Jump to content

SKLEP VIP pod Counter Strike GO

[CS-PZB.PL] Psychopaci Z Bronią

Witamy serdecznie na FORUM Psychopatów!

Zachęcamy gorąco do rejestracji i uczestniczenia w życiu naszego serwera!

ZAREJESTRUJ SIĘ

PSYCHOPACI STILL ALIVE!
145.239.236.13:27030

Postanowiliśmy powrócić do żywych i obecnie posiadamy serwer pod CS:GO - 17 slotów!

Jeżeli chcesz dołączyć i grać razem z nami kliknij poniżej!

POŁĄCZ z SERWEREM

FACEBOOK

Zapraszamy serdecznie na FanPage Psychopatów!

Bądź na bieżąco razem z nami na Facebook'u

>>>>>>>>><<<<<<<<<
NOWOŚCI
 • Witamy Cię na forum Psychopatów z Bronią!
 • Masz pomysł/propozycję odnośnie funkcjonowania serwera CS:GO? Daj znać!
 • Zajrzyj na nasz server CS:GO! IP : 145.239.236.13:27030
 • Usługa kupna VIP już dostępna!
 • NOWE IP SERWERA TEAMSPEAK! -> 137.74.6.19:10174

ID Mod Monitoring IP Sloty Połącz HLTV BanList
1 CS:GO 145.239.236.13:27030 16
2 CS 1.6 145.239.236.238:27015 32
3 TS3 137.74.6.19:10174 15

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 03/23/2020 in all areas

 1. 6 points
  Witajcie ponownie wraz z nowym serwerem myślę ze znów spędzę tu trochę czasu nie będzie tego tyle co kiedyś , ale zawsze coś nie pamiętam dokładnej daty, ale jakoś teraz było /będzie 10 lat jak do was zajrzałem i już zostałem a dla tych co się zastanawiali co się zemną działo jedno zdjęcie które wyraża więcej niż 1000 slow
 2. 4 points
  Serwer oficjalnie wystartował. Boost z CSSETTI został wykupiony. Miłej gry!
 3. 2 points
  https://www7.zippyshare.com/v/YBaHqpii/file.html Moja propozycja, archiwum zawiera 5 map
 4. 2 points
  Golden AK - Jestem za. Minigun - Również pasuje. Bazooka - Pasuje. Gaus - nie jestem zwolennikiem tej broni Autoskull - można powiedzieć, że jest to taka autokampa, jestem za. Milkor M32 - dobra opcja przy dwóch osobach w kampie. Ciekawa wyrzutnia granatów. Pasuje. Blaster - podoba mi się ta broń mimo tego, że do klimatu zombie jest średnio nawiązująca ale ma aż 100 pocisków więc uważam że przy takiej cenie jest przydatna na sam początek rundy kiedy zombie nie mają dużej ilości życia. back47p - Mega broń i fajna opcja odrzucania przy strzale z przybliżenia - PASUJE Gungnir - To musowo zostaje :D PlasmaGun - Tak średnio choć ma fajny efekt strzału. RailCannon - Zostaje - podoba mi się. m4a1 knight i ak47 paladin - tak neutralnie. Poniżej większość to takie laserowe bronie które średnio mi pasują do klimatu zombie. Bardziej by to pasowało do zombie w kosmosie :D ThunderBolt, Dragon Cannon, Ethereal, LaserMinigun, Stinger, UT3 minigun, SF Laser, Railgun, StunRifle, Bouncer
 5. 2 points
  Z mojej strony Plazma, złote ak (oraz deagle ale chyba go teraz nie ma?),i może ta snajpa co zabija na hita(bo można trzymać chyba dwie bronie główne, a taka pod ręką w razie może życie uratować). Do trzech pierwszych mam sentyment. Jeszcze przychodzi mi na myśl podwójne mp5/7 chyba kiedyś takie było i dobrze je wspominam. Ta co rzuca na drugi koniec mapy może zostać, ale trzeba ją osłabić bo biła nawet po ponad 5k Co do reszty nie podobają mi się. Moja obiektywna opinia*
 6. 1 point
  • KnockBack dla zombie zwiększono o 25%. • Snark INFECTOR do kupienia dla zombie, zostało usunięte z Extra Items. (małe żuki z zielonym trailem).
 7. 1 point
  Witam, Ogólnie grając pierwszy raz tutaj, poczułem że serwer ma potencjał i jako z nielicznych, przekonuje mnie do siebie. Niestety przydało by się usprawnić parę rzeczy, między innymi: -Zombie i Ludzie, tutaj to jest najważniejsze, aby między nimi była jakaś proporcja sił. -Knockback dla poszczególnych broni, niech nie będzie identyczny dla wszystkich broni, bo jak ma się MP5 do AK-47? -Laser Miny, zamiast wybuchać, niech wiązką zadają obrażenia. (Będąc w kampie z dwoma wejściami, mam szansę jakoś wygrać a zombie zawsze może skorzystać z madness'a) -madness u zombie można wydłużyć, co daje przewagę którą można skorygować tym że po skończonym madness'ie HP zmniejszy się 80-90 %. -Long Jump, oczywiście, niech będzie dla pierwszego zombie. -Knockback, głownie chodzi mi tutaj o to, że np. posiadam AK-47, i jeżeli jestem w miarę długiej kampie, to odrzutem, zombie nie będzie mnie wstanie dostać, tylko będzie potrzebował minimum 2-3 zombie do pomocy. -Punkty AP u zombie, proponuje 1 = człowiek 1= punkt AP i analogicznie zrobić korektę w sklepie. -Zmniejszenie zadawanych obrażeń przez bronie tak by wyrównać szanse. -Cena "nieskończoność amunicji" to trochę mało. Co Wy na to?
 8. 1 point
  • Dodano Map Manager z możliwością RTV. Z przyciemnianym ekranem podczas vote. • Zmieniono mp_timelimit 0 a w zamian zastosowano mp_maxrounds 5. Teraz głosowanie na nową mapę jak i zmiana mapy następuje w 5 rundzie. • Zmieniono mp_roundtime 5. Czas trwania rundy 5 minut. • Zmieniono życie dla Nemesis. Teraz życie Nemesis będzie zależne od ilości osób. Podstawa życia 5000 HP + (2000 * ilość graczy). Nemesis przeciwko 6 osobom będzie posiadał 17000 HP. Przeciwko 20 - 45000 HP. • Dodano dla Nemesis opcje painfree. Jest to brak spowolnienia podczas otrzymywania obrażeń. • Zmieniono KnockBack dla Nemesis z 0.25 na 0.65 • Zmieniono czas flary z 60 sekund do 90 sekund oraz zasięg z 25 do 30. • Zmieniono bonus za śmierć dla Zombie: - 1000 HP na 1600 HP • Zmieniono obrażenia dla Bazooki z 5000 do 4000. • Zmieniono cenę za Unlimited Ammo z 10 do 25 • Zmieniono cenę za No Recoil z 10 do 15 • Zmieniono cenę za MultiJump z 8 do 10 • Zmieniono cenę za Golden AK47 z 20 do 30 • Zmieniono cenę za Gas Mask z 10 do 15 • Zmieniono cenę za Bazooka z 20 do 25 • Zmieniono cenę za Auto-Skull z 12 do 18
 9. 1 point
  Moim zdaniem wiązka w laser minie to dobry pomysł, ale powinna zadawać mało obrażeń na sekundę w granicach 70 i max jedna na osobę. Co do knockbacka to w autokampie wydaje mi się, że jest a słaby(miałem wrażenie jak by go nie było). Ap - moim zdaniem najpierw lepiej by było coś pozmieniać z cenami w sklepie, a dopiero później mówić o jakichś zmianach w zarabianiu. Nieskończoność powinna kosztować te 20 ap, a wydaj mi się, ze do tego dołożyłbym no recoil za 15ap. Obrażenia moim zdaniem są ok tym bardziej, że zombie za każdą śmierć przyrasta hp i utrzymuje się do końca mapy. Longjump powinien zostać bez osłabiania go, jak ktoś ma już bezlik to żadne zombie nie zrobi mu takiego skoku. Od siebie dodałbym zmniejszoną grawitacje na początek, aby można było się szybko dostać to wyżej położonych camp.
 10. 1 point
  A gdzie klimat?! Ciemność usunąć? No nie kolego ;p Ciemności to ja bym jeszcze zwiększył! :D. A mapki się doda, spokojnie :)
 11. 1 point
  • Siła odrzutu broni XM1014 została zwiększona o 20% • Siła odrzutu broni M3 została zwiększona o 50% • Dodano możliwość zakupu radaru który pokazuje przeciwników jako czerwone kropki. Radar po zakupie trwa do końca MAPY. • Dodano możliwość zakupu Double Damage Aura która zwiększa 2x obrażenia posiadaczowi oraz wszystkim w jego otoczeniu. • Zmieniono grawitację dla zombie z 1.0 na 0.9. Ułatwi to możliwość pościgu za osobą która posiada Multi Jump, oraz podsadzanie się. • Zmieniono cene Bomby Infekcyjnej z 20 AP na 40 AP
 12. 1 point
  Witajcie! Chciałbym poprosić was o przetestowanie aktualnego arsenału broni na serwerze Zombie Apocalypse: 145.239.236.238:27015. Prośba o to, byście wypisali jakie bronie dla was są najatrakcyjniejsze, a jakie są niegodne uwagi. Pamiętajcie jednak, że każdą broń która jest do kupienia w Extra Items można podkręcić na + lub - . Nie sugerujcie się tym, że któraś jest za słaba lub za mocna, bo to tylko kwestia zmian w pliku. Zwracajcie uwagę pod kątem estetyki wizualnej, czy nie odbiega zbytnio od klimatu zombie itp itd. Pozdrawiam!
 13. 1 point
  W dzisiejszych czasach, kluczem do sukcesu są reklamy... Nie inaczej ma się to do serwerów Counter Strike 1.6. Dlatego, każdy kto na brak grosza nie narzeka może dosypać do skarbonki serwera by odnawiać reklamy MasterBoost. W skrócie: Jak działa reklama MasterBoost? Reklama MasterBoost polega na umieszczeniu serwera w naszym Master Serwerze. Do naszego Master Serwera podłączeni są wszyscy gracze, którzy pobrali naszą wersję gry. W zakładce Statystyki pokazane są dokładne liczby klientów. Każdy gracz podłączony do Master Serwera widzi listę serwerów którą dostarczamy. Dzięki umieszczeniu swojego serwera w naszym Master Serwerze kilkadziesiąt tysięcy wyłącznie polskich graczy zobaczy Twój serwer. Teraz już tylko jedngo kliknięcie będzie dzieliło ich od podłączenia się do Twojego serwera. Źródło: https://cssetti.pl/reklamy#CssettiDirectAd • Poniżej umieszczam widget do doładowania konta serwera. Za wpłaty podziękowania! P.S Każde doładowanie traktowane jest jako darowizna! A jak osiągnąć status VIP na serwerze, powiadomię w innym temacie.
 14. 1 point
  Siema pisze odnosnie bazooki na zm dla mnie ona jest troche za mocna co wy na to zeby zmniejszyc jej dmg? ewentualnie czas odnowienia zwiekszyc do 10/12 sekund ?
 15. 1 point
  Ok. Mam nadzieję, że wziąłeś pod uwagę również fakt, że zombie za każdym razem gdy ginie otrzymuje +2000 HP oraz +2 do szybkości. Do końca mapy.
 16. 1 point
  XYZ napisał z mojej prośby o założenie tematu propozycji. W tamtym temacie odrzucamy bronie które po prostu nie pasują do klimatu. A każda broń z osobna powinna mieć swój temat odnośnie propozycji.
 17. 1 point
  Aktualne obrażenia wynoszą 8000 z samego środka (obrażenia zmniejszają się wraz z odległością od centrum wybuchu). Obniże ibrażenia do 3000 oraz czas przeładowania do 8 sekund. Pamiętaj jednak, że cena broni również wpływa na balans.
 18. 1 point
 19. 1 point
  Witajcie psychopaci! Po 7 latach wracamy z zapałem oraz motywacją do wspólnej zabawy, by po raz kolejny zmagać się z hordą zombie! Wszystko to co cechowało i wynosiło nas na szczyty najlepszych zombie modów powraca! Z przyjemnością jak i dumą chciałbym przedstawić wam serwer na bazie Zombie Plague 5.0.8. Serwer, który mam nadzieję, rozpali w was nostalgię! Taki który przywodzi na myśl najlepsze czasy CS 1.6! Czasy giganta PzB, oraz najlepszej ze społeczności CS'a! Informacji/poradnika odnośnie serwera spodziewajcie się w ten weekend! Ale już teraz gwarantuje wam, że serwer rusza najpóźniej w niedziele (22.03). I teraz coś od siebie. Chciałbym podziękować tym którzy pomogli mi w tworzeniu serwera i mojej pasji, mianowicie: Kostek, HWAST, bombel. Którzy dołożyli cegiełki do zbudowania niepowtarzalnego serwera. Którzy pomogli mi w budowaniu klimatu, dźwięków oraz w wyborze modeli jak i testowaniu przedmiotów. Dziękuję wam! W szczególności chciałbym podziękować Jakubowi - Madao za to, że gdyby nie on, nie było by dziś tego co jest. Za to, że chłopak zrobił wszystko o co go poprosiłem i nie było dla niego rzeczy niemożliwych. Za to, że ja nie umiałem i nie miałem żadnego doświadczenia, tylko pomysły, a on jak by był to dla niego spacerek, po prostu to tworzył. Przenosił moje myśli do świata CS. Chciałbym też podziękować mu jak i jemu bratu Fabianowi, za 7 lat wstecz, współpracy nad modami, które nigdy nie ujrzały światła dziennego np: Blood Moon (wampiry vs wilkołaki), Zombie Nightmare (zombie z unikatowymi umiejętnościami), oraz wiele innych mega wspaniałych prac (i to takie których nie ma nigdzie indziej i nigdy nie będzie!), którym poświęcał czas za dnia i nocy. Podziękować za wspaniały Zombie Infinity który dla wielu był najlepszym z wersji zombie moda, przez bonus dla zombie za śmierć. Za Zombie Armageddon z niepowtarzalnym mrocznym klimatem. Za Call of Duty jak i nowe przedmioty które były unikalne i tylko dostępne u nas! Za wszystkie pluginy które tworzył i nie prosił o nic w zamian. Podziękowania dla człowieka który daje od siebie wiele, a w zamian nie prosi o nic. Jakub ... Dziękuję! P.S Czas spędzony z Wami na tworzeniu modów był dla mnie czasem jednym z najlepszych z całego czasu spędzonego w CS 1.6 jako gracz czy H@. Pozdrawiam was gorąco! Zombie Apocalypse [+18] | forum.cs-pzb.pl
 20. 1 point
  Bardzo dobrze wspominam tego zm oby wróciły stare czasy :P
 21. 1 point
  Ja czekam tylko na to by było z kim zagrać :)
 22. 1 point
  Apo wielki powrot na ZM? juz serwer jest w fazie testow i moderacji :D troche zajmie zanim znowu wszystko sie zooptymalizuje (ceny wzgledem dmg i trybu rozgrywki) Juz teraz mozna powiedziec ze pomyslow jest masa i jesli wypala jak zwykle serwer bedzie jedyny w swoim rodzaju a VIP bedzie niczym celebryta na serwerze oblegany przez wielbicieli
 23. -1 points
  Na tym IP : 188.147.98.59 mamy bana za Aimbota, który został nadany w styczniu dla gościa o nicku : WP ME Michman Wcześniej korzystałeś z innego adresu IP i temu nie dostałeś bana. Teraz masz taki sam adres IP jak gościu o nicku wyżej i dostałeś bana od systemu za DUPLIKAT.
 24. -1 points
  Zombie ghost: możliwość zrobienia się nie widzialnym na nie za długi czas. Nie za mocny aby drobny dodatek ;P Ale tak jak jcq napisał może później jakieś klasy bądź standardowy a narazie taki luzny pomysł.
 25. -1 points
  Witam całą społeczność forum i chciałbym bardzo prosić o lekką zmianę nutek które lecą po rundach(siekam cebulke juz mi łeb rozjebało) dziękuje z poważaniem szanowny gracz Gruby a i czekam na tego admina co w tamtym roku podanie pisałem