Jump to content

SKLEP VIP pod Counter Strike GO

[CS-PZB.PL] Psychopaci Z Bronią

Witamy serdecznie na FORUM Psychopatów!

Zachęcamy gorąco do rejestracji i uczestniczenia w życiu naszego serwera!

ZAREJESTRUJ SIĘ

PSYCHOPACI STILL ALIVE!
145.239.236.13:27030

Postanowiliśmy powrócić do żywych i obecnie posiadamy serwer pod CS:GO - 19 slotów!

Jeżeli chcesz dołączyć i grać razem z nami kliknij poniżej!

POŁĄCZ z SERWEREM

FACEBOOK

Zapraszamy serdecznie na FanPage Psychopatów!

Bądź na bieżąco razem z nami na Facebook'u

>>>>>>>>><<<<<<<<<

Zombie MOD
145.239.236.238:27015

Zapraszamy Was gorąco na świeżutki serwer ZOMBIE MOD [APOCALYPSE]

Dołącz do nas już teraz klikając poniżej

POŁĄCZ z SERWEREM
NOWOŚCI
  • Witamy Cię na forum Psychopatów z Bronią!
  • Masz pomysł/propozycję odnośnie funkcjonowania serwera CS:GO? Daj znać!
  • Zajrzyj na nasz server CS:GO! IP : 145.239.236.13:27030
  • Usługa kupna VIP już dostępna!
  • NOWE IP SERWERA TEAMSPEAK! -> 137.74.6.19:10174

ID Mod Monitoring IP Sloty Połącz HLTV BanList Zagłosuj
1 CS:GO 145.239.236.13:27030 16
2 CS 1.6 145.239.236.238:27015 32
3 TS3 137.74.6.19:10174 15
Sign in to follow this  
HKS !

Nowy serwer

Recommended Posts

Siema !

Razem z No Smoke i  Kocham Bekon wpadliśmy na pomysł założenia nowego serwa pod banderą psychopatów. Wiem że coś takiego kiedyś u nas było i się kolega zawinął chyba z serwem do konkurencji ? Myślę że warto przemyśleć taką sprawę bo troche sucho u nas. Myśleliśmy albo nad  deathrunem albo nad base builder. Myślę że koszty bierzemy na swoje barki, jest to jeszcze wszystko do dogadania. Kwestia jest tylko ewentualna taka że musiałby ktoś nam pomóc i krótko opowiedzieć o prowadzeniu serwa. Co jak z czym się je i wgrywa. Pomysłów nie brakuje, podejrzewam że Hwast bedzie miał obiekcje dosyć poważne ale jak się nie spróbuje to sie nie dowie :) Razem z Bekonem gramy na dr innej sieci, serwer ma 15 slotów, klasy i mało kiedy jest pusty. Przeważnie trzeba czekać żeby się dostać.

z Pozdrowieniami
HKS !

• Like 1

Guest No Smoke

Tak jak HKS napisał planujemy zrobic serwer , tylko jest w tym problem zeby ktos na start nam pomogl ogarnać co i jak . Tak jak napisał z kosztami damy rade tylko trza sie dogadac , I jeżeli jak by sie HWASTbo to od Cb zależy to bysmy pomysleli .

Jade jeżeli mowa o dr to raczej ja bym został za klasami i auto bh. Pamiętamy stare serwery i jak się na nich grało ale umówmy się, jeżeli serwer ma nie świecić pustakmi to trzeba go skonfigurować pod graczy. Może i ten serwer na którym gramy stracił podstawę dr (gracze na wysokich lvl już tak szybko biegają że włączyć max 2 pułapki i już nie nadążysz) ale najwidoczniej tego oczekują gracze skoro serwer jest pełny. Dodatkowym plusem w tym przypadku są klasy premium, połowa graczy tam je ma a co za tym idzie dodatkowe pieniążki wjeżdżają na serwer.

Jeszcze parę miesięcy temu grałem na ostatnim serwerze w Polsce który miał tylko auto bh i koniec,żadnych głupich klas i grało tam naprawdę sporo ludzi, slotów bodajże 31 tak jak u nas na zombie i był zawsze pełny przynajmniej w 80%.Nie wiem z jakiej racji bo przychodziłem tam tylko pograć i nie śledziłem forum ale serwer został zamknięty (na pewno nie było to spowodowane frekwencją na serwerze bo też w weekendy było ciężko się na niego dostać).Napisałem że na ostatnim serwerze w Polsce bo po jakimś czasie zacząłem szukać czegoś podobnego i nie znalazłem żadnego takiego serwera "klasycznego" wszystkie serwery miały te popieprzone klasy gdzie nie liczą się umiejętności tylko lvl a szkoda i od tamtego czasu Moja przygoda z dr się skończyła :D

Nie mniej jednak pomysł może się wydawać fajny tylko ktoś go musi ogarnąć.

Tak z innej beczki to o ile dobrze pamiętam jak zaczynałem grać w cs'a w 2k7/8 to dr był jednym z pierwszych Moich modów :D miłe czasy :) (Aż się roztuliłem,wybaczcie) 

• Like 2

I ja pamiętam serwer dr tylko z klasami ;/ a o klasyczny w dzisiejszych czasach to trudno. Miło by było mieć taki serwer u was na pzb popieram przedmówców w 100% ;)

Na razie trzeba zaczekać na to co powie HWAST. Jak się zgodzi to wtedy będziemy myśleć co i jak no ale bądźmy szczerzy - nasza serwerownia potrzebuje czegoś nowego bo na razie mamy 4 serwery, z czego 3 jakby wymarłe.

• Like 1

Razem z No Smoke i  Kocham Bekon wpadliśmy na pomysł założenia nowego serwa pod banderą psychopatów.

Jeśli będziecie się nim zajmować i nie uciekniecie jak coś się nie będzie układać to jestem wstanie zapewnić temu serwerowi rację bytu na pzb.

Mogę wam pomóc z prowadzeniem serwera ale nie obiecuje za wiele bo nie mam też zbyt dużo czasu.

• Like 2

Panowie, jakaś decyzja? Serwer stoi, opłaciliśmy go, wszystko wgrane. Zostaje podłączyć baze i ogarnąć na forum. Szkoda tracić czas jak już może hulać serwer a wyszedł na prawde całkiem sensownie.

Niedługo prawdopodobnie zostanie 1 serwer, dr to klasyka i zabawa w starym ale jak widać jarym 1.6. osobiście jestem za. Musicie Hwasta złapać i pogadać.

• Like 1

Guest No Smoke

Wszystko jest gotowe tylko musimy poczekac do jutra ponieważ zostanie zmienione konto i pójdą przelewy , i bedzie nowe ip.

Panowie, jakaś decyzja? Serwer stoi, opłaciliśmy go, wszystko wgrane. Zostaje podłączyć baze i ogarnąć na forum. Szkoda tracić czas jak już może hulać serwer a wyszedł na prawde całkiem sensownie.

już napisałem swoją decyzję i tylko czekam aż mi smok napisze ip(dalej się nie doczekałem ale na forum już wszystko jest przygotowane)

na czym stoi ten  serwer   tzn. PUKAWKA 1SHOT1KILL

wy chyba nie prowadziliście  z kumplem  sieci   jak  pedro  , wiec serwera nigdzie nie przeniesiecie

co najwyżej  się wam znudzi opłacanie

no chyba  ze ktoś z innych sieci będzie wam truł o przenosiny do nich jak  mi

ale wystarczy się jakoś zabezpieczyć

np.

to na koncie hwasta  będzie  serwer co   uniemożliwi  przeniesienie go

sory  za brak  zaufania  , ale będąc tu  już parę  lat  niejedno widziałem

Wybaczcie ale ja ostatnimi czasu juz robie tylko tutaj za statyste. Sam mam malo czasu a jak mam chwile to wole juz cos zagrac na spokojnie.

Powinniscie dla Madao wielkiego browara za to postawic ze wzial patronat ze tak powiem nad tym serwerem.

Powodzenia.