Jump to content
NOWOŚCI
 • Witamy Cię na forum Psychopatów z Bronią!
 • Masz pomysł/propozycję odnośnie funkcjonowania serwera CS:GO? Daj znać!
 • Zajrzyj na nasz server CS:GO! IP : 145.239.236.13:27030
 • Usługa kupna VIP już dostępna!
 • NOWE IP SERWERA TEAMSPEAK! -> 137.74.6.19:10174

ID Mod Monitoring IP Sloty Połącz HLTV BanList Zagłosuj
1 CS:GO 145.239.236.13:27030 16
3 TS3 137.74.6.19:10174 15

Stempel

[CS:GO] Admin

Stempel last won the day on May 9

Stempel had the most liked content!

Community Reputation

6 Neutralny

2 Followers

About Stempel

Recent Profile Visitors

366 profile views
 1. Stempel

  ODRZUCONE [PODANIE]- Fropo

  Średnio Cię znam i jesteś dosyć świeżym graczem bo grasz chyba z 3 miesiące. Nie wiem czy jesteś doświadczony i nie mam pewności, że potrafił byś rozpoznać cheatera od dobrego gracza. Nie rozmawialiśmy zbyt wiele i jak na razie nie jestem pewien czy nadawał byś się na admina. A odnośnie tego, że nie ma adminów na serwie, zawsze można napisać skargę bądź napisać na discordzie pzb i tam zazwyczaj admini reagują i dosyć szybko można załatwić sprawę. Pograj jeszcze trochę pozwól się poznać i może wtedy złóż podanie. Jak na razie Jestem na NIE.
 2. Stempel

  ODRZUCONE [PODANIE]-

  Często grasz na serwerze ale dość często muszę zwracać ci uwagę, ponieważ blokujesz bądź wyzywasz i niekiedy mimo ostrzeżeń dalej to robisz. Kilkukrotnie dałem ci muta i chyba nawet bana ale z tym nie jestem pewien. Nie wiem czy nadawał byś się na admina bo mało rozmawiasz i wydaje mi się, że inni gracze jak i administracja nie zna cię na tyle dobrze by powierzyć ci tą rolę. Jak na razie jestem na NIE.
 3. Stempel

  ZATWIERDZONE [PODANIE]- Gustaw "Mimishka"

  Bardzo pozytywny gość, wielokrotnie zgłaszał mi graczy podejrzanych o cheatowanie. Umie rozpoznawać oszusta od dobrego gracza. Jedyny problem to jest impulsywność ale myślę, że jeśli się postara to zapanuje nad tym i będzie reprezentował naszą psychopatyczną rodzinkę. Według mnie można mu dać szansę, jak coś będzie źle to zawsze można to zmienić. Jak na razie jestem na tak.
 4. Dosyć dobrze Cię znam i wiem jak sprawowałeś się jako admin, kilka razy podwinęła Ci się noga ale to jest ludzie, każdemu się zdarza nawet najlepszym. Ja zdecydowanie jestem na tak.
 5. Stempel

  ODRZUCONE [PODANIE]- SUPERKID

  Miły gość i nie pamiętam sytuacji abym miał z Tobą jakieś problemy. Często zgłasza podejrzanych graczy oraz inne problemy. Jestem na TAK
 6. Stempel

  ZATWIERDZONE [PODANIE]-ToffiQ

  Bardzo miły i koleżeński, zawsze zgłasza jak jest jakiś problem. Nie miałem z nim żadnych problemów, nie kojarzę aby ktokolwiek skarżył mi się na jego zachowanie. Jestem na tak
 7. Stempel

  ZATWIERDZONE [PODANIE]-Stempel

  Mikrofon już jest :D
 8. Stempel

  ZATWIERDZONE [PODANIE]-Stempel

  W najbliższym czasie będę miał możliwość korzystania z niego ponieważ akutalnie mam zepsute wejście pod mikrofon :D.
 9. Nick: Stempel STEAM_ID: 76561198388728081 Wiek: 17 lat Ile dziennie czasu spędzasz na serwerze?: Przynajmniej godzinę Czy wcześniej miałeś/aś admina?: Nie miałem Dlaczego starasz się o wstąpić do Psychopatycznej rodziny Administratorów?: Zostałem zachęcony przez jednego z was a dokładniej przez HWASta i myślę, że będę wstanie wspomóc was w trzymaniu porządku i dobrej atmosfery na serverze. Napisz kulka słów o sobie: Mam na imię Bartek mam 17 lat mieszkam w województwie łódzkim. Interesuję się militariami oraz grami. Zapoznałem się z Regulaminem oraz Regulaminem Adminów.
 10. Witaj na Forum Psychopaci z Bronią. w razie pytań wal śmiało do administracji. Miłej zabawy z Psychopatami!