Jump to content
NOWOŚCI
 • Witamy Cię na forum Psychopatów z Bronią!
 • Masz pomysł/propozycję odnośnie funkcjonowania serwera CS:GO? Daj znać!
 • Zajrzyj na nasz server CS:GO! IP : 145.239.236.13:27030
 • Usługa kupna VIP już dostępna!
 • NOWE IP SERWERA TEAMSPEAK! -> 137.74.6.19:10174

ID Mod Monitoring IP Sloty Połącz HLTV BanList Zagłosuj
1 CS:GO 145.239.236.13:27030 16
3 TS3 137.74.6.19:10174 15

Kostek

Administrator

Profile Song


Kostek last won the day on October 16

Kostek had the most liked content!

Community Reputation

770 Profesjonalista

About Kostek

 • Birthday August 12

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Białystok

Recent Profile Visitors

1,695 profile views
 1. Kostek

  ODRZUCONE [PODANIE]-

  Przykro nam lecz Twoje podanie zostało ODRZUCONE. Prawdopodobne przyczyny zamknięcia tematu: • Brak spełnienia któregoś z wymogów • Treść tematu niezgodna ze wzorem • Nazwa tematu niezgodna ze wzorem • Niski poziom kultury Wiadomość wygenerowana automatycznie Temat zostaje zamknięty
 2. Kostek

  ODRZUCONE [PODANIE]-

  Najprawdopodobniej coś Ci się pomieszało. Nie widziałem Twojego nicku na naszym serwerze, a poza tym mamy serwer CS:GO, a nie CS 1.6. KOSZ>
 3. Kostek

  Hud

  AJAJAJAJAJAJAJAJAJAJ STRASZNY HUD
 4. Kostek

  ODRZUCONE [PODANIE]-bind

  Przykro nam lecz Twoje podanie zostało ODRZUCONE. Prawdopodobne przyczyny zamknięcia tematu: • Brak spełnienia któregoś z wymogów • Treść tematu niezgodna ze wzorem • Nazwa tematu niezgodna ze wzorem • Niski poziom kultury Wiadomość wygenerowana automatycznie Temat zostaje zamknięty
 5. Kostek

  ODRZUCONE [PODANIE]-bind

  Wszyscy (no może nie wszyscy) są mili i spokojni, gdy Wy administratorzy jesteście na serwerze. Jak nas nie ma, to już nie jest tak kolorowo. Pan bind był tego przykładem trochę czasu temu. Aktualnie potrafisz opanować swoje nerwy i to mnie cieszy, ale nie ukrywam, że trochę 'mało' Ciebie tutaj u nas. Od czasu do czasu się odezwiesz, napiszesz, ale tutaj musisz nieco zżyć się z tą społecznością. Trzeba przekonać innych ludzie, że to akurat Ty zasługujesz na admina. Długa gra na serwerze niestety nie wystarczy... Na ten moment nie widzę Cię w gronie administracji. Zapraszam w przyszłości.
 6. Kostek

  ODBANOWANY [ODWOŁANIE]-

  Wiadomość wygenerowana automatycznie ZOSTAŁEŚ ODBANOWANY. Przepraszamy za kłopot i życzymy miłej gry. Temat zostaje zamknięty.
 7. Kostek

  ODBANOWANY [ODWOŁANIE]-

  Dokładnie tutaj powinna się skończyć Twoja odpowiedź. Ban nadany przeze mnie zbyt pochopnie. Leci unban, miłej gry.
 8. Kostek

  ZATWIERDZONE Dogrywka

  Dogrywka dodana. 6 rund. 3 po TT i 3 po CT. Kasa na start 5000. Dajcie znać czy coś zmienić na steam albo forum. Po jakimś czasie zobaczę jak to się przyjmie i czy dogrywka zostanie na dłużej. Gratulujemy! Twoja propozycja została ZATWIERDZONA. Wiadomość wygenerowana automatycznie Temat zostaje zamknięty
 9. Kostek

  ZATWIERDZONE Dogrywka

  W wolnym czasie odpalę i zobaczymy jak to będzie wyglądać.
 10. Kostek

  [PODANIE]-Dizi

  No dobra. Nie jestem sztywnym gościem, ale jeżeli ktoś pisze podanie o nadanie funkcji administratora serwera i wali tekstu typu: "hot 14" , "jestem przystojny miły" To o co tu chodzi? Dodatkowo: "moim największym marzeniem jest danie muta Damianowi." i "Pozdrawiam z rodzinką :)" Ty robisz to dla beki czy jak? Rozumiem śmieszkowy styl bycia, ale to jest poważny temat, a nie jakieś fiu bziu. Jeżeli Ci zależy na tym, napisz podanie na nowo, a jak nie to trudno. Do kosza z tym.
 11. Kostek

  ODRZUCONE [SKARGA]-jezus

  Żeby nie było, że olałem temat, a więc napiszę swoje oficjalne stanowisko dotyczące tej sytuacji. Właśnie obejrzałem demko i napiszę co nieco na ten temat. Zasadniczo widać, że Damian, jak i jezus nie pałają do siebie sympatią i przez cały mecz jeden drugiego obrażał/wyzywał/rzucał niepotrzebne teksty. Nie zmienia to faktu, że jeden, jak i drugi nie powinien tak się zachowywać na serwerze!! Chciałbym przypomnieć, iż pkt. 8 regulaminu mówi jasno, że na serwerze należy zachowywać się kulturalnie, a nadmierne używanie wulgaryzmów, jak i obraza innych graczy będzie karana. Obaj powinniście zarobić po banie i nie wykluczam, iż jeżeli będę świadkiem podobnej sytuacji, jaka miała miejsce wczoraj, zostaniecie ukarani. Apeluję o to, abyście wyjaśnili sobie tę sytuację. Druga sprawa to jest to, że Jezus nadużył swoich uprawnień administracyjnych. Admin powinien potrafić zachować spokój i opanowanie podczas takich sytuacji. Nawet jeżeli Damian zrobił to celowo, nie powinieneś go zgładzać. Uważam, że to lekka przesada. Kończąc ten wątek. Z jednym jak i drugim porozmawiam. Pozdrawiam, Naczelny Policjant PZB, Kostek.
 12. Kostek

  ODRZUCONE [SKARGA]-jezus

  Nie ma czegoś takiego jak skarga napisana na prośbę. Jeżeli Damian czuje się pokrzywdzony to niech sam tutaj się stawi i napiszę co trzeba. Wiadomość wygenerowana automatycznie Przykro nam lecz Twoja skarga została ODRZUCONA. Przed napisaniem kolejnej skargi, upewnij się że posiadasz odpowiednie dowody a temat jest zgodny z wymagniami. Temat zostaje zamknięty.
 13. Nowy punkt w regulaminie serwera : 13. Zabronione jest kontaktowanie się graczy, podpowiadanie oraz informowanie o przebiegu rozgrywki poza grą CS:GO. Dotyczy to komunikatorów takich jak : TEAMSPEAK,DISCORD,SKYPE,STEAM. Podpowiadanie będzie traktowane jako gra na WH.
 14. Kostek

  ODBANOWANY [ODWOŁANIE]- Czemu płaczesz?

  Wiadomość wygenerowana automatycznie ZOSTAŁEŚ ODBANOWANY. Przepraszamy za kłopot i życzymy miłej gry. Temat zostaje zamknięty.
 15. Kostek

  ODBANOWANY [ODWOŁANIE]- Czemu płaczesz?

  Zacznę od tego, że nie rozumiem, po co Oskar zakładałeś drugie konto na forum? Z racji, iż grałeś na jakimś smurfie? Czy nie chciałeś się przyznać, że to Twoje konto? Chciałbym również przypomnieć, iż administrator ma obowiązek odpowiedzieć na KAŻDE odwołanie dotyczące jego osoby. Odpowiedź powinna zawierać rozpiskę akcji, które zadecydowały o nadaniu BANA. W przypadku niedostosowania się do regulaminu administrator będzie dostawał ostrzeżenie. Druga sprawa jest taka, gdy nie jesteśmy pewni, iż dany gracz czituje zawsze możemy poprosić o pomoc drugiego admina ewentualnie na spokojnie obejrzeć sobie demko z danej mapy. Z racji, że Drago jest świeżo upieczonym adminem, zwrócę mu jedynie uwagę. Tym czasem leci unban.