Jump to content

SKLEP VIP pod Counter Strike GO

[CS-PZB.PL] Psychopaci Z Bronią

Witamy serdecznie na FORUM Psychopatów!

Zachęcamy gorąco do rejestracji i uczestniczenia w życiu naszego serwera!

ZAREJESTRUJ SIĘ

PSYCHOPACI STILL ALIVE!
145.239.236.13:27030

Postanowiliśmy powrócić do żywych i obecnie posiadamy serwer pod CS:GO - 19 slotów!

Jeżeli chcesz dołączyć i grać razem z nami kliknij poniżej!

POŁĄCZ z SERWEREM

FACEBOOK

Zapraszamy serdecznie na FanPage Psychopatów!

Bądź na bieżąco razem z nami na Facebook'u

>>>>>>>>><<<<<<<<<
NOWOŚCI
  • Witamy Cię na forum Psychopatów z Bronią!
  • Masz pomysł/propozycję odnośnie funkcjonowania serwera CS:GO? Daj znać!
  • Zajrzyj na nasz server CS:GO! IP : 145.239.236.13:27030
  • Usługa kupna VIP już dostępna!
  • NOWE IP SERWERA TEAMSPEAK! -> 137.74.6.19:10174

ID Mod Monitoring IP Sloty Połącz HLTV BanList Zagłosuj
1 CS:GO 145.239.236.13:27030 16
3 TS3 137.74.6.19:10174 15
Sign in to follow this  
berkus

ODBANOWANY [SSBAN]-BERKO

Recommended Posts

Nie zgadzam się, ponieważ nie mogłem się nadziwić w jaki sposób zawsze trafia on celnie, prosto w głowę nawet z odległości. Ja podtrzymuję swoją decyzję. Wyraźnie wyglądało mi to na aimbota.

Edited by Wiwiora

Radze Ci Wiwiora jak najszybciej wypisac liste podejrzanych akcji (z czasem kiedy ta akcja sie zaczela) zanim zobaczy HWAST to co napisałeś powyżej.

• Like 1

Wiewiora nie wiem za co ty go zbanowałeś, ale na pewno nie za wh+aim obejrzałem demko a tam nic nie ma, może jedna sytuacja, w której gracz zabił przeciwnika przez bramę od garażu, ale przed zamknięciem jej widział go gdzie idzie. Na demku nie widac też żeby gracz skanował przez ściany, widać tylko czystą gra, jak dla mnie gracz został niesłusznie zbanowany

Edited by Patryk98

Zgodnie z Twoją radą Kapucha: wchodził na dach i od razu strzelał na wszystkie strony, o dziwo celnie, w biegu trafiał headshoty graczom z drugiego końca mapki(mapka jest dosyć duża), oraz jeszcze co do wh, co jakiś czas zatrzymywał się i wskazywał celownikiem osoby z dugiej strony muru, ale nie strzelał.

Gracz wydał mi się na tyle podejrzany, że postanowiłem podjąć taką, a inną decyzję w jego przypadku. Decyzja należy do wyższej administracji.

Przecież był ultimate i mcshane, czemu ich nie poprosiłeś o pomoc? Na pewno by Ci pomogli, wystarczyło napisac na u@

Edited by Patryk98

@wiwiora, nw czy tu jeszcze będzie potrzebna rozpiska, ale na przyszłość rób dokładne rozpiski akcji z czasami na demku
znacznie to ułatwi sprawdzenie gracza, a także (gdy gość okaże się czysty) pomoże Ci nie popełnić tego samego błędu w przyszłości

@berkus, nie tobie oceniać czy ss jest czyste czy nie

Ja jako admin, uważam że mam prawo do samodzielnego decydowania o postawie danych graczy i nie muszę za każdym razem prosić o pomoc innych adminów, jeśli są oni obecni. Zaś co do nastepnych tego typu akcji będę się starał o demko, aby nie było wątpliwości.

Banujesz jak masz pewność a nie jaj gracz wydaje Ci sie podejrzany, zobacz regulamin ktory podobno znasz, zobacz co pisze o odwolaniach i rozpisz demko z czasami a nie historyjke jak na dachu strzelał.

• Like 3

Wiadomość wygenerowana automatycznie

ZOSTAŁEŚ ODBANOWANY.

Przepraszamy za kłopot i życzymy miłej gry.

Temat zostaje zamknięty.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this