Jump to content
NOWOŚCI
 • Witamy Cię na forum Psychopatów z Bronią!
 • Masz pomysł/propozycję odnośnie funkcjonowania serwera CS:GO? Daj znać!
 • Zajrzyj na nasz server CS:GO! IP : 145.239.236.13:27030
 • Usługa kupna VIP już dostępna!
 • NOWE IP SERWERA TEAMSPEAK! -> 137.74.6.19:10174

ID Mod Monitoring IP Sloty Połącz HLTV BanList Zagłosuj
1 CS:GO 145.239.236.13:27030 16
2 CS 1.6 145.239.236.238:27015 32
3 TS3 137.74.6.19:10174 15

Mebrigji

[ZOMBIE] Admin

Community Reputation

0 Neutralny

About Mebrigji

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mebrigji

  Ulubiona mapa zm

  Ja bardzo bym chciał aby była dodana mapa zm_ojciec. Sam klimat dużo daje, a jest dużo świetnych kamp. Może i trochę waży, ale się opłaca bo z tego co pamiętam nawet na malym serwerze na tej mapie grało dużo osób.
 2. Mebrigji

  Pomoc dotycząca CS'a

  Witam, mam taki problem, że gdy chcę zagrać na botach/serwerze jestem wolniejszy w każdej rzeczy (wolniej strzelam, biegam, oraz mam dłuższy czas skoku). O razu informuje, że reinstalacja cs'a nie pomogła. Proszę o pomoc. A i nie mam cs'a na steamie. Pozdrawiam.
 3. Mebrigji

  Lasery/sandbagi

  Jest duży sens ponieważ, aby jedna mina działała trzeba czekać co najmniej 4 sek. A na sandbaga nie.
 4. Mebrigji

  Lasery/sandbagi

  Problem w tym, że nie zdąży ponieważ minę chwilę się kładzie, a po położeniu jeszcze z 3sek się uruchamia. Wiec problem jest w tym, że nie ma żadnych szans.
 5. Co wy na zakazanie blokowania zombie w minach, gdyż w regulaminie jest tylko blokowanie siebie pod komende do odblokowania.
 6. Nick: Mebrigji STEAM_ID/IP: Aktualnie jestem non steam, lecz po kwarantannie postaram się kupić cs'a. Wiek: 17 Znasz regulaminy i wymagania stawiane adminom?: Owszem znam regulamin, i wymagania. Ile dziennie czasu spędzasz na serwerze?: od 1-5h Czy wcześniej miałeś/aś admina?: Owszem, miałem. Dlaczego starasz się o admina?: Powiem krótko, staram się dlatego, ponieważ serwer jest naprawdę świetny. Znajdują się na serwerze osoby, które w ogóle nie przestrzegają regulaminu, a nie każdy admin może być na serwerze cały czas. Czasami zdarzają się sytuacje, gdzie nie ma w ogóle administratora i osoby głównie kiedy graja jako "Zombie" nie wykonują swoich celów, oraz także osoby, które ciągle wyzywaja i wprowadzają niemiła atmosferę na serwerze. Dlatego też chcę administratora. Pozdrawiam.
 7. Witaj na Forum Psychopaci z Bronią. w razie pytań wal śmiało do administracji. Miłej zabawy z Psychopatami!