Jump to content
NOWOŚCI
 • Witamy Cię na forum Psychopatów z Bronią!
 • Masz pomysł/propozycję odnośnie funkcjonowania serwera CS:GO? Daj znać!
 • Zajrzyj na nasz server CS:GO! IP : 145.239.236.13:27030
 • Usługa kupna VIP już dostępna!
 • NOWE IP SERWERA TEAMSPEAK! -> 137.74.6.19:10174

ID Mod Monitoring IP Sloty Połącz HLTV BanList
1 CS:GO 145.239.236.13:27030 16
2 CS 1.6 145.239.236.238:27015 32
3 TS3 137.74.6.19:10174 15

Kostek

Administrator

Profile Song


Kostek last won the day on March 23

Kostek had the most liked content!

Community Reputation

728 Profesjonalista

1 Follower

About Kostek

 • Birthday August 12

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Białystok

Recent Profile Visitors

1,202 profile views
 1. Kostek

  Gruby

  Po pierwsze nie ten dział. Po drugie zła nazwa tematu. Po 3 admina nie dostaniesz. Po 4 wyrzuciłem cebulkę, a temat ląduje w koszu.
 2. Kostek

  Bazooka zm

  A jest możliwość ustawienia, że obrażenia bazooki są uzależnione od ilości osób na serwerze? Załóżmy, że jak jest 5 osób to bazooka zadaje 2k obrażeń, a przy 10 już 4k itd.
 3. Kostek

  Wasz wybór broni na serwerze.

  Golden AK - Jestem za. Minigun - Również pasuje. Bazooka - Pasuje. Gaus - nie jestem zwolennikiem tej broni Autoskull - można powiedzieć, że jest to taka autokampa, jestem za. Milkor M32 - dobra opcja przy dwóch osobach w kampie. Ciekawa wyrzutnia granatów. Pasuje. Blaster - podoba mi się ta broń mimo tego, że do klimatu zombie jest średnio nawiązująca ale ma aż 100 pocisków więc uważam że przy takiej cenie jest przydatna na sam początek rundy kiedy zombie nie mają dużej ilości życia. back47p - Mega broń i fajna opcja odrzucania przy strzale z przybliżenia - PASUJE Gungnir - To musowo zostaje :D PlasmaGun - Tak średnio choć ma fajny efekt strzału. RailCannon - Zostaje - podoba mi się. m4a1 knight i ak47 paladin - tak neutralnie. Poniżej większość to takie laserowe bronie które średnio mi pasują do klimatu zombie. Bardziej by to pasowało do zombie w kosmosie :D ThunderBolt, Dragon Cannon, Ethereal, LaserMinigun, Stinger, UT3 minigun, SF Laser, Railgun, StunRifle, Bouncer
 4. Kostek

  Bazooka zm

  Cześć. Powstał oddzielny temat zbiorczy jeżeli chodzi o wszystkie bronie dostępne na serwerze. Tutaj masz link.
 5. Kostek

  Wasz wybór broni na serwerze.

  Wejdź na serwer i przetestuj najpierw te bronię które są i potem dokładaj swoje przemyślenia. Po to powstał ten temat.
 6. Kostek

  [ODWOŁANIE]- ban za nic

  Na tym IP : 188.147.98.59 mamy bana za Aimbota, który został nadany w styczniu dla gościa o nicku : WP ME Michman Wcześniej korzystałeś z innego adresu IP i temu nie dostałeś bana. Teraz masz taki sam adres IP jak gościu o nicku wyżej i dostałeś bana od systemu za DUPLIKAT.
 7. Kostek

  GTA 5 RP (ROLEPLAY)

  Siemanko. Zakładam ten temat z pytaniem, czy zna ktoś z Was może jakiś ciekawy serwer GTA V RP? Może gracie na którymś i jesteście w stanie go polecić? Podawajcie nazwy, discordy czy coś w ten deseń :D Pozdro
 8. Kostek

  [PODANIE]-bad.nic.aro

  Przykro nam lecz Twoje podanie zostało ODRZUCONE. Prawdopodobne przyczyny zamknięcia tematu: • Brak spełnienia któregoś z wymogów • Treść tematu niezgodna ze wzorem • Nazwa tematu niezgodna ze wzorem • Niski poziom kultury Wiadomość wygenerowana automatycznie Temat zostaje zamknięty
 9. Kostek

  [PODANIE]-bad.nic.aro

  Widziałem Cię parę razy na serwerze, ale to jednak za mało, żebyś miał szanse na dołączenie do Administracji. Graj dalej, udzielaj się na forum, rozmawiaj z graczami i być może w przyszłości Ci się uda dołączyć do administracji PZB.
 10. Kostek

  ZATWIERDZONE Roundsounds

  Wrzucone wsio. Dodałem nowe jeszcze od siebie także wjechały 23 nowe kawałki!
 11. Kostek

  ODBANOWANY [ODWOŁANIE]-Koperek

  Wiadomość wygenerowana automatycznie ZOSTAŁEŚ ODBANOWANY. Przepraszamy za kłopot i życzymy miłej gry. Temat zostaje zamknięty.
 12. Kostek

  ODBANOWANY [ODWOŁANIE]-Koperek

  Mam nadzieje, że ta sytuacja z tym czitowaniem dała Ci co nieco do myślenia i masz nauczkę na przyszłość. Dostajesz Unbana.
 13. Kostek

  KONKURS KONKURS - TOP3 RANKINGU!

  Nagrody rozdane. Dziękujemy jeszcze raz wszystkim uczestnikom! Wkrótce nowe konkursy!! Pij joł!
 14. Kostek

  KONKURS KONKURS - TOP3 RANKINGU!

  Ogłaszam wszem i wobec iż pierwszy turniej TOP3 został zakończony. Gratulujemy zwycięzcom! Poniżej przedstawiamy wyniki. Tutaj nieco dokładniejsze info jeżeli chodzi o statystyki TOP4. Z racji iż F3KRDM jest adminem nagrody przeskakują na kolejne miejsca. W ciągu kilkunastu godzin skontaktujemy się ze zwycięzcami i przekażemy nagrody. Dziękujemy wszystkim uczestnikom! W przyszłości z pewnością pojawią się nowe konkursy! Ze swojej strony chciałbym gorąco podziękować @2fast2kill , który ufundował główną nagrodę oraz wspomógł przy realizacji regulaminu i grafiki konkursowej.
 15. Kostek

  ODBANOWANY [ODWOŁANIE]-EveryKacper

  Wiadomość wygenerowana automatycznie ZOSTAŁEŚ ODBANOWANY. Przepraszamy za kłopot i życzymy miłej gry. Temat zostaje zamknięty.