Jump to content
NOWOŚCI
 • Witamy Cię na forum Psychopatów z Bronią!
 • Masz pomysł/propozycję odnośnie funkcjonowania serwera CS:GO? Daj znać!
 • Zajrzyj na nasz server CS:GO! IP : 145.239.236.13:27030
 • Usługa kupna VIP już dostępna!
 • NOWE IP SERWERA TEAMSPEAK! -> 137.74.6.19:10174

ID Mod Monitoring IP Sloty Połącz HLTV BanList Zagłosuj
1 CS:GO 145.239.236.13:27030 16
3 TS3 137.74.6.19:10174 15

bombel

[CS:GO] Admin

Profile Song

bombel last won the day on February 4

bombel had the most liked content!

Community Reputation

18 Przyjazny

1 Follower

About bombel

Profile Information

 • Płeć
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

422 profile views
 1. bombel

  ODRZUCONE [PODANIE]-Damian NO FORM

  Podtrzymuję zdanie większości wyżej wypowiedzianych, jesteś sympatycznym śmieszkiem i dającą się ponieść osobą, nie raz słyszałem jakieś zaczepki, podśmiechujki z twojej strony. Fakt często piszesz na priv, aby wejść sprawdzić kogoś, lecz na daną chwilę muszę powstrzymać się od oddania głosu pozytywnego w twoim podaniu. Jak na razie na NIE. Pozdrawiam boMbeL_
 2. bombel

  Turniej CSGO

  Dużo ciekawsza propozycja HWAT'a niż counter'a. Bardzo fajna propozycja i już się nie mogę doczekać realizacji projektu.
 3. bombel

  ZATWIERDZONE [PODANIE]-Stempel

  Jestem na TAK! Miły sympatyczny chłopak, do pośmiania się, jak i do zajebistej rywalizacji na serwerze. Nie spina się, wie co jest 5.
 4. bombel

  Pokaz swoja LYPE!!

  Pozdrawiam, Yoł ✌️
 5. bombel

  ZATWIERDZONE [PODANIE]-

  Ostatnio dosyć mało czasu spędzam na serwerze, ale pamiętam to i owo. Wydajesz się miły i sympatyczny. Pomocny, raczej tak. Dużo czasu spędzasz przed kompem, widać to mocno. Na pewno taki człowiek przydał by się nam. Lecz musisz pamiętać, aby nie dać się presji znajomych, mam tu na myśli "zbanuj go, wkurwia mnie itp." i oczywiście jak nie jesteś pewny poproś kogoś aby pomógł podjąć decyzje co do bana. Jestem jak najbardziej na tak!
 6. bombel

  ZBANOWANY [ODWOŁANIE]-

  Ja tu tylko sprzątam, ale Koperek mógł by dostać tą "drugą szanse", cheatował, okazał skruchę, można wybaczyć. Tak jak HWAST napisał, są osoby z Rekordowym wynikiem Permów na PzB i są dalej z "nami", wiec Koperkowi "druga szansa" się chyba należy. Ale, wiadomo decyzja należy do Kostka. Pozdrawiam boMbel_
 7. bombel

  Czego teraz słuchasz?

 8. Szkoda by było resetować od razu wszystko, ale takie zwiększenie pkt na range zdecydowanie przyjemniejsze rozwiązanie.