Jump to content

SKLEP VIP pod Counter Strike GO

[CS-PZB.PL] Psychopaci Z Bronią

Witamy serdecznie na FORUM Psychopatów!

Zachęcamy gorąco do rejestracji i uczestniczenia w życiu naszego serwera!

ZAREJESTRUJ SIĘ

PSYCHOPACI STILL ALIVE!
145.239.236.13:27030

Postanowiliśmy powrócić do żywych i obecnie posiadamy serwer pod CS:GO - 19 slotów!

Jeżeli chcesz dołączyć i grać razem z nami kliknij poniżej!

POŁĄCZ z SERWEREM

FACEBOOK

Zapraszamy serdecznie na FanPage Psychopatów!

Bądź na bieżąco razem z nami na Facebook'u

>>>>>>>>><<<<<<<<<
NOWOŚCI
  • Witamy Cię na forum Psychopatów z Bronią!
  • Masz pomysł/propozycję odnośnie funkcjonowania serwera CS:GO? Daj znać!
  • Zajrzyj na nasz server CS:GO! IP : 145.239.236.13:27030
  • Usługa kupna VIP już dostępna!
  • NOWE IP SERWERA TEAMSPEAK! -> 137.74.6.19:10174

ID Mod Monitoring IP Sloty Połącz HLTV BanList Zagłosuj
1 CS:GO 145.239.236.13:27030 16
3 TS3 137.74.6.19:10174 15
Sign in to follow this  
NarkoBaroni

ODBANOWANY [ODWOŁANIE]- NarkoBaroni

Recommended Posts

Nick: NarkoBaroni

Ip/STEAM_ID: 37.7.71.31

Dlaczego zasługujesz na zdjęcie bana?: Zasługuje na unbana ponieważ dużo czasu spędzam na tym serwerze, i jak ktoś 3 razy byl na serwie widział że gram. Wbiłem juz prawie dwa 100 lvl bez premki, i myślę ze na czitach raczej by sie to nie udało. A co do całego zajscia bana dostałem jak na serwerze bylo 6 osob... (nie moge znalesc tego steam_id jak ktos by dal jakis link gdzie to można znaleść był bym wdzięczny)

Nick NarkoBaroni

SteamID NSTEAM_2:41527640782

SteamCommunity ID  

Adres IP 37.7.71.31

Typ Bana IP

Powód Bana Wallhack

Wykonano 17.06.2015 - 14:14:31

Wygasa Nie określono

Zbanowny przez CHUDY

Zbanowany na Call of Duty [DM 201lvl] Free Premium|2x EXP @cs-pzb.pl (de_dust2)

Wszystkie wygasłe bany 0

Chudy grał wtedy ze mną na serwie było znacznie więcej jak 6 osób i było dużo sytuacji  wyglądających jak WH . Ja niestety demka nie posiadam z tej mapy zapomniałem ściągnąć to akurat mój błąd. Mi osobiście też wydawało się narko ze masz WH 

A co ja mam powiedziec?

Niech napisze prawidlowo odwolanie to mu rozpisze demko a nie bede szukal ja.

To mi zalezy na unbanie czy mu ?

EDIT Niedowiary wydawalo Ci sie? To jak Ty ludzi banujesz 10sekund na spec i banujesz.

A po 10min ogladania ze mna ewidentnego WH Ty mowisz ze Ci sie wydawalo ?

Wszystkie demka sa dostepne tu "http://238045.hltv2.pukawka.pl/" nic sie nie kasuje.

A co ja mam powiedziec?

To mi zalezy na unbanie czy mu ?

Napisał odwołanie więc masz 24h na odpowiedź, a nie pierdziel głupot że źle jest prośba napisana.

To tobie powinno zależeć żeby to jak najszybciej wyjaśnić.

Odwołania od banów

Aby Twoje odwołanie została rozpatrzona pozytywnie, musisz:

Temat odwołania powinien nazywać się TWOIM NICKIEM np. [ODWOŁANIE]- TWÓJ NICK

Bany starsze niż 7dni nie będą rozpatrywane i traktowane jako bany słuszne.

Koniecznie musisz dostosować się do poniższego wzoru: 

Nick:
IP/SteamID:

Dlaczego zasługujesz na odbanowanie:

A co tu jest nieprawidłowo?  

http://238045.hltv2.pukawka.pl/hltv-1506171408-de_dust2-1434542880-1434544560.zip

pierwsza akcja to bedzie 5sekunda gry ktorej nie ma na demku wylecial na mnie i odrazu baniak.

00:38:87 celownik skierowany przez ścianę na PRO100wOKO

1:54:79 Info od boga ?

4:51:56 Sokole oko widzące przez skrzynki ?

6:36:15 Podejrzane ... skierował celownik na murek i schował się tak jakby go widział

Kazda akcja ewidentny wallhack.

EDIT Niewiem czemu demko nagrywa sie dopiero od 20sekundy.

Dla mnie demko czyste.

Jeśli chodzi o tego gracza, to ja już pare mapek spędziłem na spec przyglądając się jego grze i nigdy nic dziwnego nie widziałem.

• Like 1

To jest DM, wszedzie od strony respa moze ktos byc, a ze gram lepiej od Ciebie to juz nie moja wina, prosty przyklad jestem u dziewczyny wypilem pare piwek, wchodze sobie na csa na jej brata niku, chwile gram diamentowe naboje biore medyka tak jak Wy to robicie bardzo czesto i co? chwila moment dostaje bana za wh... radze Ci Gebels ogarnij tych dzieci adminow bo w takim tempie sami admini beda na serwach... BTW. Ja i tak nie gram na wh , i dalej ubiegam sie o unbana tyle czasu poswiecilem zeby wbic sobie ten 105lvl strzelcem ze to poezja, pozdrawiam.

• Like 1

Guest AirForgeII

Jak dla mnie grać jest czysty , poświęcałem mu dużo czasu na speca potrafi grać , gra na logikę i tyle .

To jest DM, wszedzie od strony respa moze ktos byc, a ze gram lepiej od Ciebie to juz nie moja wina,

radze Ci Gebels ogarnij tych dzieci adminow bo w takim tempie sami admini beda na serwach

Widzę po twojej wypowiedzi że też jesteś dzieckiem.

To że ktoś gra lepiej od admina czy coś; to tu nie ma żadnego znaczenia.

Więc nie wiem po co wnosisz takie posty.

P.S. Sory Madao za ten post ale nie mogę wytrzymać z takimi tekstami.

Nie ma co robic zbednego spamu , odwolanie jest, demo jako tako rozpisane przez admina ktory dokonał egzekucji gracza , zostaje decyzja opiekuna serwera.

Ps: Kieruje to do jednego admina ktory tak intensywnie stara sie ustalać porządki wszechswiata.

Juz 4 screeny mam na ciebie kolego , jak hamski arogancki , wulgarny , i prostacki jestes wobec graczy , czekam do piatego i znikniesz jak polna wydmuszka , radze ogarnąć najpierw siebie , a potem tak intensywnie działać dla dobra "Innych"

Pozdrawiam panowie :)

Edited by Apocalipto
  • Like 3

ze gram lepiej od Ciebie to juz nie moja wina,

nigdy ze mna nie grales a gadasz glupoty :)

radze Ci Gebels ogarnij tych dzieci adminow bo w takim tempie sami admini beda na serwach

Dziecko to ewentualnie Ty jestes, nie znasz ludzi to sie nie wypowiadaj.

Poleciales sobie na WH i tyle, miales pecha ze to zauwazylem.

Hehe, gdybyscie nie mieszkali po 600 km ode mnie postaral bym sie pogadac w cztery oczy, z drugiej strony dla jednego serwera nie warto. Co do chudego "miales pecha ze to zauwazylem" nie mialem zadnego pecha po prostu jak ktos ogarnia a Ty nazywasz to wh to juz sprawa dla głównych zeby zrobili z Tobą pozadek. Ludzie pisza ze obserwowali moje mapy niejednokrotnie i widzieli jak jest, pozdro dla was ziomale. Dalej nalegam na unbana, szkoda mi lvl ktorego tyle czasu bilem, jak Wy na medykach lecieliscie i ledwo co dalo sie zabic :D

Baroni czekaj laskawie na wypowiedz opiekuna, a nie wylewasz nam tutaj gorzkie zale.

Hehe, gdybyscie nie mieszkali po 600 km ode mnie postaral bym sie pogadac w cztery oczy

To ma byc grozba czy jakies ostrzezenie ?

Ludzie pisza ze obserwowali moje mapy niejednokrotnie i widzieli jak jest

Ja akurat trafilem jak sobie poleciales na WH i niestety inni admini tez widzieli na demku twoja nieczysta gre.

00:38:87 Wyczekiwał z celownikiem aż ktoś wybiegnie, przeciwnik wybiegł, a celownik został i dopiero jak go zobaczył w niego skierował. Czysta akcja.

1:54:79 niczego podejrzanego tutaj nie widzę, patrzył w stronę gali, długiej, w końcu zajrzał na respa i był przeciwnik. Czysta akcja.

4:51:56 zobaczył przeciwnika i zabił. Czysta akcja.

6:36:15 normalne zachowanie- kierujesz celownik tam gdzie spodziewasz się wroga, Czysta akcja.

Na 1/4 tempa wszystko idealnie widać. Dla mnie gracz czysty.

• Like 1

Ps: Kieruje to do jednego admina ktory tak intensywnie stara sie ustalać porządki wszechswiata.

Juz 4 screeny mam na ciebie kolego , jak hamski arogancki , wulgarny , i prostacki jestes wobec graczy , czekam do piatego i znikniesz jak polna wydmuszka , radze ogarnąć najpierw siebie , a potem tak intensywnie działać dla dobra "Innych"

Pozdrawiam panowie :)

Jak się niechcesz wypowiadać na temat demka to nie pisz tutaj takiech pierdoł, od tego masz dział administracyjny.

Nie ma gebelsa, jest mało komunikatywny madao i już koguciki się pojawiają. Może niektórzy celują w czerwień, może  autor cytowanego posta także?.

Edited by One Reason
  • Like 4

niestety inni admini tez widzieli na demku twoja nieczysta gre.

Z tego co widzę to narazie TY i niedowiary widzicie coś nieczystego.

Sorka za double posta, coś niewyszło :/

Edited by One Reason

One, pisałem dzisiaj z niedowiary, mówił że jest okej, z drugiej strony faktycznie mozna tak myslec po tym co napisał wyzej. Dokładnie, jak narazie to Ty jestes jedynym przeciwnikiem i mocno sie stresujesz bo kazdy jest na nie? Mam nadzieje ze po moim unbanie, i zakonczeniu tej beznadziejnej afery za nic ktoś Ci sie przyjzy i zrobi co ma zrobic, bo pewnie nie jeden juz przestał grać przez Twoje widzimisie... Tyle na ten temat czekamy na tego opiekuna i wracamy do gry :D

Przezylem mase ludzi w swojej pracy i myslisz ze stresuje sie jakims dzieckiem, ktore cwaniakuje w internecie?

One Reason to ze inny admin sie tu nie wypowiedzial ogladajacy demko i widzacy wh, to nic Ci nie daje.

Niedowiary banuje po 5sekundach ogladania wiec wiesz.

Robicie zbedny spam, Madao obejrzy i zatwierdzi a poki co Narko grzecznie czekaj.

Jak się niechcesz wypowiadać na temat demka to nie pisz tutaj takiech pierdoł, od tego masz dział administracyjny.

Nie ma gebelsa, jest mało komunikatywny madao i już koguciki się pojawiają. Może niektórzy celują w czerwień, może  autor cytowanego posta także?.

Wcześniejsza wypowiedz która byla wyżej , zaraz po twoim cytacie , dotyczyła demka.

Jak tak czytam te twoje bzdury , którymi chcesz zablysnąć a które strasznie ci nie wychodzą , to jest mi przykro , tak po prostu.

Btw , jak już blyszczysz jak ta gwiazda wielkanocna , to blyszcz we wszystkim i nie stawiaj po tzw: Pytajniku kropeczki. Pozdrawiam i na wiecej twojego mięsa nawet nie mam zamiaru tracic czasu , selekcja naturalna i te sprawy :)

• Like 2

Wcześniejsza wypowiedz która byla wyżej , zaraz po twoim cytacie , dotyczyła demka.

Jak tak czytam te twoje bzdury , którymi chcesz zablysnąć a które strasznie ci nie wychodzą , to jest mi przykro , tak po prostu.

Btw , jak już blyszczysz jak ta gwiazda wielkanocna , to blyszcz we wszystkim i nie stawiaj po tzw: Pytajniku kropeczki. Pozdrawiam i na wiecej twojego mięsa nawet nie mam zamiaru tracic czasu , selekcja naturalna i te sprawy :)

Żebyś rozumiał, twój post to >Głupota do potęgi drugiej, i tyle w temacie.

Edited by One Reason
  • Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this