Jump to content

SKLEP VIP pod Counter Strike GO

[CS-PZB.PL] Psychopaci Z Bronią

Witamy serdecznie na FORUM Psychopatów!

Zachęcamy gorąco do rejestracji i uczestniczenia w życiu naszego serwera!

ZAREJESTRUJ SIĘ

PSYCHOPACI STILL ALIVE!
145.239.236.13:27030

Postanowiliśmy powrócić do żywych i obecnie posiadamy serwer pod CS:GO - 17 slotów!

Jeżeli chcesz dołączyć i grać razem z nami kliknij poniżej!

POŁĄCZ z SERWEREM

FACEBOOK

Zapraszamy serdecznie na FanPage Psychopatów!

Bądź na bieżąco razem z nami na Facebook'u

>>>>>>>>><<<<<<<<<
NOWOŚCI
  • Witamy Cię na forum Psychopatów z Bronią!
  • Masz pomysł/propozycję odnośnie funkcjonowania serwera CS:GO? Daj znać!
  • Zajrzyj na nasz server CS:GO! IP : 145.239.236.13:27030
  • Usługa kupna VIP już dostępna!
  • NOWE IP SERWERA TEAMSPEAK! -> 137.74.6.19:10174

ID Mod Monitoring IP Sloty Połącz HLTV BanList
1 CS:GO 145.239.236.13:27030 16
2 CS 1.6 145.239.236.238:27015 32
3 TS3 137.74.6.19:10174 15
Sign in to follow this  
unnamed

ZATWIERDZONE Skarga na adminów a kuku i axem15

Recommended Posts

Nick:  a kuku :D, axem15

Oskarżyciel: unnamed

Data, godzina: około 14 i jakieś 2 godziny wcześniej na mapie zm_fortuna

Mapa: zm_poland (axem) zm_fortuna (a kuku)

Demko/SS: http://speedy.sh/epszY/axem.dem

Opis: admin axem15 ma gdzieś regulamin serwera. pozwala kolegom po zarażeniu blokować dostęp do siebie i nie reaguje na większość skarg zgłaszanych na u@. sam kilkakrotnie już widziałem takie sytuacje i na pewno znajdą się osoby które to potwierdzą.

a admin a kuku przez pół godziny puszczał trzeszczącą muzykę z mikrofonu i w dodatku urządzają sobie zabawy z jimim i axem w zabijanie, kickanie i slapowanie siebie nawzajem.
w załączniku jest demko z blokującym axemem.

mi  demko ns niedziała

hltv zmpoland block axem i jak dla mnie bug

http://304895.hltv1.pukawka.pl/hltv-1408171333-zm_poland-1408275180-1408277220.zip

zmfortuna

http://304895.hltv1.pukawka.pl/hltv-1408171151-zm_fortuna-1408269060-1408271040.zip

troche sie z tym zgodze bo po dostaniu admiów za bardzo sobie pozwalają, a z tego co wiadomo admina nie dostaje sie po to aby sie nim bawic tylko by utrzymac ład i porządek na serwerze

Guest Axem15

Hmm.. Zacznijmy od tego pisałeś chociaż raz na u@ ... raczej nie. Następnie płacząc na czacie ogólnym mało kto zwraca uwagę bo jest spam od he i można przeoczyć. Co do bloczenia wiem trochę nie tak miało wyjść biorę to na klatę ale odpuściłem i uciekłem.

W sprawie kuku pisałem kto nie chce go sluchać niech wpisze /mute ponieważ nie chciałem go banować ponieważ on ma dłużej admina odemnie :). I się zgodzę z tym, żę mu mikro trzeszczało :D.

axem

jak dla mnie to było blokowanie admina plus po bloku bugowanie 

kapucha dał ostatnią szanse ,wiec  niech zabiera tego admina  może kiedyś dorośnie

a co on ci ma na u@ pisać nie blokuj

a kuku

co do mikro  to trzeszczący głośnik i puszczanie  muzyki przez niego to przeszkadzanie  gracza

mute jest jak komuś dziecięcy głos przeszkadza

to tyle po pierwszym demku  

• Like 4

Guest Axem15

Nie zigi na u@ mi chodziło o skargi na innych, że niby nie przyjmujemy. I co ma znaczyć bugowanie nie rozumiem tego jak jest możliwość ucieczki no to chyba każdy skorzysta po to są tak mapy skonstruowane.

unnamed proszę cię ty również "łamałeś regulamin" wielokrotnie jesteś krótko ujmując " Nieogarniętym dzieciakiem który za byle co pisze na forum skargi z kosmosu " . Dla mnie to niema sęsu sprawdzać tej rzekomej skargi ...

DJ a kuku wymiata chociaż mu trochę mikrofon harczył :3 Ale chociaż było zabawnie ,a myślę że gry multi-player mają być zabawą więc a kuku trochę rozbawił serwer :) Skarga bez sensu , unnamed ogarnij się ! 

Mikro mi nie charczy i sie pytałem graczy czy im sie to podoba!! a po drugie jak wszedłem na serwer to sami pisali ze mam muzę puścić.Więc im puściłem tylko jadepoambicji powiedział że mam wyłączyć to wyłączyłem!! A to ze ja z jimi się zabiliśmy bo się zblokowaliśmy!! I tyle powiem i żadnych skarg nie było na blokowanie na u@ , i nie widziałem ze blokuje nie mam oczów wszędzie!!

Nie komentujemy tutaj wieku ani samego oskarżającego. Składając podanie o admina twierdziliście, że znacie regulamin.
Żeby wszystko było jasne, dodaje do regulaminu puszczanie muzyki jako nadużywanie mikrofonu.

Za zabawę menu admina (wyrzucanie, uderzanie i banowanie się nawzajem przez adminów) sam będę zdejmował adminy (przynajmniej tym, których ja zaakceptowałem).

Pierwsze i ostatnie ostrzeżenie z mojej strony dla a kuku i axema. 

• Like 4

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Twoje zgłoszenie zostało ZATWIERDZONE.OSTATECZNA decyzja na temat kary należy do opiekuna serwera.

Temat zostaje zamknięty.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this