Jump to content

SKLEP VIP pod Counter Strike GO

[CS-PZB.PL] Psychopaci Z Bronią

Witamy serdecznie na FORUM Psychopatów!

Zachęcamy gorąco do rejestracji i uczestniczenia w życiu naszego serwera!

ZAREJESTRUJ SIĘ

PSYCHOPACI STILL ALIVE!
145.239.236.13:27030

Postanowiliśmy powrócić do żywych i obecnie posiadamy serwer pod CS:GO - 19 slotów!

Jeżeli chcesz dołączyć i grać razem z nami kliknij poniżej!

POŁĄCZ z SERWEREM

FACEBOOK

Zapraszamy serdecznie na FanPage Psychopatów!

Bądź na bieżąco razem z nami na Facebook'u

>>>>>>>>><<<<<<<<<

Zombie MOD
145.239.236.238:27015

Zapraszamy Was gorąco na świeżutki serwer ZOMBIE MOD [APOCALYPSE]

Dołącz do nas już teraz klikając poniżej

POŁĄCZ z SERWEREM
NOWOŚCI
  • Witamy Cię na forum Psychopatów z Bronią!
  • Masz pomysł/propozycję odnośnie funkcjonowania serwera CS:GO? Daj znać!
  • Zajrzyj na nasz server CS:GO! IP : 145.239.236.13:27030
  • Usługa kupna VIP już dostępna!
  • NOWE IP SERWERA TEAMSPEAK! -> 137.74.6.19:10174

ID Mod Monitoring IP Sloty Połącz HLTV BanList Zagłosuj
1 CS:GO 145.239.236.13:27030 16
2 CS 1.6 145.239.236.238:27015 32
3 TS3 137.74.6.19:10174 15
Sign in to follow this  
Guest Axem15

Ban dla What's up'a i dB

Recommended Posts

Guest Axem15

Wnoszę propozycję o zbanowanie tej dwójki dzieci z przyczyn paru: Przejście z serwerem JB moim na skillujemy.eu po czym próba dzisiejsza rozwalenia serwera tego z przyczyn nie oddania pełnej władzy nad nim dB.

2. Nagminnej obrazy osoby mojej.

3. Przede wszystkim opuszczenie naszej serwerownie i konkurowanie z nią.

Axemiku nie chce tutaj tworzyć nowego tematu pod wzgledem wyzwisk prowadzonych do mnie pod pretekstem przeniesienia JB na skillujemy.eu. Axemie kochany lepiej grac 250h w ciagu 2 tyg w ARK a nie zajmowac sie serwerem. Wiesz ze ludzie nie wiedza kto to jest Axem15 jako wlasciciel? To teraz juz wiesz. Dzieciakiem to ty jestes bo kazdemu mowiles ze masz 19 lat jakos tego nie widze po zachowaniu. Hwaście banuj nas kompletnie. Wydawalo mi sie ze jestes bardziej ogarniety. Co do Kostka nie mam nic. Chopok ogarniety i uprzejmy co do mnie i Pawła. Ze przeslismy my skillujemy to odrazu banowac? Axemie najlepiej jak zbanujesz sobie zycie w ARK'u. Dziekujemy za te przegrane 250h. Za przeproszeniem Chuja robiłes na serwerze ja i OFFSET ogarnialismy sprawe? Ile ludzi było jak ty miałes pluginy? 10-12. Ile było jak ja to zrobilem i ofset 22-26. To samo mówi. I te pisanie do sivego zeby został na twoim zerwerze adminem? CHlopie Are u fck kidding me? Na TS nie chcesz gadac bo sie boisz nie wiem czego jak zacznie sie rozmowa wpierdalasz sie w moje słowa. Sprawa została zalozona na 1shot1kill za kradziez pluginow. Nie musze mowic jakich. Nie masz praw autroskich przyznanych do nich przez OFFSETA. To koniec mojej bajki ide pisać z włascicielem 1shot1kill. Zycze powodzenia w prowadzeniu dalej tej patologi jakim był JB pod twoim "panowaniem". Co do PZB nic nie mam. Chłopoki trzymajcie sie jeszcze raz.

• Like 2

Jaką trzeba być pizdą XD, Konkurencję ? Dla Ciebie konkurencją jest inwalida z pełnym paraliżem więc pozdrawiam.
Nie opiekowałeś się Jb, kiedy ja i dB siedzieliśmy tam każdą wolną chwile.
Po 2, ukradłeś nam pluginy, co już jest sprawą załatwioną (TWÓJ Jb przestaje istnieć)
A tak po 3, możecie mnie banować, ja żadnej konkurencji nie robię ani dB po prostu tam mamy lepsze warunki.
A jak każdy normalny człowiek idziemy tam gdzie jest lepiej. 
Więc Axemuś pierdolnij się w łeb i jebnij się z mostu pozdrawiam Hwasta i Kostka .

• Like 1

Mam zasade gowna nie tykac bo bardziej smierdzi. Nie ja banowalem i nie ja po cichu zmienialem siec bo jak dziecko nie wiedzialem jak to przekazac wiec lepiej bylo sie ulotnic bez zadnej informacji. Macie nowe forum i tak juz zostancze. Wasze wulgaryzmy i wielce "dojrzale" zachowanie nie jest tutaj potrzebne.

Zalatwiac to miedzy zoba na steam czy gdzie chcecie ale tego smordu tutaj nie chce nikt.

Ten temat został zamknięty przez moderatora lub administratora.

Powód: Dzieci koniec zabawy

Jeśli się z tym nie zgadasz, proszę powiadomić o tym moderatora lub administratora.

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat zostaje zamknięty

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this