Jump to content

SKLEP VIP pod Counter Strike GO

[CS-PZB.PL] Psychopaci Z Bronią

Witamy serdecznie na FORUM Psychopatów!

Zachęcamy gorąco do rejestracji i uczestniczenia w życiu naszego serwera!

ZAREJESTRUJ SIĘ

PSYCHOPACI STILL ALIVE!
145.239.236.13:27030

Postanowiliśmy powrócić do żywych i obecnie posiadamy serwer pod CS:GO - 19 slotów!

Jeżeli chcesz dołączyć i grać razem z nami kliknij poniżej!

POŁĄCZ z SERWEREM

FACEBOOK

Zapraszamy serdecznie na FanPage Psychopatów!

Bądź na bieżąco razem z nami na Facebook'u

>>>>>>>>><<<<<<<<<

Zombie MOD
145.239.236.238:27015

Zapraszamy Was gorąco na świeżutki serwer ZOMBIE MOD [APOCALYPSE]

Dołącz do nas już teraz klikając poniżej

POŁĄCZ z SERWEREM
NOWOŚCI
  • Witamy Cię na forum Psychopatów z Bronią!
  • Masz pomysł/propozycję odnośnie funkcjonowania serwera CS:GO? Daj znać!
  • Zajrzyj na nasz server CS:GO! IP : 145.239.236.13:27030
  • Usługa kupna VIP już dostępna!
  • NOWE IP SERWERA TEAMSPEAK! -> 137.74.6.19:10174

ID Mod Monitoring IP Sloty Połącz HLTV BanList Zagłosuj
1 CS:GO 145.239.236.13:27030 16
2 CS 1.6 145.239.236.238:27015 32
3 TS3 137.74.6.19:10174 15
Sign in to follow this  
Ghegoz

Serwery.

Recommended Posts

Witam. Chciał bym zaproponować wam , zrobienie serwera CS:GO mod (Skrzynie , klucze , skiny , operacje , misje i wiele innych atrakcji posiada silnik). Silnik niestety jest płatny trzeba wykupić licencję jednak licencja jest dożywotnia !! Piszę ten temat , ponieważ ubogo u was z serwerami a przydały by się jakieś urozmaicenia czyli dodanie kilku nowych modów jak powiedzmy only dd2 bądź bf2 , bf4 bądź cs:go mod który cieszy się ogromną popularnością nie znam serwera który nie został rozwinięty z tym modem. Fakt potrzeba troszkę pieniążków na to jednak jeżeli serwer wypali będzie on w ciągu miesiąca utrzymać siebie hosting + reklama jak również i inne serwery co by pozwoliło na dalsze rozkręcanie sieci. Jeżeli administracja zgodziła by się na postawienie tego typu modów mógł bym wam coś pomóc , doradzić , troszkę się na tym znam miałem własne serwery oraz sieci serwerów. 

Jeżeli jednak zdecydujecie się na to mogę komuś podać na pw oczywiście link do silnika moda cs:go do wykupienia licencji oraz jeżeli ktoś byłby zainteresowany robieniem serwera na sieć hosting który może zasponsorować jeden bądź kilka serwerów tej sieci w zamian za umieszczenie banera na stronie głównej. Proszę się nad tym zastanowić a myślę , że na pewno dzięki temu przybyło by troszkę osób na forum.

Nie najgorszy pomysł ;) lecz pytanie czy znajdzie się ktoś zainteresowany tą propozycją? Ja np. chętnie bym zobaczył serwer typu PB, zawsze tam można było ciekawie spędzić czas ze znajomymi :P

Kolego ja się nie narzucam tylko piszę , że przydały by się takie mody w sieci aby więcej graczy było. Źle mnie zrozumiałeś ja mogę pomóc robić te serwery nie potrzebuję do tego danych do hostingu tylko danych do ftp w takim wypadku nie miał bym jak zabrać serwera a co ważniejsze po co miał bym to robić ? 

Nie najgorszy pomysł ;) lecz pytanie czy znajdzie się ktoś zainteresowany tą propozycją? Ja np. chętnie bym zobaczył serwer typu PB, zawsze tam można było ciekawie spędzić czas ze znajomymi :P

Może nie długo będzie pb :) z czasem