

Jak juz nie raz kazdemu sie trafilo nie ma ludzi nieomylnych i kazdy popelnia jakies bledy. W naszych szeragasz sa osoby ktore mimo permamentnego bana w przeszlosci dostaly druga szanse. Zaczeliscie Koperek grac tutaj cala ekipa i domyslam sie ze innym tez ciebie brakuj.

Opierdol ci sie ostry nalezy za sama probe oszustwa i proby cheatowania.

Jako jeden z adminow serwera jestem za UNBANEM (druga szansa). Mamy taka ilosc stalych graczy i monitoring serwera ze nawet w przypadku braku admina poradzimy sobie z proba oszustwa jak pokazala ta sytuacja.

Ostateczna decyzja nalezy do opiekuna i wlasciciela serwera i to on zdecyduje jak bedzie. Admini moga najwyzej powiedz swoje zdanie co o tym mysla a nie podejmowac decyzje za Kostka.

• Awsome! 1

Szczerze, przyjemnie mi się z tobą gada, jesteś bardzo miły i zasługujesz na drugą szansę.

Niestety, jeśli unbana dostaniesz Ty, to potem osoby, które też cheatowały, będą się ubiegać o to samo, albo pisać coś w stylu "On cheatował i dostał unbana, to czemu ja nie dostałem".

Ale decyzja i tak należy do Kostka

Edited by HWAST
Kazde odwolanie jest rozpatrywane indywidualnie, wiec spokojnie. A uzywajac takiej argumentacji ktos sobie predzej zaszkodzi.
  • Like 2
  • Awsome! 1

Ja tu tylko sprzątam, ale Koperek mógł by dostać tą "drugą szanse", cheatował, okazał skruchę, można wybaczyć. Tak jak HWAST napisał, są osoby z Rekordowym wynikiem Permów na PzB i są dalej z "nami", wiec Koperkowi "druga szansa" się chyba należy. Ale, wiadomo decyzja należy do Kostka. Pozdrawiam boMbel_

Dzięki za wypowiedzi. 

Krótko zwięźle i na temat. Ban zostaje.

Nie chce tutaj się rozpisywać ale czitowanie to jest najgorsze 'przestępstwo' jeżeli chodzi o CS:GO i nie ma żadnego usprawiedliwienia. 

Pozdrawiam.

• Cool post MyLord 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie

ZOSTAŁEŚ SŁUSZNIE ZBANOWANY I NIE MOŻESZ UBIEGAĆ SIE O UNBAN.

wypierdalaj.gif

Temat zostaje zamknięty.

Guest
This topic is now closed to further replies.