Jump to content
NOWOŚCI
 • Witamy Cię na forum Psychopatów z Bronią!
 • Masz pomysł/propozycję odnośnie funkcjonowania serwera CS:GO? Daj znać!
 • Zajrzyj na nasz server CS:GO! IP : 145.239.236.13:27030
 • Usługa kupna VIP już dostępna!
 • NOWE IP SERWERA TEAMSPEAK! -> 137.74.6.19:10174

ID Mod Monitoring IP Sloty Połącz HLTV BanList Zagłosuj
1 CS:GO 145.239.236.13:27030 16
3 TS3 137.74.6.19:10174 15

R3CT

[CS:GO] Admin

Profile Song

R3CT last won the day on April 22

R3CT had the most liked content!

Community Reputation

39 Pomocny

4 Followers

About R3CT

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Bieszczady
 • Zainteresowania
  Gry / Informatyka

Recent Profile Visitors

1,010 profile views
 1. R3CT

  ODRZUCONE [PODANIE]- Fropo

  Praktycznie Cię nie znam, więc nie jestem w stanie ocenić czy będziesz w stanie np. rozpoznać cheatera. Jestem na NIE.
 2. R3CT

  ODRZUCONE [PODANIE]-F U R I A

  Byłem świadkiem kilku twoich napadów agresji, których wcale nie było tak mało. Jestem na NIE.
 3. R3CT

  ODRZUCONE [PODANIE]- 1mor

  Najwyraźniej się pomylił, bo nawet nie dostałeś wtedy wyciszenia. 3 marca chyba nawet jeszcze u nas nie grałeś, ale mogę się mylić.
 4. R3CT

  ODRZUCONE [PODANIE]- 1mor

  Twoje ostatnie wyciszenie zostało nałożone trzeciego, ale kwietnia XD Nie wiem jakie podejście ma reszta, ale jak dla mnie, powinieneś najpierw odzyskać zaufanie innych graczy, a potem administratorów, ale to wymaga czasu i nie zrobisz tego w dzień czy dwa. Na coś takiego potrzeba miesięcy, a niektórzy i tak nie zmienią swojego zdania. Czyjeś zaufanie łatwo stracić, ale bardzo ciężko odzyskać. Dodatkowo załączam Screena z Twoimi wyciszeniami.
 5. R3CT

  ODRZUCONE [PODANIE]- 1mor

  Na serwerze kompletnie nie zachowujesz kultury osobistej. Masz na koncie łącznie 6 wyciszeń i jednego bana, z czego jedne jest ode mnie i jest on za wyzywanie i zaczepianie innych wyzwiskami. Każdy admin ma na serwerze znajomych, ponieważ podczas gry poznajesz innych i to nie jest nic złego, ale nikt nie ma dzięki temu taryfy ulgowej. Jeśli uważasz że jest inaczej, zapraszam do napisania skargi. Jak dla mnie osoba która ubiega się o admina, powinna nie mieć na koncie wyciszeń, a tym bardziej banów, a dodatkowo byłem świadkiem twoich wyzwisk i zaczepek i nie było to nic na co można machnąć ręką. Jestem na NIE.
 6. R3CT

  ZATWIERDZONE [PODANIE]- Gustaw "Mimishka"

  Ostatnio nie grałem za dużo na serwerze i nie znam Cię za dobrze. Wydajesz się spoko osobą , ale zagrałem z tobą tylko 2 albo 3 mecze, więc póki co jest na NIE, ale możliwe, że jeśli lepiej Cię poznam, to zmienię zdanie.
 7. R3CT

  ODRZUCONE [PODANIE]- SUPERKID

  Nie pamiętam kiedy dokładnie. Ogólnie długo myślałem nad tym, czy to faktycznie byłeś Ty. Ja tak Cię kojarzę, ale możliwe jest, że Cię z kimś pomyliłem. Ludzie na serwerze często zmieniają nicki i czasem ciężko się połapać kto jest kim. Niestety decyzji nie zmieniam, ale jest to tylko moja subiektywna opinia.
 8. R3CT

  ODRZUCONE [PODANIE]- SUPERKID

  Zapamiętałem Cię jako jedną z osób, które są spokojne i potrafią normalnie grać, ale jeśli coś im się nie spodoba, to zaczynają wyzywać, blokować itd. Jak dla mnie nie pasujesz do roli administratora. Jestem na NIE.
 9. R3CT

  ODRZUCONE [PODANIE]-św.szumi

  Ostatnio mało bywam na serwerze, więc nie wiem jakie jest twoje zachowanie teraz, ale z tego co pamiętam, to kilka razy wyzywałeś, blokowałeś, lub w kogoś strzelałeś. Jestem na NIE.
 10. To jest najbardziej beznadziejna wypowiedź jaką widziałem XD Nawet nie chce mi się dalej pisać i tłumaczyć, bo jak widzę to nie ma sensu. Czekam na sensowną wypowiedź @Kostek.
 11. Od kiedy rozmawianie na innych komunikatorach jest zakazane? Zakazane jest podawanie infa jeśli jesteś w przeciwnej drużynie, ale nie kiedy jesteś w jednej. Poza tym sam cały czas siedzisz na tsie ze szkrimem. Nie mówię, że to źle. Sam tak często robię. Jak dla mnie normalne. Jak dla mnie normalny strzał. Szczególnie, że na demku strzały zawsze są zbyt szybkie. To jak wytłumaczysz akcję z rundy nr. 23 z drugiego demka? Ale to nie jest dawanie sobie infa, tylko teamowanie się, bo pod to podchodzi ta akcja. Jeśli dla ciebie jest to w porządku, to niech cały serwer wejdzie na tsa i niech wszyscy rzucają bronie kolegom z enemy. @varior Napisał, że jeśli trzeba, to każdy z nich złoży osobno, ale pomyśl. Jeśli każdy z nich napisze własne odwołanie, to w każdym będzie dokładnie to samo, a tak jest wszystko w jednym miejscu. Jeśli chodzi o skargę, to może być w innym dziale, ale ja sam bym nie wiedział co mam robić w takiej sytuacji. Czy napisać wszystko w jednym miejscu, czy napisać 15 nowych wątków. Poza tym odwołanie jest napisane według wzoru. Najpierw sprawdź, potem się wypowiadaj. Ale ja napisałem, które akcje widziałem. Nie byłem świadkiem ani jednej sytuacji więcej. Jeśli chodzi o demko, to nie wiedziałem, więc jedną akcję masz wytłumaczoną. Sytuacji których nie wypunktowałem nie widziałem, więc nie będę się wypowiadał. Ogólnie to przypominam, że demka potrafią być zlagowane, a strzały mogą być troszkę szybsze, więc nie zawsze takie akcje muszą wskazywać na jedno. Nie mówię, że nie dawali sobie infa, ale patrząc po opisach tych akcji, szukałeś ich na siłę. Dodatkowo skoro tak bardzo czepiasz się regulaminu, to czemu ich trójka dostała perm bana? któś chyba nie doczytał za co jest on nadawany.
 12. Ostatnio kiedy byłem na serwerze z tobą, szkrimuś wszedł i zaczął wyzywać i to Ja zareagowałem. Dodatkowo ostatnio oglądałem demko zgłoszone przez gracza fish, który jako jedyny dostał bana. Szkrimusia jakimś dziwnym trafen wszystko omija.
 13. R3CT

  ODBANOWANY [ODWOŁANIE]-

  Zacznijmy od tego, że odwołanie jest źle napisane. Brakuje kilku ważnych rzeczy. Faktycznie miałem zły dzień, ale nie wpływało to na nakładane przeze mnie kary. Podczas tego meczu dałem muta łącznie 5 osobom. Pierwsze 3 dostały za spamowanie emotką, Ty dostałeś za wyzywanie, a ostatni był na krzyczenie do mikrofonu. Bana na 30 min dostałeś za niewykonywanie celów mapy (Przepraszam za błąd w pisowni w powodzie na SC), ponieważ kilka razy skakałeś i oddawałeś przeciwnikom rundy i umyślnie nie rozbroiłeś bomby. Dodatkowo wysłałeś chyba 5 wiadomości na czat do administratorów zupełnie bez powodu. Demko z meczu w załączniku, bo komuś się nie chciało dodawać :P dem-de_mirage-1610743777-1610746203.zip
 14. R3CT

  ODRZUCONE [PODANIE]-

  Źle napisany temat podania. Na serwerze praktycznie się nie odzywasz, więc praktycznie Cię nie znam. Jestem na NIE.