Jump to content
NOWOŚCI
 • Witamy Cię na forum Psychopatów z Bronią!
 • Masz pomysł/propozycję odnośnie funkcjonowania serwera CS:GO? Daj znać!
 • Zajrzyj na nasz server CS:GO! IP : 145.239.236.13:27030
 • Usługa kupna VIP już dostępna!
 • NOWE IP SERWERA TEAMSPEAK! -> 137.74.6.19:10174

ID Mod Monitoring IP Sloty Połącz HLTV BanList Zagłosuj
1 CS:GO 145.239.236.13:27030 16
3 TS3 137.74.6.19:10174 15

R3CT

[CS:GO] Admin

Profile Song

R3CT last won the day on December 3 2020

R3CT had the most liked content!

Community Reputation

36 Pomocny

4 Followers

About R3CT

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Bieszczady
 • Zainteresowania
  Gry / Informatyka

Recent Profile Visitors

932 profile views
 1. R3CT

  ODRZUCONE [PODANIE]- SUPERKID

  Nie pamiętam kiedy dokładnie. Ogólnie długo myślałem nad tym, czy to faktycznie byłeś Ty. Ja tak Cię kojarzę, ale możliwe jest, że Cię z kimś pomyliłem. Ludzie na serwerze często zmieniają nicki i czasem ciężko się połapać kto jest kim. Niestety decyzji nie zmieniam, ale jest to tylko moja subiektywna opinia.
 2. R3CT

  ODRZUCONE [PODANIE]- SUPERKID

  Zapamiętałem Cię jako jedną z osób, które są spokojne i potrafią normalnie grać, ale jeśli coś im się nie spodoba, to zaczynają wyzywać, blokować itd. Jak dla mnie nie pasujesz do roli administratora. Jestem na NIE.
 3. R3CT

  ODRZUCONE [PODANIE]-św.szumi

  Ostatnio mało bywam na serwerze, więc nie wiem jakie jest twoje zachowanie teraz, ale z tego co pamiętam, to kilka razy wyzywałeś, blokowałeś, lub w kogoś strzelałeś. Jestem na NIE.
 4. To jest najbardziej beznadziejna wypowiedź jaką widziałem XD Nawet nie chce mi się dalej pisać i tłumaczyć, bo jak widzę to nie ma sensu. Czekam na sensowną wypowiedź @Kostek.
 5. Od kiedy rozmawianie na innych komunikatorach jest zakazane? Zakazane jest podawanie infa jeśli jesteś w przeciwnej drużynie, ale nie kiedy jesteś w jednej. Poza tym sam cały czas siedzisz na tsie ze szkrimem. Nie mówię, że to źle. Sam tak często robię. Jak dla mnie normalne. Jak dla mnie normalny strzał. Szczególnie, że na demku strzały zawsze są zbyt szybkie. To jak wytłumaczysz akcję z rundy nr. 23 z drugiego demka? Ale to nie jest dawanie sobie infa, tylko teamowanie się, bo pod to podchodzi ta akcja. Jeśli dla ciebie jest to w porządku, to niech cały serwer wejdzie na tsa i niech wszyscy rzucają bronie kolegom z enemy. @varior Napisał, że jeśli trzeba, to każdy z nich złoży osobno, ale pomyśl. Jeśli każdy z nich napisze własne odwołanie, to w każdym będzie dokładnie to samo, a tak jest wszystko w jednym miejscu. Jeśli chodzi o skargę, to może być w innym dziale, ale ja sam bym nie wiedział co mam robić w takiej sytuacji. Czy napisać wszystko w jednym miejscu, czy napisać 15 nowych wątków. Poza tym odwołanie jest napisane według wzoru. Najpierw sprawdź, potem się wypowiadaj. Ale ja napisałem, które akcje widziałem. Nie byłem świadkiem ani jednej sytuacji więcej. Jeśli chodzi o demko, to nie wiedziałem, więc jedną akcję masz wytłumaczoną. Sytuacji których nie wypunktowałem nie widziałem, więc nie będę się wypowiadał. Ogólnie to przypominam, że demka potrafią być zlagowane, a strzały mogą być troszkę szybsze, więc nie zawsze takie akcje muszą wskazywać na jedno. Nie mówię, że nie dawali sobie infa, ale patrząc po opisach tych akcji, szukałeś ich na siłę. Dodatkowo skoro tak bardzo czepiasz się regulaminu, to czemu ich trójka dostała perm bana? któś chyba nie doczytał za co jest on nadawany.
 6. Ostatnio kiedy byłem na serwerze z tobą, szkrimuś wszedł i zaczął wyzywać i to Ja zareagowałem. Dodatkowo ostatnio oglądałem demko zgłoszone przez gracza fish, który jako jedyny dostał bana. Szkrimusia jakimś dziwnym trafen wszystko omija.
 7. R3CT

  ODBANOWANY [ODWOŁANIE]-

  Zacznijmy od tego, że odwołanie jest źle napisane. Brakuje kilku ważnych rzeczy. Faktycznie miałem zły dzień, ale nie wpływało to na nakładane przeze mnie kary. Podczas tego meczu dałem muta łącznie 5 osobom. Pierwsze 3 dostały za spamowanie emotką, Ty dostałeś za wyzywanie, a ostatni był na krzyczenie do mikrofonu. Bana na 30 min dostałeś za niewykonywanie celów mapy (Przepraszam za błąd w pisowni w powodzie na SC), ponieważ kilka razy skakałeś i oddawałeś przeciwnikom rundy i umyślnie nie rozbroiłeś bomby. Dodatkowo wysłałeś chyba 5 wiadomości na czat do administratorów zupełnie bez powodu. Demko z meczu w załączniku, bo komuś się nie chciało dodawać :P dem-de_mirage-1610743777-1610746203.zip
 8. R3CT

  ODRZUCONE [PODANIE]-

  Źle napisany temat podania. Na serwerze praktycznie się nie odzywasz, więc praktycznie Cię nie znam. Jestem na NIE.
 9. R3CT

  ODRZUCONE [PODANIE]-NEŁO

  Kilka razy musiałem Cię upomnieć, za wyzywanie lub wulgarny język. Zapamiętałem Cię jako osobę, która lubi się pośmiać, ale czasem, twoje żarty idą za daleko. Nie widzę Cię w roli administratora. Jestem na NIE.
 10. R3CT

  Hud

  Jak dla mnie powinna być opcja wyłączenia. Osobiście uważam, że jest to fajny dodatek i nie zrezygnuję z niego, ale było kilka osób, które na to narzekały. Na TAK.
 11. R3CT

  ODRZUCONE [PODANIE]-bind

  Na serwerze się nie odzywasz i nie piszesz. Wydajesz się okej, ale za mało Cię znam. Jeśli będziesz się więcej odzywać i dasz się poznać, napiszę swoje zdanie. Na razie jestem bezstronny.
 12. R3CT

  ZATWIERDZONE Dogrywka

  Pomysł ciekawy, ale nie zgadza się to z autobalansem. Wszystkie meczy kończą się wynikami 15:15, 16:14, 16:13, ponieważ autobalans ma właśnie takie zadanie, czyli żeby drużyny szły łeb w łeb. Zamiast dogrywek można zwiększyć liczbę rund, ale to też chyba nie ma sensu. Pomysł ciekawy, ale nie ma sensu jeśli jest autobalans.
 13. R3CT

  ODRZUCONE [SKARGA]-jezus

  Twój Nick z gry: R3CT, ale skarga złożona na prośbę Damiana (NocnA B3stiA). Nick osoby oskarżonej: jezus Data, godzina: 20.08.2020 16:42 - 17:28 Mapa: Mirage Demko/SS: Demko Opis sytuacji: 20:20 - jezus chce podnieść AK-47, ale Damian zrobił to pierwszy. Chwilę później jezus go zabija. Od minuty 20:20, do 22:37, jezus i Damian na siebie krzyczą, przy czym Damian go wyzywa, a co drugie słowo jezusa to kur*a. 22:37 - Damian dostaje muta. Damian zasłużył sobie na muta (sam mi się przyznał), ale jezus nie powinien go zabijać. Jak dla mnie jest to nadużywanie mocy administratora.