Jump to content

SKLEP VIP pod Counter Strike GO

[CS-PZB.PL] Psychopaci Z Bronią

Witamy serdecznie na FORUM Psychopatów!

Zachęcamy gorąco do rejestracji i uczestniczenia w życiu naszego serwera!

ZAREJESTRUJ SIĘ

PSYCHOPACI STILL ALIVE!
145.239.236.13:27030

Postanowiliśmy powrócić do żywych i obecnie posiadamy serwer pod CS:GO - 19 slotów!

Jeżeli chcesz dołączyć i grać razem z nami kliknij poniżej!

POŁĄCZ z SERWEREM

FACEBOOK

Zapraszamy serdecznie na FanPage Psychopatów!

Bądź na bieżąco razem z nami na Facebook'u

>>>>>>>>><<<<<<<<<

Zombie MOD
145.239.236.238:27015

Zapraszamy Was gorąco na świeżutki serwer ZOMBIE MOD [APOCALYPSE]

Dołącz do nas już teraz klikając poniżej

POŁĄCZ z SERWEREM
NOWOŚCI
  • Witamy Cię na forum Psychopatów z Bronią!
  • Masz pomysł/propozycję odnośnie funkcjonowania serwera CS:GO? Daj znać!
  • Zajrzyj na nasz server CS:GO! IP : 145.239.236.13:27030
  • Usługa kupna VIP już dostępna!
  • NOWE IP SERWERA TEAMSPEAK! -> 137.74.6.19:10174

ID Mod Monitoring IP Sloty Połącz HLTV BanList Zagłosuj
1 CS:GO 145.239.236.13:27030 16
3 TS3 137.74.6.19:10174 15

Recommended Posts

Twój Nick z gry:  2f2k

Nick osoby oskarżonej: Scream-dA-K1nG (STEAM_1:1:528791866)

Data, godzina: 18:52 do 19:39

Mapa: mirage:zZigAbu:

Demko/SS:http://723075.node53.pukawka.pl/

Opis sytuacji:

28:15 bo od tej rundy zaczął grać delikwent, piękne wyczekanie na nadciągającego tt również piękny 1 tap.

28:20 chwilę później strzela w przebiegającego gościa z bsa, nie widzi i nie wie o drugim stojącym na bsie patrzącym w okno mimo to strzela w drewno na oknie zanim jest w stanie go zauważyć lub usłyszeć.

32:20 mała wymiana ognia z CT z okna, ten ucieka, nasz delikwent rzuca nieudanego nade i olewa go bo jakimś cudem wie, że tam nikogo już nie ma, chwilę później koncentruje się na gościu który jest na shorcie, pada smoke, w tej samej lini jest jego sojusznik i CT z shorta z famasem, ten zanim oddaje strzał nasz kolega już jest w niego wcelowany, dość typowe info ze względu na gościa którego miał z okna i dość nietypowa pozycja do patrzenia w smoka, szczególnie gdy tam akurat jest jeszcze jego kolega z drużyny.

33:54 strzela zanim wybiegnie, tak, padłem tam 2 sekundy wcześniej, bardzo pewny siebie mimo tego, że Ct mógł już być kilka "mertów" dalej.

34:45 próba zdobycia B, słyszał gościa na shorcie ładnie pochwalił się info z kolegami z drużyny, rezygnuje z pusha na b zaczyna się cofać i w tym momencie jakim cudem wiedział o shiftującym CT na plecach? w żaden sposób go wcześniej nie słychać ani później, od drużyny również nie padło żadne info.

35:03 0 info na temat ostatniego CT, mimo to wybiega z kuchni i celownik za bardzo kusił i poleciał w kierunku ostatniego CT na respie, oczywiście zbyt oczywiste by było gdyby go zabił po tym followie.

36:10 pięknie wyczekuje kolegów z CT.

36:48 mimo wjazdu na A, gdzie znajduje się w dość słabej pozycji spokojnie czeka na fraga z undera.

36:48 do 37:52 to cała dziwna bieganina która niby coś sprawdza ale nie sprawdza, czasem nawet w ogóle nie popatrzy, przeskoczy, naskoczy, wychyli bo dobrze wie, że cała reszta TT jest po stronie A, w pałacu i rampy, 37:52 to już wyczekanie ostatniego TT, ile można się bawić.

38:30 wjazd na A to piękne info na temat przeciników i taniec ciała dostosowywujący się do zachowań TT, nic nie widzi ale gdy gość opdbiega pałac, przygotowywuje się na to, że stamtąd wyleci, gdy gość się chowa rezygnuje z niego i znowu patrzy na rampę, potwierdza to dziwne info na temat gościa na ninjy w 38:55

39:10 patrzy typowo boxa gdzie chowa się tt o którym nie wiedział i dalej teoretycznie nie wie, nie patrzy się na nic innego mimo tego, że teoretycznie mógłby dostać z innych pozycji, nie dezoritneuje go nawet smoke z okolic sandwitcha.

40:38 wychodzi pięknie wcelowany we mnie, tak dość typowa pozycja ale niestety z mojej perspektywy widziałem go pierwszy więc po dostaniu w nogę kolega nie wytrzymał i ściana już nie była przeszkodą aby mnie zobaczyć.

40:44 info od "boga" :)

41:00 Wybiega na Racika z nadem, gdy ten się rusza trochę w kierunku mida, cofa się bo nie ma jeszcze przygotowanej broni, gdy racik ucieka znowu pushuje, nie biegnie za nim bo zbyt oczywiste, ale oddaje dziwny strzał w ścianę tam gdzie jest racik, szkoda, że nie można tam skanować.

42:30 teoretycznie ten strzał na wyczucie mógł paść, ale patrząc po całej wcześniejszej grze był zbyt idealnie wymierzony.

Notatka odnośnie kilku akcji: Jak już wspomniałem wcześniej, oskarżony delikwent zawsze gdy patrzy jakieś miejsca gdzie nikogo nie ma skupia się na nich dosłownie chwileczkę, nie stara się czasem nawet odpowiednio wcelować, robi to an odpierol aby tylko było, lecz gdy szczęsliwym trafem ktoś gdzieś znajduje się tam gdzie kolega patrzy to wcelowywuje się na pixele, niejednokrotnie przeleciał, przeskoczył, chwilę wychylił z celownikiem byle gdzie dla zasady.

Edited by 2fast2kill

Cytat

28:15 bo od tej rundy zaczął grać delikwent, piękne wyczekanie na nadciągającego tt również piękny 1 tap.

Dla mnie normalny frag.

Cytat

28:20 chwilę później strzela w przebiegającego gościa z bsa, nie widzi i nie wie o drugim stojącym na bsie patrzącym w okno mimo to strzela w drewno na oknie zanim jest w stanie go zauważyć lub usłyszeć.

Dziwna akcja, ale nie wyglądała na WH, bardziej na fart.

Cytat

32:20 mała wymiana ognia z CT z okna, ten ucieka, nasz delikwent rzuca nieudanego nade i olewa go bo jakimś cudem wie, że tam nikogo już nie ma, chwilę później koncentruje się na gościu który jest na shorcie, pada smoke, w tej samej lini jest jego sojusznik i CT z shorta z famasem, ten zanim oddaje strzał nasz kolega już jest w niego wcelowany, dość typowe info ze względu na gościa którego miał z okna i dość nietypowa pozycja do patrzenia w smoka, szczególnie gdy tam akurat jest jeszcze jego kolega z drużyny.

Jego kolega był odwrócony plecami, mógł się spodziewać, że ktoś wychyli, a jego kolega nie będzie w stanie go zabić.

Cytat

33:54 strzela zanim wybiegnie, tak, padłem tam 2 sekundy wcześniej, bardzo pewny siebie mimo tego, że Ct mógł już być kilka "mertów" dalej.

Troszkę za szybko strzelał tu się zgodzę.

Cytat

34:45 próba zdobycia B, słyszał gościa na shorcie ładnie pochwalił się info z kolegami z drużyny, rezygnuje z pusha na b zaczyna się cofać i w tym momencie jakim cudem wiedział o shiftującym CT na plecach? w żaden sposób go wcześniej nie słychać ani później, od drużyny również nie padło żadne info.

Ta akcja jest najdziwniejsza ze wszystkich. To wyglądało na ewidentne WH.

Cytat

35:03 0 info na temat ostatniego CT, mimo to wybiega z kuchni i celownik za bardzo kusił i poleciał w kierunku ostatniego CT na respie, oczywiście zbyt oczywiste by było gdyby go zabił po tym followie.

Zgadzam się.

Cytat

36:10 pięknie wyczekuje kolegów z CT.

Normalna gra na wyczekanie.

Cytat

36:48 mimo wjazdu na A, gdzie znajduje się w dość słabej pozycji spokojnie czeka na fraga z undera.

On tylko sprawdzał mida. Prawda, dziwnie, że wcelował się akurat wtedy i czekał aż tyle czasu kiedy był wjazd na A, ale może chciał ubezpieczać kolegów, a ich na A było dosyć dużo, więc mógł odpuścić.

Cytat

36:48 do 37:52 to cała dziwna bieganina która niby coś sprawdza ale nie sprawdza, czasem nawet w ogóle nie popatrzy, przeskoczy, naskoczy, wychyli bo dobrze wie, że cała reszta TT jest po stronie A, w pałacu i rampy, 37:52 to już wyczekanie ostatniego TT, ile można się bawić.

Zgadzam się.

Cytat

38:30 wjazd na A to piękne info na temat przeciników i taniec ciała dostosowywujący się do zachowań TT, nic nie widzi ale gdy gość opdbiega pałac, przygotowywuje się na to, że stamtąd wyleci, gdy gość się chowa rezygnuje z niego i znowu patrzy na rampę, potwierdza to dziwne info na temat gościa na ninjy w 38:55

To, że akurat wcelował się w pałac mogło być przypadkiem, ale i tak było dosyć dziwne.

Cytat

39:10 patrzy typowo boxa gdzie chowa się tt o którym nie wiedział i dalej teoretycznie nie wie, nie patrzy się na nic innego mimo tego, że teoretycznie mógłby dostać z innych pozycji, nie dezoritneuje go nawet smoke z okolic sandwitcha.

Patrzył box'a i pałac, bo nie miał innych pozycji gdzie mogliby mu wychylić.

Cytat

40:38 wychodzi pięknie wcelowany we mnie, tak dość typowa pozycja ale niestety z mojej perspektywy widziałem go pierwszy więc po dostaniu w nogę kolega nie wytrzymał i ściana już nie była przeszkodą aby mnie zobaczyć.

Strzał mógł być reakcją na to, że dostał od ciebie.

Cytat

40:44 info od "boga" :)

Szybki strzał, tu się zgadzam.

Cytat

41:00 Wybiega na Racika z nadem, gdy ten się rusza trochę w kierunku mida, cofa się bo nie ma jeszcze przygotowanej broni, gdy racik ucieka znowu pushuje, nie biegnie za nim bo zbyt oczywiste, ale oddaje dziwny strzał w ścianę tam gdzie jest racik, szkoda, że nie można tam skanować.

Zgadzam się.

Cytat

42:30 teoretycznie ten strzał na wyczucie mógł paść, ale patrząc po całej wcześniejszej grze był zbyt idealnie wymierzony.

Dla mnie wyglądał na WH, ale widział granat i mógł przeczuwać, że tam będzie.

Koleś ma dziwne akcje, ale nie są one wystarczające. przynajmniej dla mnie.

• Like 1

R3CT tak dokładnie odnośnie kilka akcji można by opisać jako znakomite wyczucie w czasie dlatego przy takim demku ważne jest nie tylko odniesienie się do moich akcji ale przejrzenie całego dema i przeanalizowanie całego stylu gry, może ktoś zauważy coś więcej lub też zaneguje podejrzenie, pomijając kilka akcji które są dla mnie podejrzane oraz akcji w apartach na B przy której nie ma się chyba co wspierać to zaskoczyło mnke właśnie to jak kolega popełnia małe błędy jak wspomniane ułamkowe checki na odpierdol gdy faktycznie nikogo nigdzie nie ma a jednak trochę więcej uwagi tam gdzie ktoś faktycznie jest.

39:10 no właśnie wtedy skupiał się tylko na boxie, pałac byl w jego polu widzenia co nie znaczy ze tam akurat celownikiem mierzyl, skupiam się tylko na tym gdzie akurat dziwnym trafem się barszo skupiał bo akurat tam był tt, nie miał o nim infa, akcje wcześniej gdy w pałacu byl tt ale raz podchodził raz się cofal byl w stanie tam zerknąć 

36:48 tak masz rację jest to kolejna akcja którą podałem aby potwierdzić tezę, że znowu dziwnym trafem akurat gdy ktoś tam był on spokojnie czekał, jak wspomniałem x razy, sztuką w udowodnieniu komuś wh kto się zna na grze i potrafi kryć jest znalezienie dziwnych zachowań, małych potknięć, akcji które wyglądają na normalnie ale po przeanalizowanku stylu gry nie pasują do całokształtu. 

Gracze z wh którzy grają długo, znają grę i wchodzą na publiki dla zabawy lub żeby protestować jak mu pójdzie krycie się na publikach bo nic im nie grozi są moim zdaniem najgorsi ale na tym polega ta sztuka aby się im przeciwstawiać i iść pod prąd, każdy by chciał wejść na specta i zobaczyć 2 min gościa w akcji bo żadna ściana nie jest dla niego przeszkodą i ewidentnie widać że czituje.

czekam na opinie innych i zalecam obejrzenie dema od minuty której zaczął grać, niw jest tego dużo, i aby każdy sam ocenił grę, akcja w apartach (bez dyskusyjna), gość na ninjy i boxy to chyba takie najoczywistsze jego błędy.

• Like 1

Oglądając te demko widać że gość gra bardzo chaotycznie i tak jak pisałeś skacze, biega i robi różne rzeczy. Poza tym widać że jakieś pojęcie o grze ma i orientuje się co jest grane na mapie. Ogarnia dźwięki i radar prawdopodobnie też. Co do akcji tych których tutaj podałeś. Ten 1 tap bardzo dziwny ale możliwy do ogarnięcia. Dziwnie się zachowuje to widać i te jego wyczucia też są podejrzane. Chociażby te wyczekiwanie przy underze czy pałac. Akcja z apartami na B to 100% i to w zasadzie już nam mówi, że gość odpalony jest. Odnośnie boxów i ninjy tez jest to zastanawiające. Kolega się kryje ale widać grę 4fun. Ja mimo wszystko nakładam na niego bana.

W razie odwołania czekam na jego odniesienie do tych sytuacji.

Dzięki, pozdro.

• Like 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Twoje zgłoszenie zostało ZATWIERDZONE.decyzja na temat kary należy do opiekuna serwera.

Temat zostaje zamknięty.

Guest
This topic is now closed to further replies.