Jump to content

[CS-PZB.PL] Psychopaci Z Bronią

Witamy serdecznie na FORUM Psychopatów!

Zachęcamy gorąco do rejestracji i uczestniczenia w życiu naszego serwera!

ZAREJESTRUJ SIĘ

PSYCHOPACI STILL ALIVE!
145.239.236.13:27030

Postanowiliśmy powrócić do żywych i obecnie posiadamy serwer pod CS:GO - 17 slotów!

Jeżeli chcesz dołączyć i grać razem z nami kliknij poniżej!

POŁĄCZ z SERWEREM

FACEBOOK

Zapraszamy serdecznie na FanPage Psychopatów!

Bądź na bieżąco razem z nami na Facebook'u

>>>>>>>>><<<<<<<<<
NOWOŚCI
  • Witamy Cię na forum Psychopatów z Bronią!
  • Masz pomysł/propozycję odnośnie funkcjonowania serwera CS:GO? Daj znać!
  • Zajrzyj na nasz server CS:GO! IP : 145.239.236.13:27030
  • Usługa kupna VIP już dostępna!
  • NOWE IP SERWERA TEAMSPEAK! -> 137.74.6.19:10174

ID Mod Monitoring IP Sloty Połącz HLTV BanList
1 CS:GO 145.239.236.13:27030 16
2 TS3 137.74.6.19:10174 15

Welcome to Forum Psychopaci z Bronią

Welcome to Forum Psychopaci z Bronią, like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Forum Psychopaci z Bronią by signing in or creating an account.
  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
varior

[PODANIE]- varior

Recommended Posts

Nick: varior : steamcommunity.com/id/variorrr/ :

Ile czasu dziennie spędzasz na serwerze?: W tygodniu średnio 1h albo 2h, a w weekendy więcej

Czy wcześniej miałeś/aś admina?: Nie miałem

Dlaczego starasz się o admina?: Od zawsze kiedy gram w cs go chciałem się zaangażować w życie servera społeczności od wewnątrz, i między innymi dlatego właśnie chce zostać adminem. Ponad to nienawidzę się kłócić z ludźmi, dlatego unikam kłótni jak ognia, ale lubię je rozwiązywać jak najbardziej sprawiedliwie :

Napisz kilka słów o sobie: Nazywam się Szymon i w cs go mam przegrane już prawi 150h 

Cóż mogę powiedzieć. Generalnie wydajesz się osobą w porządku. Jednak strasznie nadużywasz mikrofonu i to mnie drażni. Odnośnie tego co napisałeś o kłótniach to mógłbym to obalić bo byłem świadkiem kilku Twoich sprzeczek z innymi graczami ale mniejsza o to. Bardziej martwi mnie to, że nie miałeś admina i obsługa menu admina oraz rozpoznanie czitera będzie dla Ciebie problemem. To prawda, że dałem szansę dla Radka ale on jest od samego praktycznie początku i jest nadal na okresie testowym. Ja potrzebuję doświadczonych adminów. Nie mam czasu na naukę i tłumaczenie wszystkiego od początku.

Jesli chodzi o uzywanie mikrofonu to czasami fajnie jak klimat sie wkreci jak za starych czasow ale faktycznie trzeba wiedziec kiedy odpuscic jak inni jeszcze probuje grac. 

Jesli chodzi o sama oblsuge menu admina musialbys dogadac sie z radkiem i poprosic o pomoc moze bedzie mial chwile.

Ja zawsze sie trzymam zasady jesli chodzi o banowanie ze jesli nie jestem pewien na 100% nie banuje. czasami potrafilem przesiedziec cala mape i mimo to nie dac bana. (3 perfidne akcje ktore dadza mi 100% pewnosci i bede w stanie je opisac w razie odwolania i dopiero ban)

Nigdy nie banuj jesli nie jestes pewien i bedzie ok. Kazdy kiedys zaczynal i nie on pierwszy bylby u nas dziewica adminowa.

Ogolnie mam pozytywne zdanie ale to tylko 1 glos na tak. 

Co do nadużywania mikrofonu to czasami pogadasz trochę dłużej, ale jak ktoś zwraca ci uwagę to się do tego stosujesz.

Na serverze byłem świadkiem twojej kłutni raz, po chwili się ogarnąłeś, ale możliwe, że zdarza ci się to częściej.

Co do twoich godzin gry nie jest to dobry wynik   jak na admina. Admin powinien być na serverze przynajmniej raz dziennie, nawet na te 30 min.

Mimo wszystko jestem na TAK, ale mój głos ma tu chyba najmniejsze znaczenie :)

Póki co zamykam temat i daje Ci jeszcze czasu na lepsze poznanie się z serwerem/forum/ludźmi/adminami.

To nie znaczy, że nie masz szans na admina. Po prostu jeszcze nie teraz.

Zachęcam do aktywnego udziału w życiu serwera. 

Pozdrawiam 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this