Jump to content
NOWOŚCI
 • Witamy Cię na forum Psychopatów z Bronią!
 • Masz pomysł/propozycję odnośnie funkcjonowania serwera CS:GO? Daj znać!
 • Zajrzyj na nasz server CS:GO! IP : 145.239.236.13:27030
 • Usługa kupna VIP już dostępna!
 • NOWE IP SERWERA TEAMSPEAK! -> 137.74.6.19:10174

ID Mod Monitoring IP Sloty Połącz HLTV BanList Zagłosuj
1 CS:GO 145.239.236.13:27030 16
3 TS3 137.74.6.19:10174 15

szuradur

Użytkownik

szuradur last won the day on May 23

szuradur had the most liked content!

Community Reputation

4 Neutralny

About szuradur

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. szuradur

  Propozycja

  Na początek: Nie mogliście od razu pisać w ten sposób zamiast nabijać się z FURII kiedy jakiś grasz pisze sensowne argumenty? Oto ile poszczególni admini mówili, że spędzać będą czasu na serwerze: Stempel - "Przynajmniej godzinę." W rzeczywistości - 30 minut Gustaw - "Około 3-4 godziny." W rzeczywistości - 0 od miesiąca Toffiq - "Nawet 6 godzin dziennie." W rzeczywistości - 1h Jezus - "Średnio 4 godziny." W rzeczywistości - nie mam danych ale 4 godziny to to nie jest. Jeśli chodzi o aktywność adminów to rozumiem, wielu z nich teraz ma letnie sesje i nie może prawie w ogóle/w ogóle grać. Ale umówmy się, bycie adminem to jednak dość duży obowiązek i nawet przy pracy 11h dziennie/sesji/różnych problemach w życiu prywatnym mogliby chociaż te 2 godziny czy nawet jedną dziennie spędzać na serwerze. R3CT napisałem, że jesteś aktywny, bo widziałem Cię często, kiedy sam byłem na serwerze, widocznie musieliśmy się zgrać. A zweryfikować tego nie mogłem, bo masz ukrytą na profilu ostatnią aktywność. Counter wiem już, pv niech zostanie pv. Co do zmian, pisałem już z Kostkiem o wprowadzeniu opcjonalnego wyłączenia tych fortnitowych znaczników obrażeń, ale widzę, że nikt się do tego nie zabiera i temat potrzebuje oficjalnej pozycji na forum, za niedługo możecie się spodziewać takiego postu. To nie jest tak, że my nie wiemy jakich zmian chcemy, tylko wam te zmiany nie pasują. Brak hełmu dla vipa byłby bardzo na plus rzeczą, ale z drugiej strony rozumiem, serwer jest nastawiony na zysk i nie oszukujmy się że jest inaczej a to jest jeden z powodów, dla których gracze kupują vipa. Serwer też jest opisany jako only mirage a nie ffa, ale może skoro już któryś raz propozycja się powtarza to warto zainwestować w nowy serwer i rozpromowanie go tutaj. Jestem pewien, że taki serwer ffa miałby z miejsca dość duży fanbase. To nie jest tak, że jak któryś admin dostanie informację o cheaterze to od razu w podskokach leci z pomocą. Sam co najmniej kilka razy pisałem do wszystkich online adminów i przez dobre pół godziny żaden nie wchodził na serwer. Ja sam próbowałem złożyć podanie o admina i zostało ono odrzucone za mój brak kultury i ja to rozumiem, byłem swego czasu bardzo wulgarny, ale teraz serio staram się mówić kulturalnie. Poczekam jeszcze parę tygodni, w tym czasie postaram się jeszcze nad sobą popracować i złożę podanie jeszcze raz. Ale to kwestia przyszłości. I HWAST mieszanie z błotem graczy dyskutujących, wstawianie memów i bluzganie na lewo i prawo to nie jest dyskusja tylko zwierzyniec. Jak chcesz odpisać przy temacie to zrób to, proszę, jak człowiek. Po Twojej wypowiedzi wnioskować można, że nie obchodzi Cię serwer ani gracze, bo obrażając nas na pewno sobie nie poprawisz wizerunku.
 2. szuradur

  Propozycja

  Jako, że widzę tutaj wyjęte z (ekhem) argumenty, że FURIA zaprasza inne osoby do zakładania kont i wypowiadania się, to od razu zaznaczę, że się z nim dzisiaj nie słyszałem i po prostu zobaczyłem temat, więc postanowiłem się odnieść. Oczywiście uważam za karygodny sposób, w jaki FURIA przekazał to co ma do przekazania, ale pomijając słowa użyte to ma całkowitą rację. Pozwoliłem sobie popatrzeć po profilach administratorów serwera i oto, co zobaczyłem jeśli chodzi o godziny jakie spędzili oni w csie przez ostatnie 2 tygodnie: Stempel - 7,5h Kostek - 15h Toffiq - 15h (a w FIFIE 65h, na to jakoś znajduje czas). Gustaw - offline od niemal miesiąca, nawet nie odpalił steama. ARUŚ - 40h w dwa tygodnie, przez miesiąc zdążył awansować o 4 rangi na matchmakingu, ale nie widziałem go przez ten czas na serwerze ani razu. Oczywiście nie mówię, że go w ogóle nie było, ale nie mógł być przez więcej niż 10h, bo na pewno chociaż raz byśmy się spotkali. HWAST - Widziałem go przez ostatni miesiąc równo jeden raz i to przez pół godziny. Jezus - Widziałem go dwa razy przez moje 150h gry w przeciągu 3 miesięcy. To mówi samo przez siebie. Do żadnego z adminów personalnie nic nie mam, ale co do ich zaangażowania mam już do zarzucenia bardzo wiele. Może podanie Pevsego zostałoby rozpatrzone szybciej, gdyby właściciel poświęcił te 30 minut jak nie mniej na przemyślenie i napisanie odpowiedzi. Patrząc na listę administratorów zobaczyłem też mnóstwo osób, o których istnieniu nie miałem pojęcia przez te 3 miesiące a które nadal mają admina (chyba że oni akurat są adminami na innych serwerach sieci, wtedy rozumiem). Naprawdę chcecie utrzymać ten serwer przy życiu a graczy przy nim z takim zaangażowaniem? Jedynymi adminami, którzy serio się przykładają i poświęcają wiele godzin na serwerze są Counter i R3CT, którzy też od razu odpowiedzieli pod propozycją już pomijając treść ich odpowiedzi. Counter, piszę to tutaj, żeby nie zostać bezsensownie zwyzywanym na pv. Nie wiem, co Ci zrobiłem, ale po tym jak znowu zacząłęm się trzymać z FURIĄ i grzecznie zapytałem na Twoim dc o co chodzi sam wiesz w jakim temacie powiedziałeś że mam się nie interesować i dałeś mi bana. Wybrałeś zniszczenie relacji i to Twój wybór, ale powiedz chociaż o co chodzi. Naprawdę, ludzie, zainteresujcie się tym serwerem nieco bardziej bo mnie też zaczyna męczyć to podejście administracji i raczej też się wyniosę jeśli nic się nie zmieni. Najprawdopodobniej będę tylko wierzchołkiem góry lodowej odchodzących graczy. Odnieście się, bo nie wiem czemu niby mielibyście "oberwać" za dyskusję na forum, chyba od tego ono jest. EDIT: A śmianie się z tego że HHEHEH FURIA KOLEGĘ ZAWOŁAŁ HEHEHE jest po prostu żałosne, weźcie może dorośnijcie, pokażcie że faktycznie jesteście godni admina.
 3. szuradur

  ODRZUCONE [SKARGA]- FISH

  Twój Nick z gry: Żubr JNIP Nick osoby oskarżonej: Zbigniew Król (tak naprawdę to FISH, wcześniej łyba będzie płościej, zaraz do tego przejdę) Data, godzina: 10.06.2021 okolice 20-21 Mapa: Mirage Demko/SS: Opis sytuacji: Dostałem informację, że ktoś podszywa się pod moje prawdziwe imię, nazwisko i zdjęcie profilowe na fb. Wszedłem na serwer i zobaczyłem historię nicków. Okazało się, że to fish. Złamał on punkt 5 regulaminu, który mówi jasno: Zakaz podszywania się pod administratorów, graczy, vipów. Kostek po ok. 10 minutach przyszedł i wlepił mu bana na pół godziny, ale po jakichś dwóch (godzinach) sprawdzałem i typ nadal nie zmienił nicku ani profilowego. Tutaj link do konta steam, żeby sprawdzić: https://steamcommunity.com/id/144hzfish W związku z tym proszę administrację o surowszą karę niż pół godziny i za przeproszeniem wyjebane. Nie mam zamiaru pozwolić, żeby ktokolwiek się pode mnie podszywał i to pod prawdziwe dane więc proszę o nakazanie mu zmiany tego profilu. Jeszcze jedno. Możecie mieć wątpliwości, czy to na pewno ja i mój fb, nie podam tu linka do konta, żeby zapobiec tego typu incydentom w przeszłości, ale Kostek weryfikował już, czy to na pewno mój fb i może poświadczyć o autentyczności.
 4. szuradur

  ZATWIERDZONE [SKARGA]- DenisM^

  Twój Nick z gry: Żubr Nick osoby oskarżonej: DenisM^ Data, godzina: 23.05.2021, 18 Mapa: Mirage, a jaka inna? Demko/SS: Opis sytuacji: Kolega DenisM^ chyba nie nauczył się na poprzednich mutach i po raz kolejny łamie regulamin spamiąc widocznymi na screenie. Nie prowokowałem go w żaden sposób co można sprawdzić na demkach. Sytuacja nie wymaga dalszych opisów, więc tylko przeproszę za jakość materiałów, ale wiecie, fotoszop is maj peszyn.
 5. szuradur

  ZATWIERDZONE [SKARGA]- DenisM^

  Twój Nick z gry: Żubr Nick osoby oskarżonej: DenisM^ Data, godzina: 15.05.2021, okolice godziny 23 Mapa: Mirage Demko/SS: W dołączonych plikach. Opis sytuacji: Więc tak. Jak sami słyszycie, Denis po przejściu z autobalansem do mojego teamu zwyzywał mnie od cytuję: "kurew, sprzedawczyków i dupolizów". To co powiedziałem wcześniej mogłoby być odebrane jako prowokacja do takiego zachowania ze strony Denisa, ale tutaj wchodzi kwestia kontekstu. Kolega od początku meczu cały czas spamił razem z FISH'em (do FISH'a akurat nic nie mam, może sobie spamić o ile jeśli już gramy razem zachowuje się przyzwoicie i daje info, co robi. FISH dobra morda.) Rzeczami typu "why so ez?" "ez" czy bindami widocznymi na zdjęciu. Tutaj jest tylko przykładowy screen, przez czas trwania meczu mogło nazbierać się spokojnie kilkadziesiąt wiadomości. W pewnym momencie po prostu zacząłem cisnąć sobie z nich beczkę mówiąc dla przykładu: "Dokładnie tak jak mówisz", "Jeszcze jaaak!", bo nie chciało mi się tracić nerwów na nich. Powiedziałem też "Teraz na mikrofonie to się nie odezwiesz" Właśnie z powodu tych bindów wysyłanych z prędkością godną podziwu. Już któryś raz zdarzyło się tak, że kolega Denis zgrywał się na czacie, a kiedy przenosiło któregoś z nas do tego samego teamu zachowywał się już normalnie i grzecznie. Z powodów wymienionych powyżej nie sądzę, żeby mogłoby to zostać uznane za prowokację, a tym bardziej sprowokować osobę do aż tak gwałtownej reakcji. Jeszcze jedno. Dlaczego akurat "sprzedawczyk" oraz "dupoliz"? Mogę się jedynie domyślać, ale najprawdopodobniej było to spowodowane moją przyjaźnią z F U R I Ą, która wielu osobom na serwerze bardzo się nie podoba. Dlaczego? Sam chciałbym wiedzieć. P. S. przepraszam za jakość audio, ale tylko tam byłem to w stanie zrobić. Denis materiał do skargi.mp4
 6. szuradur

  ODRZUCONE [PODANIE]-

  Nick: Żubr STEAM_ID: STEAM_1:0:466185654 Wiek: 16 lat Ile dziennie czasu spędzasz na serwerze?: Od 1 do 4 godzin, zależnie od dnia. Czy wcześniej miałeś/aś admina?: Nigdy Dlaczego starasz się wstąpić do Psychopatycznej rodziny Administratorów?: Staram się o to, ponieważ często (szczególnie w godzinach porannych) nie ma na serwerze żadnego admina, a dzieci krzyczące do mikrofonu, trolle, czy (rzadziej) cheaterzy bardzo psują rozgrywkę zwykłym graczom, którzy przychodzą tutaj miło spędzić czas. Jestem dostępny niemal codziennie do południa, kiedy aktywność administracji jest najmniejsza, dzięki czemu mógłbym jeszcze bardziej usprawnić sprawowanie pieczy nad serwerem. Napisz kilka słów o sobie: Jestem Zbigniew, w csa gram od roku 2018. W tym czasie zdążyłem nabić już około 1500 godzin, w tym 1070 na głównym koncie. Na serwerze grałem już jakieś 35 godzin, zdążyłem się w tym czasie zaznajomić z większością aktywnych graczy. Praktycznie nie mam wrogów na serwerze. Znajomość komend administratorskich na poziomie troszkę ponad podstawowym, ale szybko się uczę. ranga mm - MG1 ranga wingman - LE
 7. Witaj na Forum Psychopaci z Bronią. w razie pytań wal śmiało do administracji. Miłej zabawy z Psychopatami!