Jump to content
NOWOŚCI
 • Witamy Cię na forum Psychopatów z Bronią!
 • Masz pomysł/propozycję odnośnie funkcjonowania serwera CS:GO? Daj znać!
 • Zajrzyj na nasz server CS:GO! IP : 145.239.236.13:27030
 • Usługa kupna VIP już dostępna!
 • NOWE IP SERWERA TEAMSPEAK! -> 137.74.6.19:10174

ID Mod Monitoring IP Sloty Połącz HLTV BanList
1 CS:GO 145.239.236.13:27030 16
2 TS3 137.74.6.19:10174 15

Kostek

Administrator

Profile Song


Kostek last won the day on January 14

Kostek had the most liked content!

Community Reputation

716 Profesjonalista

1 Follower

About Kostek

 • Birthday August 12

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Białystok

Recent Profile Visitors

1,058 profile views
 1. Kostek

  ODBANOWANY [ODWOŁANIE]-MKR

  Wiadomość wygenerowana automatycznie ZOSTAŁEŚ ODBANOWANY. Przepraszamy za kłopot i życzymy miłej gry. Temat zostaje zamknięty.
 2. Kostek

  ODBANOWANY [ODWOŁANIE]-MKR

  Może czas najwyższy zrezygnować z tych Twoich bindów? Leci UNBAN.
 3. KONKURS "START NOWEGO RANKINGU SERWERA CS:GO PZB" Z OKAZJI RESETU RANKINGU SERWEROWEGO ADMINISTRACJA PZB ORGANIZUJE KONKURS NA SERWERZE. NAGRODAMI W KONKURSIE SĄ: 1 MIEJSCE: DOŁADOWANIE STEAM WALLET O WARTOŚCI 50ZŁ/VIP NA OKRES 30 DNI 2 MIEJSCE: DOŁADOWANIE STEAM WALLET O WARTOŚCI 25ZŁ/VIP NA OKRES 30 DNI 3 MIEJSCE: SKIN O WARTOŚCI 20ZŁ/VIP NA OKRES 20 DNI. ZASADY 1. UDZIAŁ W KONKURSIE MOŻE WZIĄĆ KAŻDA OSOBA GRAJĄCA NA SERWERZE PZB CS:GO. 2. CZAS TRWANIA KONKURSU 18.01.2020 DO 29.02.2020 DO GODZINY 00:00 3. KONKURS POLEGA NA UZYSKANIU JAK NAJLEPSZEGO WYNIKU RANKINGOWEGO NA SERWERZE DO KOŃCA TRWANIA KONKURSU (TOP3 - rank) 4. PO ZAKOŃCZENIU KONKURSU ADMINISTRACJA W CIĄGU 3 DNI NAGRODZI ZWYCIĘZCÓW. 5. ZABRANIA SIĘ UŻYWANIA WSPOMAGACZY/CZITÓW/SKRYPTÓW. * Osoby korzystające ze wspomagaczy zostaną zbanowane, wykluczone z konkursu, a nagroda przeskoczy o jedno miejsce w dół w rankingu serwerowym. 6. ORGANIZATOREM KONKURSU JEST SIEĆ PZB I OSTATECZNE DECYZJE PODLEGAĆ BĘDĄ ADMINISTRATOROM SIECI. 7. ADMINISTRACJA ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO EDYTOWANIA/ZMIENIANIA ZASAD KONKURSU W KAŻDYM MOMENCIE JEGO TRWANIA BEZ PODANIA PRZYCZYNY. 8. BIORĄC UDZIAŁ W KONKURSIE UCZESTNIK POTWIERDZA ZNAJOMOŚĆ REGULAMINU KONKURSU I SERWERA. 9. ADMINISTRATORZY NIE BIORĄ UDZIAŁU W KONKURSIE. W PRZYPADKU KIEDY ADMIN BĘDZIE W TOP3 NAGRODA PRZECHODZI NA KOLEJNĄ OSOBĘ W RANKINGU. PS. W trakcie trwania konkursu ADMINI będą rozdawać również kody do użycia w naszym sklepie! W razie pytań proszę pisać PRIV. POWODZENIA!
 4. Kostek

  ZATWIERDZONE [PODANIE]- 2f2k

  Gratulujemy! Twoje podanie zostało ZATWIERDZONE. Prosimy o wysłanie danych (nick & steam_id) na PW do opiekuna serwera, w celu założenia konta administracyjnego. Wiadomość wygenerowana automatycznie Temat zostaje zamknięty
 5. Kostek

  ZATWIERDZONE [PODANIE]- 2f2k

  Zdecydowanie ta odpowiedź mnie przekonała. Jestem na TAK ale mam kilka zastrzeżeń o których poinformuje Cię na którymś z komunikatorów głosowych. Na dniach się z Tobą skontaktuje i obgadamy zasady. W tym czasie zalecam przeczytanie obowiązujących regulaminów i zapoznanie się działem administracyjnym.
 6. Kostek

  Komentarze

  Mi to kompletnie nie przeszkadza. Nie widzę konieczności usuwania tej opcji.
 7. Kostek

  ZATWIERDZONE [SKARGA]- scream da king

  Wiadomość wygenerowana automatycznie Twoje zgłoszenie zostało ZATWIERDZONE.decyzja na temat kary należy do opiekuna serwera. Temat zostaje zamknięty.
 8. Kostek

  ZATWIERDZONE [SKARGA]- scream da king

  Oglądając te demko widać że gość gra bardzo chaotycznie i tak jak pisałeś skacze, biega i robi różne rzeczy. Poza tym widać że jakieś pojęcie o grze ma i orientuje się co jest grane na mapie. Ogarnia dźwięki i radar prawdopodobnie też. Co do akcji tych których tutaj podałeś. Ten 1 tap bardzo dziwny ale możliwy do ogarnięcia. Dziwnie się zachowuje to widać i te jego wyczucia też są podejrzane. Chociażby te wyczekiwanie przy underze czy pałac. Akcja z apartami na B to 100% i to w zasadzie już nam mówi, że gość odpalony jest. Odnośnie boxów i ninjy tez jest to zastanawiające. Kolega się kryje ale widać grę 4fun. Ja mimo wszystko nakładam na niego bana. W razie odwołania czekam na jego odniesienie do tych sytuacji. Dzięki, pozdro.
 9. Reset rankingu został ZATWIERDZONY. Wiadomość wygenerowana automatycznie Temat zostaje zamknięty
 10. Dziękuję za wszystkie głosy. Ankietę uważam za zamkniętą. Ogłaszam wszem i wobec że ranking zostanie zresetowany. Kiedy to nastąpi? Informacje podane zostaną w oddzielnym temacie. Tak podsumowując. Reset rang jest potrzebny tak aby nieco odświeżyć nasz serwer i na nowo wzbudzić rywalizacje wśród graczy. Chcę zwiększyć progi punktowe aby też nieco dłużej trwał nasz 'ROAD TO GLOBAL' Zmieni się też nieco plugin odpowiedzialny za RANGI i LVL. Zostaną edytowane punkty za zabójstwo, asystę, bombę itd. Trochę zmian nas czeka ale oczywiście na LEPSZE! stay tuned.
 11. Kostek

  Najaktywniejszy użytkownik

  Generalnie nie zależy nam na rozbujaniu forum, a serwera. Nie chcę widzieć na forum 100 tysięcy postów bez sensu albo z tematyką uj wie jaką. To forum jest dodatkiem do serwera. Tak aby komunikacja między administracją, a graczami była łatwiejsza. I tyle. Także jestem na NIE.
 12. Kostek

  chce admina

  Zły dział / brak wzoru = KOSZ.
 13. Kostek

  GRUBY podanie na admina

  Zły dział / brak wzoru = KOSZ.
 14. Kostek

  GRUBY podanie na admina

  Zły dział / brak wzoru = KOSZ
 15. Kostek

  Mołotowy na A [MIRAGE]

  Ciekawy poradnik! Z pewnością przyda się dla graczy z naszego serwera, dzięki!