Jump to content
NOWOŚCI
 • Witamy Cię na forum Psychopatów z Bronią!
 • Masz pomysł/propozycję odnośnie funkcjonowania serwera CS:GO? Daj znać!
 • Zajrzyj na nasz server CS:GO! IP : 145.239.236.13:27030
 • Usługa kupna VIP już dostępna!
 • NOWE IP SERWERA TEAMSPEAK! -> 137.74.6.19:10174

ID Mod Monitoring IP Sloty Połącz HLTV BanList Zagłosuj
1 CS:GO 145.239.236.13:27030 16
3 TS3 137.74.6.19:10174 15

TeVeS

Administrator

TeVeS last won the day on June 28 2020

TeVeS had the most liked content!

Community Reputation

131 Profesjonalista

3 Followers

About TeVeS

Recent Profile Visitors

610 profile views
 1. TeVeS

  ZATWIERDZONE [SKARGA]- XYZ

  Twoje zgłoszenie zostało ZATWIERDZONE Podjęta decyzja: Dziękuję za zgłoszenie i za angaż. Doceniam to bardzo, lecz decyzja pozostaje nie zmienna i nie nakładam żadnej kary na Admina ze względu na możliwy przypadek i nie zamierzone złamanie regulaminu. Pozdrawiam! P.S Mam nadzieję, że niebawem serwer nabierze więcej życia by admini nie musieli rozchodzić się po innych serwerach. [ ! ] Ten temat został zamknięty. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie.
 2. TeVeS

  ZATWIERDZONE [SKARGA]- XYZ

  W pierwszej kolejności powinniśmy wziąć małą poprawkę na formę reklamy i na to co jest reklamowane. Według mnie reklama sieci na serwerze gdzie gra od 1-3 graczy, a resztą są boty, jest bynajmniej dziwne i głupie. Nie wydaje mi się, aby to było na tyle krytyczne dla serwera, by podejmować jakiekolwiek kroki. Wiem, że może się to wydawać bardzo dziwne... przecież w regulaminie jest to co jest, a mimo to nie zrobię z tym nic. W innym wypadku, a w takim w którym 25/32 grają sami gracze, bez botów, taki admin otrzymał by stosowną karę. Na chwilę obecną nie możemy gdybać "co będzie gdy".
 3. TeVeS

  ZATWIERDZONE [SKARGA]- XYZ

  Regulamin nie zabrania adminom posiadania również na innych sieciach admina. Jeśli ma wystarczająco czasu by administrować oba serwery, to nie widzę w tym nic złego. Reklama mogła zostać wysłana przypadkowo, jak sam napisał. Wątpię by było to celowe, zważywszy na fakt, że było was tam 2. W żaden sposób nie zaszkodził tym serwerowi. Dziękuję za Twoje zgłoszenie.
 4. TeVeS

  ZATWIERDZONE [PODANIE]-Jezus

  Mało graliśmy razem, ale za każdym razem była to fajna atmosfera. Da się z Tobą pożartować i pograć na wysokim poziomie, co jest mi, jak i innym potrzebne by samemu się poprawić. Dobrze było by mieć kogoś takiego w ekipie. Pozdrawiam jcQ ;D P. S klimatycznie tematycznie z nickiem pod heaven hehe
 5. TeVeS

  Ulubiona mapa zm

  Kurde... Zapomniałem dodać tą mapę. To wyjaśnia czemu nikt nie wchodzi na serwer.
 6. TeVeS

  Ulubiona mapa zm

  A czaje oldscholowe trzepanie na prawo lewo odlatują. Dobre dobre ;D przypomina mi sie skalka za domkiem na cs_militia na starym zombie i fection
 7. TeVeS

  Ulubiona mapa zm

  Jaka jest wasza TOP1 mapa w zm_? I dlaczego akurat ona? Klimat czy może jedna jedyna wspaniała kampa w której można nabić milion AP. Podajcie konkrety a może pojawi się nowa mapa niedługo ;)
 8. TeVeS

  Psychopatyczne znoszenie restrykcji

  Juz dodane. Pisalem w informacjach o tym
 9. TeVeS

  INFORMACJA Aktualna lista map

  Edit pierwszego posta w temacie. Dodano mapy.
 10. TeVeS

  Psychopatyczne znoszenie restrykcji

  Prosze. Przeladuj mape
 11. TeVeS

  Pomoc dotycząca CS'a

  Ustaw fps_max 100. Od tego bym zaczął.
 12. TeVeS

  Screeny z serwera

  Noi starczy! dzieki wielkie mistrzu!
 13. TeVeS

  Lasery/sandbagi

  Zrobie update w aktualizacjach niedlugo. Masz racje z frostem. Dal bym tam 25%. W tym tygodniu sprawdzimy jak smiga serwer bez vipow.
 14. TeVeS

  Lasery/sandbagi

  No dobra... No to może zróbmy to tak: Pierwsze primo to usunę pain schock za otrzymanie obrażeń. Chodzi mi tu o to, że gdy dostajemy kulką, jako zombie, to nas zaczyna spowalniać na 1 sekundę. W kampach wygląda to tak, że bardziej się opłaca podskakiwać bo szybciej idziemy do przodu... ale nie o to tu przecież chodzi. Jeśli usunę ten shockpain to zrobię tak, że będzie knockback dla zombie, ale podczas kucania będzie tylko działać 10% tego knockbacku więc zombie bez problemu będzie mogło przesuwać się w stronę ludzi. I tutaj wchodzą pewne zmiany: 1. Granat podpalający - Zamiast zadawać obrażenia z czasem, będzie nakładał na podpalone zombie efekt wrażliwości na ból. Jeśli podpalimy zombie podpalakiem, to te zombie będzie otrzymywało o 25% więcej obrażeń (25% szybciej nabijamy AP) z każdej broni ludzi do momentu zakończenia podpalenia. Stare spowolnienie zostanie zmienione z 25% na 50% ze względu na to, że zombie będzie się szybko przemieszczać. Powinno to zmotywować graczy do kupowania granatów i uświadomić im, że granaty podpalające nie są tylko na pokaz. Preferowany czas podpalenia 6-8 sekund. 2. Granat Zamrażajacy - Tutaj praktycznie nic się nie zmienia, poza obrażeniami jakie możemy zadać zombie. Pełne 100%, nie jak jest teraz, tylko 15%. Preferowany czas zamrożenia to 5 sekund. 3. Pierwsze zombie posiada błysk GLOW coś jak nemesis by go odróżniać. I skubaniec dostaje na start bonus, że nie można go ani podpalić ani zamrozić. Oba te granaty moim zdaniem biły by na głowę możliwości jakie teraz wykorzystujemy w kampach. Mowa tu o LM i SB. Na przeciw granatom wstawił bym 2 nowe klasy zombie. Ognisty szkielet (Model Artctic) - Umiejętność: Nie można podpalić Lodowy szkielet (Model Guerilla) - Umiejętność: Nie można zamrozić Odnośnie modeli to na szybko znalazłem ;p