Jump to content
NOWOŚCI
 • Witamy Cię na forum Psychopatów z Bronią!
 • Masz pomysł/propozycję odnośnie funkcjonowania serwera CS:GO? Daj znać!
 • Zajrzyj na nasz server CS:GO! IP : 145.239.236.13:27030
 • Usługa kupna VIP już dostępna!
 • NOWE IP SERWERA TEAMSPEAK! -> 137.74.6.19:10174

ID Mod Monitoring IP Sloty Połącz HLTV BanList Zagłosuj
1 CS:GO 145.239.236.13:27030 16
3 TS3 137.74.6.19:10174 15

R3CT

[CS:GO] Admin

Profile Song

R3CT last won the day on July 8

R3CT had the most liked content!

Community Reputation

44 Pomocny

4 Followers

About R3CT

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Bieszczady
 • Zainteresowania
  Gry / Informatyka

Recent Profile Visitors

1,090 profile views
 1. R3CT

  Propozycja

  Co do adminów też już rozmawiałem z kostkiem i to nie raz, że kilku (o ile nie większość) jest nieaktywnych, ale zostało mi to wytłumaczone. Większość adminów z naszego serwera jest ze starych czasów PzB. Dostali oni admina, ponieważ są zaufanymi osobami i przez pewien czas byli aktywni. Po pewnym czasie przestali przychodzić, ale też i grać. Wielu z nich ma własne rodziny, dzieci i problemy i nie mają czasu na wchodzenie na serwer. Są to dostateczne powody by usunąć ich z administracji, ale po co? Miejsca w gronie administratorów nie są ograniczone, więc nie trzeba ich usuwać. Osoby takie jak Toffiq nie grają cały czas na serwerze, ale jeśli ktokolwiek napisze że jest cheater, to wchodzi i go sprawdza jeśli tylko ma czas, albo pisze do innego admina. Wystarczy spojrzeć na listę banów. Nie wiem czemu napisałeś że ja jestem aktywny, ponieważ tak nie jest. Zrobiłem sobie miesięczną przerwę od cs'a, ponieważ miałem kilka rzeczy do ogarnięcia. W ciągu ostatnich 2 tygodni byłem na serwerze może ze 3 razy, ale tak samo jak Toffiq jeśli ktoś do mnie napisze to wchodzę na serwer i go sprawdzam. Na tematy na forum odpowiedziałem ja i counnter, ponieważ my byliśmy pierwsi. Jeśli pisze już 2 adminów, to nie ma sensu żeby pisało jeszcze 3, bo będzie młyn (Tutaj przypuszczam że masz na myśli aktualny temat w którym piszemy). W gotowości do pisania i wyjaśniania byłem zarówno ja i Counnter, jak i HWAST, Toffiq, Jezus, Drago, Kostek i nie wiem ilu jeszcze. Jeśli chodzi o to co Counnter robi na swoim serwerze i czy zrywa z tobą znajomość, to jest to sprawa twoja i jego i nie dotyczy PzB. Jako admini możemy rozwijać serwer. Wprowadzać zmiany. Ale po co mamy to robić jeśli nikt tego nie chce? Jesteśmy skłonni na jakiekolwiek zmiany, ale gracze też powinni wprowadzać coś od siebie, a propozycje które dostajemy od kilku miesięcy, to dodać inne mapy na serwer Only Mirage i usunąć hełm dla vipa, czyli jedną z jego niewielu znaczących modyfikatorów. Counnterowi chyba chodziło o to, że rozmawiając z furią łatwo przejść z postawy jaką powinien mieć admin, do wyzywania i przeklinania na lewo i prawo. Pisałem jakbym wchodził w skórę innych administratorów i mówił za nich, więc jeśli jakikolwiek administrator nie zgadza się z moimi słowami to bardzo przepraszam i proszę o poprawienie mnie.
 2. R3CT

  Propozycja

  To jeśli nie chodzi o to, to czemu o tym piszecie?
 3. R3CT

  Propozycja

  Bo taki był jego plan. Zaprosić całą bandę takich jak on. Wyzywać na serwerze, a jak ktoś będzie do nich skakać to pisać skargę. Wrzucić kilka bezsensownych propozycji byle były. W ten sposób zrobił sobie alibi, że tyle robi dla serwera, więc nie można go banować. Alibi gówniane, ale dla niego lepsze takie niż żadne.
 4. R3CT

  Propozycja

  To teraz czekać na jego pozostałych znajomych XD Jeśli ma ich faktycznie aż tylu to zaraz będzie lawina postów, a my przecież jesteśmy zbyt leniwi żeby cokolwiek z takimi postami zrobić XD
 5. R3CT

  Propozycja

  XDDDDDDDDD Furia zawołał kolegę Skoro jesteś tutaj już tak długo to pod jakim nickiem grasz? Jeśli to nie furia Cię zawołał, to czemu akurat teraz się zarejestrowałeś?
 6. R3CT

  Propozycja

  Ja tam mam czas. Jak zacznie się robić poważniej, albo stracę cierpliwość i będę chciał go wyzywać, to zakończę rozmowę.
 7. R3CT

  Propozycja

  Ty nie miałeś już iść? Jeśli chcesz mogę wejść na ts, ale nie wiem jaki ma to cel
 8. R3CT

  Propozycja

  To nasz forumowy rekord.
 9. R3CT

  Propozycja

  XkurwaD Chłop nawet nie rozumie że odrzucenie/zaakceptowanie podania, to ważna i ciężka decyzja, którą trzeba przemyśleć. Bardzo ładnie się wypowiadasz tak btw. Też dam Ci radę. Jak coś Ci się nie podoba to idź na inny serwer :D
 10. W temacie odwołania powinno się napisać swój nick z gry, a nie cokolwiek. Myślę że można Ci zaufać i dać ub. Wszystko co można jakoś sprawdzić się zgadza. Rano? XDDD
 11. R3CT

  ODRZUCONE [PODANIE]- Fropo

  Praktycznie Cię nie znam, więc nie jestem w stanie ocenić czy będziesz w stanie np. rozpoznać cheatera. Jestem na NIE.
 12. R3CT

  ODRZUCONE [PODANIE]- 1mor

  Najwyraźniej się pomylił, bo nawet nie dostałeś wtedy wyciszenia. 3 marca chyba nawet jeszcze u nas nie grałeś, ale mogę się mylić.
 13. R3CT

  ODRZUCONE [PODANIE]- 1mor

  Twoje ostatnie wyciszenie zostało nałożone trzeciego, ale kwietnia XD Nie wiem jakie podejście ma reszta, ale jak dla mnie, powinieneś najpierw odzyskać zaufanie innych graczy, a potem administratorów, ale to wymaga czasu i nie zrobisz tego w dzień czy dwa. Na coś takiego potrzeba miesięcy, a niektórzy i tak nie zmienią swojego zdania. Czyjeś zaufanie łatwo stracić, ale bardzo ciężko odzyskać. Dodatkowo załączam Screena z Twoimi wyciszeniami.
 14. R3CT

  ODRZUCONE [PODANIE]- 1mor

  Na serwerze kompletnie nie zachowujesz kultury osobistej. Masz na koncie łącznie 6 wyciszeń i jednego bana, z czego jedne jest ode mnie i jest on za wyzywanie i zaczepianie innych wyzwiskami. Każdy admin ma na serwerze znajomych, ponieważ podczas gry poznajesz innych i to nie jest nic złego, ale nikt nie ma dzięki temu taryfy ulgowej. Jeśli uważasz że jest inaczej, zapraszam do napisania skargi. Jak dla mnie osoba która ubiega się o admina, powinna nie mieć na koncie wyciszeń, a tym bardziej banów, a dodatkowo byłem świadkiem twoich wyzwisk i zaczepek i nie było to nic na co można machnąć ręką. Jestem na NIE.
 15. R3CT

  ZATWIERDZONE [PODANIE]- Gustaw "Mimishka"

  Ostatnio nie grałem za dużo na serwerze i nie znam Cię za dobrze. Wydajesz się spoko osobą , ale zagrałem z tobą tylko 2 albo 3 mecze, więc póki co jest na NIE, ale możliwe, że jeśli lepiej Cię poznam, to zmienię zdanie.