Jump to content

SKLEP VIP pod Counter Strike GO

[CS-PZB.PL] Psychopaci Z Bronią

Witamy serdecznie na FORUM Psychopatów!

Zachęcamy gorąco do rejestracji i uczestniczenia w życiu naszego serwera!

ZAREJESTRUJ SIĘ

PSYCHOPACI STILL ALIVE!
145.239.236.13:27030

Postanowiliśmy powrócić do żywych i obecnie posiadamy serwer pod CS:GO - 19 slotów!

Jeżeli chcesz dołączyć i grać razem z nami kliknij poniżej!

POŁĄCZ z SERWEREM

FACEBOOK

Zapraszamy serdecznie na FanPage Psychopatów!

Bądź na bieżąco razem z nami na Facebook'u

>>>>>>>>><<<<<<<<<

Zombie MOD
145.239.236.238:27015

Zapraszamy Was gorąco na świeżutki serwer ZOMBIE MOD [APOCALYPSE]

Dołącz do nas już teraz klikając poniżej

POŁĄCZ z SERWEREM
NOWOŚCI
  • Witamy Cię na forum Psychopatów z Bronią!
  • Masz pomysł/propozycję odnośnie funkcjonowania serwera CS:GO? Daj znać!
  • Zajrzyj na nasz server CS:GO! IP : 145.239.236.13:27030
  • Usługa kupna VIP już dostępna!
  • NOWE IP SERWERA TEAMSPEAK! -> 137.74.6.19:10174

ID Mod Monitoring IP Sloty Połącz HLTV BanList Zagłosuj
1 CS:GO 145.239.236.13:27030 16
2 CS 1.6 145.239.236.238:27015 32
3 TS3 137.74.6.19:10174 15
Sign in to follow this  
AM3BA To Ja

Chętni na opłatę serwer:

Recommended Posts

Niech się wpisuja osoby które są lub są w stanie wesprzeć serwer.

Niech nie piszą osoby które :

-chciały by wspomóc

-nie mają kasy ale chciały by

-nie maja nic konkretnego do powiedzenia(moderator to usunie)

Poszukujemy osób które są w stanie wspomóc serwerownie, a nie osób które mają chęci bo to jest olbrzymia różnica.

• Like 2

Witam. W cs'a już kilka miechów nie gram i szczerze nie miałem zamiaru do tego wracać, lecz ruszyło mnie sumienie. Ratujmy to co pozostało, bo pozniej będziemy tego żałować.

Jeśli chodzi o $, co miesiąc płatnością psc.

Zresztą, zobaczy się jak to będzie i czy inni dadzą rade jakieś pieniążki dać.

• Like 2

witam, jetem nie w temacie, ale jeśli chodzi o serwer zm to jestem jak najbardziej za i również mógłbym się dołożyć lecz czy by była też forma płatności przez sms-a ponieważ konta w banku narazie nie posiadam gdyż nie jest mi ono potrzebne bo nie mam stałych dochodów.

• Like 2

Również jestem za wplaceniem tylko , ze teraz nie mam możliwosci przelewem przez sms-a ( mam blokade wysylania takich wiadomosci ) .

Wplace , sume pieniążków dopiero po swietach czyli w srode , zajde na poczte i wysle . 

• Like 2

Guest Axem15

Problemu z wplaceniem nie będziecie mieli przynajmniej mi się tak wydaje ponieważ jeżeli ktoś nie ma konta w banku czy ma blokadę na sms jak ja również to ma możliwość pójścia do zabki i czy kiosku w galerii w zależności gdzie kto mieszka też i poproszenie o doładowanie paysafecard za 20, 50, 100 zł i podanie mi bądź zigiemu kodu z doładowania na priv.

Dane serwera Zm mam ubezpieczylem się właśnie w razie jeżeli wtedy chętnych by nie było a kiedyś byśmy chcieli odnowić zombie a praca Marcina i Madao nie poszła na marne.

Moim zdaniem zaraz po 1 bo pewnie większość do 10 będzie miała wypłatę pewnie to można zacząć zbierać pieniążki po te 10+ jak kto może z swoich szczerych chęci daje.

Dane serwera Zm mam ubezpieczylem się właśnie w razie jeżeli wtedy chętnych by nie było a kiedyś byśmy chcieli odnowić zombie a praca Marcina i Madao nie poszła na marne.

dane z serwera  msql  bazy danych tez  

bo niektóre   miały   tam zapis

Guest Axem15

z msql zapomniałem ups xD najwyżej coś trzeba będzie wymyślić co nie będzie grało

Guest Axem15

11 mamy chętny czyli po 10 zł wychodzi 110zl lecz ja przemo i nwm czy ktoś jeszcze możemy dorzucić więcej więc jeżeli tyle osób utrzymało by się mamy możliwość opłacenia serwera zm na miesiąc + boost za 100 zł jak było planowane wcześniej więc podejmujcie decyzję co robimy w tej sprawie.

Guest Axem15

Ja mogę się zająć dalej ale zigi nwm też jak z czasem będzie a ja teraz 28 na miesiąc na kursy wyjade więc jeszcze jedna osoba by się przydała, która ogarnia pluginy szczególnie by poprawić to co nie będzie działało i wydaje mi się, że gebels jeżeli by się zgodził było by dobrze.

Guest Axem15

No to ktoś kto ogarnia pluginy i byłby chętny pomoc by się przydał jeszcze by do 22.12 zajac się a po kursach będę już dostępny.

No to chyba będzie &quot;seksowny tyleczek&quot; z tego bo do tego czasu ludzie odejdą na amen. Jak bym ogarniał pluginy to bym się zgłosił ale niestety to nie moja bajka.